Аршалы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 сәуірдегі № 4/2 "Аршалы аудандық мәслихаты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" шешімінің күшін жою туралы
Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 10 ақпандағы № 12/6 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 22 ақпанда № 5758 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27 бабына сәйкес, Аршалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аршалы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 сәуірдегі № 4/2 "Аршалы аудандық мәслихаты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 5375 тіркелген, аудандық "Аршалы айнасы", "Вперед" газеттерінде 2016 жылғы 24 мамырда жарияланған) шешімінің күші жойылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаты
сессиясының төрайымы
Т.Тналина
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
Қ.Шедербеков

О признании утратившим силу решения Аршалынского районного маслихата от 22 апреля 2016 года № 4/2 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения Аршалынский районный маслихат"
Решение Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 10 февраля 2017 года № 12/6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 22 февраля 2017 года № 5758
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Аршалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Аршалынского районного маслихата "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения Аршалынский районный маслихат от 22 апреля 2016 года № 4/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5375, опубликовано 24 мая 2016 года в районных газетах "Аршалы айнасы", "Вперед").
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата
Т.Тналина
Секретарь районного
маслихата
К.Шедербеков