2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 6С 15/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 3 қаңтарда № 6270 болып тіркелді.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Атбасар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5 644 344,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 066 992,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7 885,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 75 499,8 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4 493 967,4 мың теңге;
2) шығындар – 5 660 167,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 6 543,4 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 10 523,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3 979,6 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – -10 000,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 10 000,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -12 366,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 12 366,1 мың теңге:
қарыздар түсімі – 10 523,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 3 979,6 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 5 822,7 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 28.11.2018 № 6С 25/2 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте Атбасар қаласының бюджетінен аудандық бюджетке 183 534 мың теңге сомада бюджеттік алып қоюлардың көлемі қарастырылғаны ескерілсін.
3. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен аудандық бюджетке берілетін 2 273 379 мың теңге сомада бюджеттік субвенцияның көлемі қарастырылғаны ескерілсін.
4. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте аудандық бюджеттен Мариновка ауылдық округінің бюджетіне берiлетiн 7 117 мың теңге сомада бюджеттік субвенцияның көлемі қарастырылғаны ескерілсін.
5. 2018 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органының резерві 3 193,3 мың теңге сомада бекітілсін.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда – Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 19.10.2018 № 6С 24/2 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

О районном бюджете на 2018-2020 годы
Решение Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 22 декабря 2017 года № 6С 15/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 3 января 2018 года № 6270.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Атбасарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 644 344,6 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 066 992,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 7 885,4 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 75 499,8 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4 493 967,4 тысячи тенге;
2) затраты – 5 660 167,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 6 543,4 тысячи тенге:
бюджетные кредиты – 10 523,0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3 979,6 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – -10 000,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 10 000,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -12 366,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 12 366,1 тысяч тенге:
поступление займов – 10 523,0 тысячи тенге;
погашение займов – 3 979,6 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 5 822,7 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 28.11.2018 № 6С 25/2 (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Учесть, что в районном бюджете на 2018 год предусмотрен объем бюджетных изъятий из бюджета города Атбасар в районный бюджет в сумме 183 534 тысячи тенге.
3. Учесть, что в районном бюджете на 2018 год предусмотрен объем бюджетной субвенции, передаваемый из областного бюджета в районный бюджет в сумме 2 273 379 тысяч тенге.
4. Учесть, что в районном бюджете на 2018 год предусмотрен объем бюджетной субвенции, передаваемый из районного бюджета в бюджет Мариновского сельского округа в сумме 7 117 тысяч тенге.
5. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2018 год в сумме 3 193,3 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 5 - в редакции решения Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 19.10.2018 № 6С 24/2 (вводится в действие с 01.01.2018).

6. Ауылдардың және ауылдық округтердің бюджеттік бағдарламалары 4, 5, 6 қосымшаларға сәйкес бекітілсін.
7. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер 7 қосымшаға сәйкес қарастырылғаны ескерілсін.
Нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттердің көрсетiлген сомаларын бөлу аудан әкiмдiгiнің қаулысымен белгіленеді.
8. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер 8 қосымшаға сәйкес қарастырылғаны ескерілсін.
Нысаналы трансферттердің көрсетiлген сомаларын бөлу аудан әкiмдiгiнің қаулысымен белгіленеді.
9. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттердің ауылдар мен ауылдық округтер арасында бөлінуі 9 қосымшаға сәйкес қарастырылғаны ескерілсін.
10. 2018 жылға арналған аудандық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 10 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
11. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін 2010-2017 жылдары бөлінген бюджеттік кредиттер бойынша 3 979,6 мың теңге сомада негізгі қарыздарды өтеу қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда – Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 11.04.2018 № 6С 19/3 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
12. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте кондоминиумның жалпы мүлкіне жөндеу жүргізуге республикалық бюджеттен бөлінген бюджеттік кредиттер бойынша 32 мың теңге сомада сыйақы қарастырылғаны ескерілсін.
13. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін республикалық бюджеттен бөлінген бюджеттік кредиттер бойынша 5,2 мың теңге сомада сыйақы қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 13-тармақ жаңа редакцияда – Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 28.11.2018 № 6С 25/2 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
14. Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру және мәдениет саласындағы мамандарға, қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшiлердiң айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтiк мөлшерлемелер белгiленсiн.
15. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
Сәдуақасов М.Н.
Атбасар аудандық
мәслихатының хатшысы
Борұмбаев Б.А.
"КЕЛІСІЛДІ"
Атбасар ауданының
әкімі
А.Ә.Қалжанов
22 желтоқсан 2017 жыл
2017 жылғы 22 желтоқсандағы

6. Утвердить бюджетные программы сел и сельских округов, согласно приложениям 4, 5, 6.
7. Учесть, что в районном бюджете на 2018 год предусмотрены целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета, согласно приложению 7.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов и бюджетных кредитов определяется постановлением акимата района.
8. Учесть, что в районном бюджете на 2018 год предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета, согласно приложению 8.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов определяется постановлением акимата района.
9. Учесть, что в районном бюджете на 2018 год предусмотрено распределение трансфертов органам местного самоуправления между селами и сельскими округами, согласно приложению 9.
10. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2018 год, согласно приложению 10.
11. Учесть, что в районном бюджете на 2018 год предусмотрено погашение основного долга по бюджетным кредитам, выделенным в 2010-2017 годах для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 3 979,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 11 в редакции решения Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 11.04.2018 № 6С 19/3 (вводится в действие с 01.01.2018).
12. Учесть, что в районном бюджете на 2018 год предусмотрено вознаграждение по бюджетным кредитам, выделенным из республиканского бюджета на проведение ремонта общего имущества кондоминиума в сумме 32 тысячи тенге.
13. Учесть, что в районном бюджете на 2018 год предусмотрено вознаграждение по бюджетным кредитам, выделенным из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 5,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 13 - в редакции решения Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 28.11.2018 № 6С 25/2 (вводится в действие с 01.01.2018).
14. Установить специалистам в области социального обеспечения, образования и культуры, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности, повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки, по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
15. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
районного маслихата
Садвокасов М.Н.
Секретарь Атбасарского
районного маслихата
Борумбаев Б.А.
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Атбасарского района А.А.Калжанов
22 декабря 2017 года
Приложение 1
к решению Атбасарского
районного маслихата
от 22 декабря 2017 года

309 937,8
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
17 802,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
17 582,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
220,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
93 643,2
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
93 643,2
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
117 496,0
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
117 496,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
28 800,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26 056,6
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1 955,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
788,4
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
52 196,6
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15 439,6
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 589,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
35 168,0
02
Қорғаныс
9 846,2
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
9 846,2
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
4 813,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
4 862,2
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
171,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
3 246,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
3 246,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
3 246,0
04
Бiлiм беру
2 767 499,7
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2 767 499,7
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 510,0

309 937,8
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
17 802,0
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
17 582,0
003
Капитальные расходы государственного органа
220,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
93 643,2
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
93 643,2
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
117 496,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
117 496,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
28 800,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
26 056,6
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1 955,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
788,4
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
52 196,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
15 439,6
013
Капитальные расходы государственного органа
1 589,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
35 168,0
02
Оборона
9 846,2
122
Аппарат акима района (города областного значения)
9 846,2
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
4 813,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
4 862,2
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
171,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
3 246,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
3 246,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
3 246,0
04
Образование
2 767 499,7
464
Отдел образования района (города областного значения)
2 767 499,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
9 510,0

003
Жалпы білім беру
2 171 587,3
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
53 895,0
006
Балаларға қосымша білім беру
100 930,0
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
107 169,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
29 274,5
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
251 036,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
44 097,9
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
227 501,5
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
224 539,6
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31 313,2
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
63 023,9
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
21 420,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
352,5
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
21 849,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 032,6
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
20 959,8
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
11 434,2
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
210,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
30 392,2
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
15 041,2
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
7 511,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2 961,9
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
722,9
031
Жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау
2 239,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 783 844,6
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1 306 788,1
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау

003
Общеобразовательное обучение
2 171 587,3
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
53 895,0
006
Дополнительное образование для детей
100 930,0
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
107 169,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
29 274,5
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
251 036,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
44 097,9
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
227 501,5
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
224 539,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
31 313,2
002
Программа занятости
63 023,9
005
Государственная адресная социальная помощь
21 420,0
006
Оказание жилищной помощи
352,5
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
21 849,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 032,6
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
20 959,8
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
11 434,2
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
210,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
30 392,2
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
15 041,2
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
7 511,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
2 961,9
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
722,9
031
Государственная поддержка по содержанию детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа и приемных семьях
2 239,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 783 844,6
467
Отдел строительства района (города областного значения)
1 306 788,1
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда

133 836,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24 091,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
27 172,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
5 462,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
500,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
26 910,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 039,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
21 072,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
7 169,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
351,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
20 070,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3 190,0
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
930,0
031
Жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау
2 260,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
924 240,2
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
755 892,2
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
150 000,0
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
345 000,0
058
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
260 892,2
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
168 348,0
011
Шағын қалаларды жылумен жабдықтауды үздіксіз қамтамасыз ету
168 348,0
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
183 736,0
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
149 579,0
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 382,0
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
80 131,0
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
55 250,0
007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халқының басқа да тілдерін дамыту
5 816,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
20 277,0
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

133 836,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
24 091,0
002
Программа занятости
27 172,0
005
Государственная адресная социальная помощь
5 462,0
006
Оказание жилищной помощи
500,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
26 910,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 039,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
21 072,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
7 169,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
351,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
20 070,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
3 190,0
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
930,0
031
Государственная поддержка по содержанию детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа и приемных семьях
2 260,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
924 240,2
467
Отдел строительства района (города областного значения)
755 892,2
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
150 000,0
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
345 000,0
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
260 892,2
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
168 348,0
011
Обеспечение бесперебойного теплоснабжения малых городов
168 348,0
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
183 736,0
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
149 579,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
8 382,0
003
Поддержка культурно-досуговой работы
80 131,0
006
Функционирование районных (городских) библиотек
55 250,0
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
5 816,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
20 277,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан

Ескерту. 7-қосымша жаңа редакцияда – Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 28.11.2018 № 6С 25/2 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома, мың теңге
Дамуға нысаналы трансферттер
336 769,0
Атбасар ауданының Покровка ауылында су құбырлары желілерін салу
140 464,0
Атбасар ауданының Сепе ауылында сумен қамту жүйесін салу
120 000,0
Атбасар қаласында солтүстік бөлігіндегі инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымдар құрылысы (10,5 гектар жер ауданы учаскісінде)
76 305,0
Ағымдағы нысаналы трансферттер
205 289,8
Тілдік курстар бойынша тағылымдамадан өткен мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге
1 846,0
Оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге
8 522,6
Ұлттық біліктілік тестінен өткен және бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын мұғалімдерге педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеуге
12 545,0
Жаңартылған білім беру мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге, және жергілікті бюджеттердің қаражаты есебінен шығыстардың осы бағыт бойынша төленген сомаларын өтеуге
104 794,0
Халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге
7 939,2
Мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайтуға
8 526,0
"Инватакси" қызметін дамытуға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
699,0
Техникалық көмекші (компенсаторлық) құралдар тізбесін кеңейтуге
3 191,0
Еңбек нарығын дамытуға, оның ішінде:
29 696,0
жалақыны ішінара субсидиялауға және жастар практикасына
21 891,0
Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған өңірлерге ерікті түрде қоныс аударатын адамдарға және қоныс аударуға жәрдемдесетін жұмыс берушілерге мемлекеттік қолдау шараларын көрсетуге
590,0
жаңа бизнес-идеяларды іске асыруға грант
7 215,0
Үкіметтік емес ұйымдарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
7 511,0
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеміне
20 020,0
Бюджеттік кредиттер
10 523,0
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
10 523,0
2017 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 6С 15/2 Атбасар аудандық
мәслихатының шешіміне
8 қосымша
2018 жылға арналған облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Ескерту. 8-қосымша жаңа редакцияда – Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 28.11.2018 № 6С 25/2 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома, мың теңге
Дамуға нысаналы трансферттер
974 322,4
Атбасар қаласының № 1 шағын ауданында он төрт қырық бес пәтерлі тұрғын үйлердің құрылысы (1-14 позициялар) (байланыстыру) (1-позиция)

Сноска. Приложение 7 - в редакции решения Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 28.11.2018 № 6С 25/2 (вводится в действие с 01.01.2018).
Наименование
Сумма, тысячи тенге
Целевые трансферты на развитие
336 769,0
Строительство водопроводных сетей в селе Покровка Атбасарского района
140 464,0
Строительство сетей водоснабжения в селе СепеАтбасарского района
120 000,0
Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры в северной части (на участке площадью 10,5 гектаров) в городе Атбасар
76 305,0
Целевые текущие трансферты
205 289,8
На доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам
1 846,0
На доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника
8 522,6
На доплату за квалификацию педагогического мастерства учителям, прошедшим национальный квалификационный тест и реализующим образовательные программы начального, основного и общего среднего образования
12 545,0
На доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования по обновленному содержанию образования, и возмещение сумм, выплаченных по данному направлению расходов за счет средств местных бюджетов
104 794,0
На внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения
7 939,2
На увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
8 526,0
На размещение государственного социального заказа на развитие служб "Инватакси"
699,0
На расширение Перечня технических вспомогательных (компенсаторных) средств
3 191,0
На развитие рынка труда, в том числе:
29 696,0
на частичное субсидирование заработной платы и молодежную практику
21 891,0
на оказание мер государственной поддержки лицам, добровольно переселяющимся гражданам в регионы, определенные Правительством Республики Казахстан и работодателям оказывающим содействие в переселении
590,0
гранты на реализацию новых бизнес-идей
7 215,0
На размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
7 511,0
На выплату государственной адресной социальной помощи
20 020,0
Бюджетные кредиты
10 523,0
Для реализации мер социальной поддержки специалистов
10 523,0
Приложение 8
к решению Атбасарского
районного маслихата
от 22 декабря 2017 года
№ 6С 15/2
Целевые трансферты из областного бюджета на 2018 год
Сноска. Приложение 8 - в редакции решения Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 28.11.2018 № 6С 25/2 (вводится в действие с 01.01.2018).
Наименование
Сумма, тысячи тенге
Целевые трансферты на развитие
974 322,4
Строительство четырнадцати сорокапятиквартирных жилых домов (позиции 1-14) в микрорайоне № 1 города Атбасар (привязка) (позиция 1)

318 225,3
Атбасар қаласының № 1 шағын ауданында он төрт қырық бес пәтерлі тұрғын үйлерге сыртқы инженерлік желілер салу және жайластыру
195 513,8
Атбасар қаласының № 1 шағын ауданында он төрт қырық бес пәтерлі тұрғын үйлердің құрылысы (1-14 позициялар) (байланыстыру) (9-позиция)
327 073,5
Атбасар қаласында он төрт қырық бес пәтерлі тұрғын үйлерге сыртқы инженерлік желілерінің құрылысы және жайластыру (көшелерді жарықтандыру)
10 721,5
Атбасар ауданының Покровка ауылында су құбырлары желілерінің құрылысы
21 777,4
Атбасар қаласында темір жол магистралі үстіндегі жылумен жабдықтау желілерін реконструкциялау
5 812,5
Атбасар қаласының солтүстік бөлігінде (10,5 га учаскесінде) инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым құрылысы. Сумен жабдықтау сыртқы желілері
4 795,8
Атбасар қаласының солтүстік бөлігінде (10,5 га учаскесінде) инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым құрылысы. Электрмен жабдықтау сыртқы желілері
3 682,5
Атбасар қаласында он екі қырық бес пәтерлі тұрғын үйлердің құрылысына жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеуге
18 222,0
Атбасар қаласында он екі қырық бес пәтерлік тұрғын үйлердің сыртқы инженерлік желілер және аббатандыру құрылысына жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеуге (сыртқы сумен камту және су бұру желілері, жылумен жабдықтау, байланыс желілері)
8 227,8
Атбасар қаласында он екі қырық бес пәтерлік тұрғын үйлердің сыртқы инженерлік желілер және аббатандыру құрылысына жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеуге (сыртқы электр желілері)
166,2
Атбасар қаласында он екі қырық бес пәтерлік тұрғын үйлердің сыртқы инженерлік желілер және аббатандыру құрылысына жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеуге (аббатандыру, көше жарықтандыру)
1 489,8
Атбасар қаласының № 1 шағын ауданында он төрт қырық бес пәтерлі тұрғын үйлердің құрылысы (1-14 позициялар) (байланыстыру) (позиция 5)
14 812,4
Атбасар қаласының № 1 шағын ауданында он төрт қырық бес пәтерлі тұрғын үйлердің құрылысы (1-14 позициялар) (байланыстыру) (позиция 7)
14 823,8
Атбасар қаласының № 1 шағын ауданында он төрт қырық бес пәтерлі тұрғын үйлердің құрылысы (1-14 позициялар) (байланыстыру) (позиция 8)
14 487,1
Атбасар қаласының № 1 шағын ауданында он төрт қырық бес пәтерлі тұрғын үйлердің құрылысы (1-14 позициялар) (байланыстыру) (позиция 10)
14 491,0
Ағымдағы нысаналы трансферттер
520 673,2
Родионовка ауылының Родионовка негізгі мектебі үшін блокты-модульдік қазандық сатып алуға
14 828,8
Бiлiм беру объектілеріне мектеп автобусын сатып алуға
13 901,0
"Инватакси" қызметін дамытуға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
2 460,0
Қыска мерзімдік кәсіби оқытуды іске асыруға

318 225,3
Строительство наружных инженерных сетей и обустройство к четырнадцати сорокапятиквартирным жилым домам в микрорайоне № 1 города Атбасар
195 513,8
Строительство четырнадцати сорокапятиквартирных жилых домов (позиции 1-14) в микрорайоне № 1 города Атбасар (привязка) (позиция 9)
327 073,5
Строительство наружных инженерных сетей и обустройство к четырнадцати сорокапятиквартирным жилым домам города Атбасар (уличное освещение)
10 721,5
Строительство водопроводных сетей в селе Покровка Атбасарского района
21 777,4
Реконструкция сети теплоснабжения над железнодорожной магистралью города Атбасар
5 812,5
Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры в северной части (на участке 10,5 га) в городе Атбасар. Наружные сети водоснабжения
4 795,8
Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры в северной части (на участке 10,5 га) в городе Атбасар. Наружные сети электроснабжения
3 682,5
На разработку проектно-сметной документации на строительство двенадцати сорокапятиквартирных жилых домов города Атбасар
18 222,0
На разработку проектно-сметной документации на строительство наружных сетей и обустройство к двенадцати сорокапятиквартирным жилым домам (наружные сети водоснабжения и водоотведения, сети теплоснабжения, связи) города Атбасар
8 227,8
На разработку проектно-сметной документации на строительство наружных сетей и обустройство к двенадцати сорокапятиквартирным жилым домам (наружные сети электроснабжения) города Атбасар
166,2
На разработку проектно-сметной документации на строительство наружных сетей и обустройство к двенадцати сорокапятиквартирным жилым домам (обустройство, уличное освещение) города Атбасар
1 489,8
Строительство четырнадцати сорокапятиквартирных жилых домов (позиции 1-14) в микрорайоне № 1 города Атбасар (привязка) (позиция 5)
14 812,4
Строительство четырнадцати сорокапятиквартирных жилых домов (позиции 1-14) в микрорайоне № 1 города Атбасар (привязка) (позиция 7)
14 823,8
Строительство четырнадцати сорокапятиквартирных жилых домов (позиции 1-14) в микрорайоне № 1 города Атбасар (привязка) (позиция 8)
14 487,1
Строительство четырнадцати сорокапятиквартирных жилых домов (позиции 1-14) в микрорайоне № 1 города Атбасар (привязка) (позиция 10)
14 491,0
Целевые текущие трансферты
520 673,2
На приобретение блочно-модульной котельной для Родионовской основной школы села Родионовка
14 828,8
На приобретение школьного автобуса для объектов образования
13 901,0
На размещение государственного социального заказа на развитие служб "Инватакси"
2 460,0
На реализацию краткосрочного профессионального обучения

12 287,1
Қоныс аударушылар мен оралмандар үшін тұрғын үйді жалдау (жалға алу) бойынша шығындарды өтеуге
865,8
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
48 356,6
Бруцелезбен ауыратын санитариялық союға жіберілетін ауыл шаруашылығы малдарының (ірі қара және ұсақ малдың) құнын өтеуге
17 053,7
Ірі қара малдың нодулярлы дерматитіне қарсы екпе жұмыстарын жүргізуге
3 500,0
Атбасар қаласы көше-жол желісінің ағымдағы жөндеуі
35 168,0
Жылумен жабдықтайтын кәсіпорындардың жылу беру мезгілін аяқтауға
70 356,0
Атбасар қаласында авариялық және ескі тұрғын үйлерді бұзу
12 320,0
Жылумен жабдықтайтын кәсіпорындардың жылу беру мезгіліне дайындалуға
223 568,0
Мектептер үшін оқулықтарды сатып алуға және жеткізуге
39 895,0
Аудан мектептерін Wi-Fi желілерімен жабдықтауға
4 716,0
Атбасар қаласының №3 мектеп шатырын ағымдағы жөндеу
15 142,0
"Денсаулық пен тіршілік дағдыларын қалыптастыру, сонымен қатар кәмелетке толмаған жасөспірімдер арасында өзіне-өзі қол жұмсаудың алдын алу" бағдарламасын енгізуге
2 232,0
Бiлiм беру объектілері үшін қазандықтар және қазандық жабдықтарын сатып алуға
4 023,2
2017 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 6С 15/2 Атбасар аудандық
мәслихатының шешіміне
9 қосымша
2018 жылға арналған жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттердің ауылдар мен ауылдық округтер арасында бөлінуі
Ескерту. 9-қосымша жаңа редакцияда – Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 19.10.2018 № 6С 24/2 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома, мың теңге
1
2
Барлығы
17 980,0
Атбасар ауданы Борисовка ауылы әкімінің аппараты
1 700,0
Атбасар ауданы Есенкелді ауылы әкімінің аппараты
925,0
Атбасар ауданының Макеевка ауылдық округі әкімінің аппараты
760,0
Атбасар ауданының Бастау ауылдық округі әкімінің аппараты
1 207,0
Атбасар ауданы Новосельское ауылы әкімінің аппараты
1 000,0
Атбасар ауданының Ақан Құрманов ауылдық округі әкімінің аппараты
2 950,0
Атбасар ауданының Покровка ауылдық округі әкімінің аппараты
1 700,0
Атбасар ауданының Полтавка ауылдық округі әкімінің аппараты
867,0
Атбасар ауданы Сепе ауылы әкімінің аппараты
700,0
Атбасар ауданының Сергеевка ауылдық округі әкімінің аппараты
1 298,0
Атбасар ауданы Сочинское ауылы әкімінің аппараты
1 000,0
Атбасар ауданының Тельман ауылдық округі әкімінің аппараты
1 800,0
Атбасар ауданының Шұңқыркөл ауылдық округі әкімінің аппараты
623,0
Атбасар ауданының Ярославка ауылдық округі әкімінің аппараты
1 450,0
2017 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 6С 15/2 Атбасар аудандық
мәслихатының шешіміне
10 қосымша
2018 жылға арналған аудандық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Бюджеттік классификацияның коды
Атауы
1
2
3
4
Шығындар
04
Бiлiм беру

12 287,1
На субсидии по возмещению расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и оралманов
865,8
На проведение противоэпизоотических мероприятий
48 356,6
На возмещение стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота) больных бруцеллезом направляемых на санитарный убой
17 053,7
На проведение вакцинации против нодулярного дерматита крупного рогатого скота
3 500,0
Текущий ремонт улично-дорожной сети города Атбасар
35 168,0
На завершение отопительного сезона теплоснабжающим предприятиям
70 356,0
Снос аварийного и ветхого жилья в городе Атбасар
12 320,0
На подготовку к отопительному сезону теплоснабжающим предприятиям
223 568,0
На приобретение и доставку учебников для школ
39 895,0
На оснащение Wi-Fi сетями школ района
4 716,0
Текущий ремонт кровли школы №3 города Атбасар
15 142,0
На внедрение Программы "Формирование здоровья и жизненных навыков и превенции суицида среди несовершеннолетних"
2 232,0
На приобретение котлов и котельного оборудования для объектов образования
4 023,2
Приложение 9
к решению Атбасарского
районного маслихата
от 22 декабря 2017 года
№ 6С 15/2
Распределение трансфертов органам местного самоуправления между селами и сельскими округами на 2018 год
Сноска. Приложение 9 - в редакции решения Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 19.10.2018 № 6С 24/2 (вводится в действие с 01.01.2018).
Наименование
Сумма, тысячи тенге
1
2
Всего
17 980,0
Аппарат акима села Борисовка Атбасарского района
1 700,0
Аппарат акима села Есенгельды Атбасарского района
925,0
Аппарат акима Макеевского сельского округа Атбасарского района
760,0
Аппарат акима сельского округа Бастау Атбасарского района
1 207,0
Аппарат акима села Новосельское Атбасарского района
1 000,0
Аппарат акима сельского округа Акана Курманова Атбасарского района
2 950,0
Аппарат акима Покровского сельского округа Атбасарского района
1 700,0
Аппарат акима Полтавского сельского округа Атбасарского района
867,0
Аппарат акима села Сепе Атбасарского района
700,0
Аппарат акима Сергеевского сельского округа Атбасарского района
1 298,0
Аппарат акима села Сочинское Атбасарского района
1 000,0
Аппарат акима Тельманского сельского округа Атбасарского района
1 800,0
Аппарат акима Шункыркольского сельского округа Атбасарского района
623,0
Аппарат акима Ярославского сельского округа Атбасарского района
1 450,0
Приложение 10
к решению Атбасарского
районного маслихата
от 22 декабря 2017 года
№ 6С 15/2
Перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2018 год
Код бюджетной классификации
Наименование
1
2
3
4
Затраты
04
Образование