Атбасар аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 6С 7/3 "2017-2019 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 2017 жылғы 11 тамыздағы № 6С 12/3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 18 тамызда № 6057 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 - бабының 1 - тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 - бабының 1 - тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Атбасар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Атбасар аудандық мәслихатының "2017-2019 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 6С 7/3 (Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5666 тіркелген, 2017 жылғы 19 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
шешімнің тақырыбында, бүкіл мәтіні бойынша және шешімнің қосымшаларында "аудан бюджеті", "аудан бюджетін", "аудан бюджетінде" сөздері "аудандық бюджет", "аудандық бюджетті", "аудандық бюджетте" сөздерімен ауыстырылсын;
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5 025 049,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 288 393,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7 698,1 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 106 598,3 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3 622 359,9 мың теңге;
2) шығындар – 5 029 457,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 6 770,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 10 211,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3 441,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 10 688,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 10 688,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -21 865,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 21 865,8 мың теңге:
қарыздар түсімі – 10 211,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 3 441,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 15 095,8 мың теңге.";
3 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"3. 2017 жылға ауданның жергілікті атқарушы органының резерві 13 646,4 мың теңге сомада бекітілсін.";

О внесении изменений в решение Атбасарского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 6С 7/3 "О бюджете района на 2017-2019 годы"
Решение Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 11 августа 2017 года № 6С 12/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 18 августа 2017 года № 6057
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 1 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Атбасарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Атбасарского районного маслихата "О бюджете района на 2017-2019 годы" от 23 декабря 2016 года № 6С 7/3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5666, опубликовано 19 января 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в заголовке, по всему тексту решения и приложениях к решению слова "бюджет района", "бюджета района", "бюджете района" заменить словами "районный бюджет", "районного бюджета", "районном бюджете";
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 025 049,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 288 393,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 7 698,1 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 106 598,3 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 622 359,9 тысяч тенге;
2) затраты – 5 029 457,1 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 6 770,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 10 211,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3 441,0 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 10 688,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 10 688,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -21 865,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –
21 865,8 тысяч тенге:
поступление займов – 10 211,0 тысяч тенге;
погашение займов – 3 441,0 тысяча тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 15 095,8 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2017 год в сумме 13 646,4 тысяч тенге.";

көрсетілген шешімнің 1, 2, 4, 8 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
Дүйсембаев М.М.
Атбасар аудандық
мәслихатының хатшысы
Борұмбаев Б.А.
"КЕЛІСІЛДІ"
Атбасар ауданының әкімі А.Н.Никишов
11 тамыз 2017 жыл
2017 жылғы 11 тамыздағы

приложения 1, 2, 4, 8 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии
районного маслихата
Дюсембаев М.М.
Секретарь Атбасарского
районного маслихата
Борумбаев Б.А.
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Атбасарского района А.Н.Никишов
11 августа 2017 года
Приложение 1
к решению Атбасарского
районного маслихата
от 11 августа 2017 года

96 652,2
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 500,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
143 593,9
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
140 537,9
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 056,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
32 722,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27 471,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
1 000,0
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4 251,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
10 138,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 138,0
02
Қорғаныс
25 951,4
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
25 951,4
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
3 424,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
22 356,4
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
171,0
04
Бiлiм беру
2 538 433,1
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2 533 957,7
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 247,0
003
Жалпы білім беру
1 952 202,9
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
59 507,0
006
Балаларға қосымша білім беру
100 037,0
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
1 609,0
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
100 126,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
28 590,0
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға

96 652,2
003
Капитальные расходы государственного органа
2 500,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
143 593,9
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
140 537,9
022
Капитальные расходы государственного органа
3 056,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
32 722,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
27 471,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
1 000,0
015
Капитальные расходы государственного органа
4 251,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
10 138,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
10 138,0
02
Оборона
25 951,4
122
Аппарат акима района (города областного значения)
25 951,4
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
3 424,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
22 356,4
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
171,0
04
Образование
2 538 433,1
464
Отдел образования района (города областного значения)
2 533 957,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
9 247,0
003
Общеобразовательное обучение
1 952 202,9
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
59 507,0
006
Дополнительное образование для детей
100 037,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
1 609,0
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
100 126,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
28 590,0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования

252 012,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
30 626,8
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
4 475,4
024
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
4 475,4
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
398 041,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
393 714,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24 989,8
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
58 484,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1 072,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
685,4
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
214 302,6
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 048,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
22 074,4
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
5 990,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
7 375,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
699,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
19 561,8
025
"Өрлеу" жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
12 289,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
19 098,0
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
6 045,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
4 327,0
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
3 651,0
031
Жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау
676,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 213 725,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
352 111,0
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
62 829,0
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
57 548,0
058
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
231 734,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі

252 012,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
30 626,8
467
Отдел строительства района (города областного значения)
4 475,4
024
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
4 475,4
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
398 041,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
393 714,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
24 989,8
002
Программа занятости
58 484,0
005
Государственная адресная социальная помощь
1 072,0
006
Оказание жилищной помощи
685,4
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
214 302,6
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 048,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
22 074,4
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
5 990,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
7 375,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
699,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
19 561,8
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"
12 289,0
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
19 098,0
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
6 045,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
4 327,0
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
3 651,0
031
Государственная поддержка по содержанию детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа и приемных семьях
676,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 213 725,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
352 111,0
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
62 829,0
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
57 548,0
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
231 734,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)

013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
47 500,0
13
Басқалар
18 355,0
123
Атбасар ауданы Борисовка ауылы әкімінің аппараты
1 052,0
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
1 052,0
123
Атбасар ауданы Есенкелді ауылы әкімінің аппараты
799,0
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
799,0
123
Атбасар ауданының Макеевка ауылдық округі әкімінің аппараты
865,0
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
865,0
123
Атбасар ауданының Мариновка ауылдық округі әкімінің аппараты
3 740,0
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
3 740,0
123
Атбасар ауданының Бастау ауылдық округі әкімінің аппараты
1 474,0
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
1 474,0
123
Атбасар ауданы Новосельское ауылы әкімінің аппараты
1 035,0
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
1 035,0
123
Атбасар ауданының Ақан Құрманов ауылдық округі әкімінің аппараты
1 114,0
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
1 114,0
123
Атбасар ауданының Покровка ауылдық округі әкімінің аппараты
1 233,0
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
1 233,0
123
Атбасар ауданының Полтавка ауылдық округі әкімінің аппараты
1 020,0
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
1 020,0
123
Атбасар ауданы Сепе ауылы әкімінің аппараты
445,0
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
445,0
123
Атбасар ауданының Сергеевка ауылдық округі әкімінің аппараты
1 440,0
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
1 440,0
123
Атбасар ауданы Сочинское ауылы әкімінің аппараты
815,0
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
815,0
123
Атбасар ауданының Тельман ауылдық округі әкімінің аппараты
1 091,0
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
1 091,0
123
Атбасар ауданының Шұңқыркөл ауылдық округі әкімінің аппараты
587,0
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
587,0
123
Атбасар ауданының Ярославка ауылдық округі әкімінің аппараты
1 645,0
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
1 645,0

013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
47 500,0
13
Прочие
18 355,0
123
Аппарат акима села Борисовка Атбасарского района
1 052,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
1 052,0
123
Аппарат акима села Есенгельды Атбасарского района
799,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
799,0
123
Аппарат акима Макеевского сельского округа Атбасарского района
865,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
865,0
123
Аппарат акима Мариновского сельского округа Атбасарского района
3 740,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
3 740,0
123
Аппарат акима сельского округа Бастау Атбасарского района
1 474,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
1 474,0
123
Аппарат акима села Новосельское Атбасарского района
1 035,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
1 035,0
123
Аппарат акима сельского округа Акана Курманова Атбасарского района
1 114,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
1 114,0
123
Аппарат акима Покровского сельского округа Атбасарского района
1 233,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
1 233,0
123
Аппарат акима Полтавского сельского округа Атбасарского района
1 020,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
1 020,0
123
Аппарат акима села Сепе Атбасарского района
445,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
445,0
123
Аппарат акима Сергеевского сельского округа Атбасарского района
1 440,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
1 440,0
123
Аппарат акима села Сочинское Атбасарского района
815,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
815,0
123
Аппарат акима Тельманского сельского округа Атбасарского района
1 091,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
1 091,0
123
Аппарат акима Шункыркольского сельского округа Атбасарского района
587,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
587,0
123
Аппарат акима Ярославского сельского округа Атбасарского района
1 645,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
1 645,0
Приложение 4
к решению Атбасарского
районного маслихата

2017 жылғы 11 тамыздағы
№ 6С 12/3
Атбасар аудандық
мәслихатының шешіміне
4 қосымша
2016 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 6С 7/3
Атбасар аудандық
мәслихатының шешіміне
8 қосымша
2017 жылға арналған облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Атауы
Сома, мың теңге
Дамуға нысаналы трансферттер
180 511,4
Атбасар қаласында солтүстік бөлігіндегі инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымдар құрылысына (10,5 гектар жер ауданы учаскісінде) кешенді ведомстволық сараптама өткізумен жобалау-сметалық құжаттарын әзірлеуге

от 11 августа 2017 года
№ 6С 12/3
Приложение 8
к решению Атбасарского
районного маслихата
от 23 декабря 2016 года
№ 6С 7/3
Целевые трансферты из областного бюджета на 2017 год
Наименование
Сумма, тысячи тенге
Целевые трансферты на развитие
180 511,4
на разработку проектно-сметной документации с проведением комплексной вневедомственной экспертизы на строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры в северной части (на участке площадью 10,5 гектаров) в городе Атбасар

5 999,0
Садовое ауылының су құбырлары желілері мен құрылыстарын қайта құруға
22 373,0
Атбасар қаласында Уәлиханов көшесін кесіп өтетін, жылумен жабдықтау жерасты құбырын қайта жаңартуға
8 657,0
Атбасар қаласында темір жол магистралі үстіндегі жылумен жабдықтау желілерін қайта құруға
56 833,0
Атбасар ауданы әкімдігінің жанындағы шаруашылық жүргізіге құқылы "Атбасар су" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорының жарғылық капиталын ұлғайтуға
9 210,0
Атбасар ауданы Родионовка ауылындағы Родионовка негізгі мектебіне инженерлік желілермен блок-модульді қазандық салуға жобалау-сметалық құжаттарын әзірлеуге
4 475,4
Атбасар ауданы Атбасар қаласындағы он екі 45-пәтерлі тұрғын үйлерді құруға жобалау-сметалық құжаттарын байлауға
49 264,0
Атбасар ауданы Атбасар қаласындағы 45-пәтерлі тұрғын үйлерге инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды құруға сараптама өткізумен жобалау-сметалық құжаттарын әзірлеуге
23 700,0
Ағымдағы нысаналы трансферттер
1 065 344,5
жергілікті ұлт өкілдеріне жатпайтын мектеп оқушылары үшін мемлекеттік тілден іс-шаралар өткізуге
1 609,0
Атбасар қаласы көше-жол желісінің ағымдағы шұңқырлы жөндеуге
47 500,0
эпизиотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
50 122,0
бруцелезбен ауыратын санитариялық союға жіберілетін ауыл шаруашылығы малдарының (ірі қара және ұсақ малдың) құнын өтеуге
1 400,0
Мариновка ауылындағы Мариновка ауылдық Мәдениет үйінің ғимаратындағы үй-жайларды ағымдағы жөндеуге
8 991,4
Тельман ауылындағы Мәдениет үйінің ғимаратындағы үй-жайларды ағымдағы жөндеуге
3 459,0
Полтавка ауылындағы Полтавка ауылдық Мәдениет үйінің ғимаратындағы үй-жайларды ағымдағы жөндеуге
10 133,8
Тельман ауылдық округінің Поповка ауылындағы ауылдық Мәдениет үйінің ғимаратындағы үй-жайларды ағымдағы жөндеуге
3 111,0
Макеевка ауылдық округінің Шуйское ауылында Стадионная көшесі, № 2 үй мекенжайы бойынша орналасқан Мәдениет үйінің ғимаратындағы үй-жайларды ағымдағы жөндеуге
3 111,0
"Инватакси" қызметін дамытуға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
3 552,0
жылумен жабдықтайтын кәсіпорындарға жылу беру мезгілін аяқтауға
85 000,0
жылумен жабдықтайтын кәсіпорындарға жылу беру мезгіліне дайындалуға
355 000,0
мектептер үшін оқулықтарды сатып алуға және жеткізуге
32 343,0
қыска мерзімдік кәсіби оқытуды іске асыруына
18 100,0
Атбасар қаласын абаттандыруға
44 100,0
Атбасар қаласы санитариясын қамтамасыз етуге
63 958,0
Атбасар қаласында авариялық және ескiрген тұрғын үйлердi бұзуға
50 000,0
Атбасар қаласын жылумен жабдықтауды үздіксіз қамтамасыз етуге
53 066,0
Атбасар ауданының жолдарын ағымдағы жөндеуге

5 999,0
на реконструкцию водопроводных сетей и сооружений села Садовое
22 373,0
на реконструкцию подземного трубопровода теплоснабжения, пересекающего улицу Валиханова в городе Атбасар
8 657,0
на реконструкцию сети теплоснабжения над железнодорожной магистралью города Атбасар
56 833,0
на увеличение уставного капитала государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Атбасар су" при акимате Атбасарского района
9 210,0
на разработку проектно-сметной документации на строительство блок-модульной котельной с инженерными сетями для Родионовской основной школы в селе Родионовка Атбасарского района
4 475,4
на привязку проектно-сметной документации на строительство двенадцати 45-ти квартирных жилых домов в городе Атбасар Атбасарского района
49 264,0
на разработку проектно-сметной документации с проведением экспертизы на строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры к 45-ти квартирным жилым домам в городе Атбасар Атбасарского района
23 700,0
Целевые текущие трансферты
1 065 344,5
на проведение мероприятий по государственному языку для учащихся школ некоренной национальности
1 609,0
на текущий ямочный ремонт улично-дорожный сети города Атбасар
47 500,0
на проведение противоэпизоотических мероприятий
50 122,0
на возмещение стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота) больных бруцеллезом направляемых на санитарный убой
1 400,0
на текущий ремонт помещений в здании Мариновского сельского Дома культуры в селе Мариновка
8 991,4
на текущий ремонт помещений в здании Дома культуры в селе Тельмана
3 459,0
на текущий ремонт помещений в здании Полтавского сельского Дома культуры в селе Полтавка
10 133,8
на текущий ремонт помещений в здании сельского Дома культуры в селе Поповка Тельманского сельского округа
3 111,0
на текущий ремонт помещений в здании Дома культуры, расположенного по адресу: улица Стадионная, дом № 2 в селе Шуйское Макеевского сельского округа
3 111,0
на размещение государственного социального заказа на развитие служб "Инватакси"
3 552,0
на завершение отопительного сезона теплоснабжающим предприятиям
85 000,0
на подготовку к отопительному сезону теплоснабжающим предприятиям
355 000,0
на приобретение и доставку учебников для школ
32 343,0
на реализацию краткосрочного профессионального обучения
18 100,0
на благоустройство города Атбасар
44 100,0
на обеспечение санитарии города Атбасар
63 958,0
на снос аварийного и ветхого жилья в городе Атбасар
50 000,0
на обеспечение бесперебойного теплоснабжения города Атбасар
53 066,0
на текущий ремонт дорог Атбасарского района

12 000,1
Атбасар қаласы № 1 орта мектебінің бірінші қабаты мен жертөлесіне қүрделі жөндеу жасауға және мектепке жақын орналасқан аумақты абаттандыруға жобалау-сметалық құжаттарын әзірлеуге, ведомстводан тыс кешендік сараптама жасауға
5 990,8
Сергеевка ауылында "Атбасар ауданы білім бөлімінің жанындағы "Ишим" қала сыртындағы сауықтыру кешеніне" және ғимараттарға жақын орналасқан аумақтарына күрделі жөндеу жасауға жобалау-сметалық құжаттарын әзірлеуге
4 938,0
суицидтің алдын алу бойынша семинарларда мектеп педагогтарын оқытуға
1 724,8
азаматтардың жекеленген топтарына біржолғы ақшалай өтемақы төлеуге
188 989,6
су тасқыны кезінде суға батқан тұрғын үйлердің тексеруін жүргізуге
17 145,0

12 000,1
на разработку проектно-сметной документации с проведением вневедомственной комплексной экспертизы на проведение капитального ремонта первого этажа и подвала, благоустройство прилегающей к зданию территории здания средней школы № 1 города Атбасар
5 990,8
на разработку проектно-сметной документации на капитальный ремонт зданий "Загородного оздоровительного комплекса "Ишим" при отделе образования Атбасарского района" и прилегающих к зданиям территорий в селе Сергеевка
4 938,0
на обучение педагогов школ на семинарах по превенции суицидов
1 724,8
на выплату единовременного пособия отдельным категориям граждан
188 989,6
на проведение обследования жилых домов, подвергшихся подтоплению в период паводка
17 145,0