Ақкөл қаласының көшелерін қайта атау туралы
Ақмола облысы Ақкөл ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 7 ақпандағы № А-2/35 қаулысы және Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2017 жылғы 7 ақпандағы № С 9-4 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 22 ақпанда № 5759 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабы, 1 тармағы, 4 тармақшасына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 12 бабының 5-1) тармағына сәйкес, қала халқының пікірін ескере отырып, Ақмола облыстық ономастика комиссиясының 2016 жылғы 5 желтоқсандағы қорытындысы негізінде, Ақкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ және аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақкөл қаласының көшелері:
Ново-Октябрьская көшесін – Ілияс Жансүгіров көшесіне;
Ленинский тұйық көшесін – Ыбырай Алтынсарин тұйық көшесіне;
Комсомольская көшесін – Достық көшесіне;
Карл Маркс көшесін – Кәукен Кенжетаев көшесіне;
Ворошилов көшесін – Қайым Мұхамедханов көшесіне;
25 партсъезд көшесін – Жастар көшесіне;
Фрунзе көшесін – Бейімбет Майлин көшесіне;
Чапаев көшесін – Мұхтар Әуезов көшесіне;
Авангардная көшесін – Ақжол көшесіне;
Зеленая көшесін – Баубек Бұлқышев көшесіне;
Сенная көшесін – Құлагер көшесіне;
Ново-береговая көшесін – Хамит Ерғалиев көшесіне;
Пионерская көшесін – Тәуелсіздік көшесіне қайта аталсын.
2. Осы бірлескен шешім және қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттiк тiркелген күнінен бастап күшiне енедi және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Ақкөл аудандық
мәслихат сессиясының
төрайымы
Ж.Салыбекова
Ақкөл ауданы әкімі Т.Едігенов
Ақкөл аудандық
мәслихатының хатшысы
Ж.Салыбекова

О переименовании улиц города Акколь
Постановление акимата Аккольского района Акмолинской области от 7 февраля 2017 года № А-2/35 и решение Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 7 февраля 2017 года № С 9-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 22 февраля 2017 года № 5759
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с пунктом 5-1) статьи 12 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения города, на основании заключения Акмолинской областной ономастической комиссии от 5 декабря 2016 года, Аккольский районный маслихат РЕШИЛ и акимат Аккольского района ПОСТАНОВИЛ:
1. Переименовать улицы города Акколь:
улицу Ново-Октябрьская на улицу Илияса Жансугирова;
переулок Ленинский на переулок Ыбырая Алтынсарина;
улицу Комсомольская на улицу Достык;
улицу Карла Маркса на улицу Каукена Кенжетаева;
улицу Ворошилова на улицу Кайыма Мухамедханова;
улицу 25 партсъезд на улицу Жастар;
улицу Фрунзе на улицу Бейимбета Майлина;
улицу Чапаева на улицу Мухтара Ауезова;
улицу Авангардная на улицу Акжол;
улицу Зеленая на улицу Баубека Булкышева;
улицу Сенная на улицу Кулагер;
улицу Ново-Береговая на улицу Хамита Ергалиева;
улицу Пионерская на улицу Тауелсиздик.
2. Настоящее совместное решение и постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
Аккольского районного
маслихата
Д.Салыбекова
Аким Аккольского района Т.Едигенов
Секретарь Аккольского
районного маслихата
Д.Салыбекова