Астрахан аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 6С-14-2 "2017-2019 жылдарға арналған Астрахан ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2017 жылғы 19 сәуірдегі № 6С-19-2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 2 мамырда № 5914 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 5 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Астрахан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Астрахан аудандық мәслихатының "2017-2019 жылдарға арналған Астрахан ауданының бюджеті туралы" 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 6С-14-2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5691 тіркелген, 2017 жылғы 16 қаңтарда аудандық "Маяк" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3402509,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 603578,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4166,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5575,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2789190,9 мың теңге;
2) шығындар – 3461743,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 29738,5 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 40842,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 11104,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 77293,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 77293,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -166265,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 166265,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 5, 6 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Астрахан аудандық мәслихат
хатшысының міндетін
атқарушысы, сессия төрағасы
И.Шеин
"КЕЛІСІЛДІ"
Астрахан ауданының
әкімі
Т.Ерсейітов
19.04.2017 ж
Астрахан аудандық
мәслихатының

О внесении изменений в решение Астраханского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 6С-14-2 "О бюджете Астраханского района на 2017-2019 годы"
Решение Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 19 апреля 2017 года № 6С-19-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 2 мая 2017 года № 5914
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Астраханский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Астраханского районного маслихата "О бюджете Астраханского района на 2017-2019 годы" от 23 декабря 2016 года № 6С-14-2 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5691, опубликовано 16 января 2017 года в районной газете "Маяк") следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2017 – 2019 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 3402509,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 603578,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 4166,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5575,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2789190,9 тысяч тенге;
2) затраты – 3461743,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 29738,5 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 40842,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 11104,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 77293,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 77293,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -166265,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 166265,4 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 5, 6 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2017 года.
Исполняющий обязанности
секретаря Астраханского
районного маслихата,
председатель сессии
И.Шеин
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Астраханского района Т.Ерсеитов
19.04.2017 г
Приложение 1
к решению Астраханского
районного маслихата

10010,4
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9710,4
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
300,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
32930,4
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25303,4
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1000,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
1627,0
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5000,0
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
1500,0
040
Мемлекеттік огандардың объектілерін дамыту
1500,0
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
8728,9
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8728,9
02
Қорғаныс
6882,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмінің аппараты
6882,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
1863,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
4825,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елді мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
194,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық - атқару қызметі
400,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
400,0
021
Елді мекендерде жол қозғалысы қауіпсіздігін қамтамасыз ету
400,0
04
Бiлiм беру
1911433,2
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1850469,5
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15462,0
003
Жалпы білім беру
1337181,3
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттiк бiлiм беру мекемелер үшiн оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткiзу
29495,2
006
Балаларға қосымша білім беру
29142,0
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткізу
1609,0
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
86028,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі

10010,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
9710,4
013
Капитальные расходы государственного органа
300,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
32930,4
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
25303,4
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1000,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
1627,0
015
Капитальные расходы государственного органа
5000,0
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
1500,0
040
Развитие объектов государственных органов
1500,0
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
8728,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
8728,9
02
Оборона
6882,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
6882,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
1863,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
4825,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
194,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
400,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
400,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
400,0
04
Образование
1911433,2
464
Отдел образования района (города областного значения)
1850469,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
15462,0
003
Общеобразовательное обучение
1337181,3
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
29495,2
006
Дополнительное образование для детей
29142,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
1609,0
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
86028,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка - сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей

464126,9
Ағымдағы нысаналы трансферттер
256117,2
соның ішінде
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
55000,0
Жалтыр ауылының көшелерін ағымдағы жөндеуге
30000,0
Жылумен жабдықтайтын кәсіпорындарды жылу беру мерзіміне дайындауға
25000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
136358,2
Петровка орта мектебіне күрделі жөндеу жүргізуге
128254,0
Ұлты тұрғылықты емес мектеп оқушыларына мемлекеттік тіл бойынша іс-шараларды өткізуге
1609,0
Мектептерге арналған оқулықтарды сатып алуға және жеткізуге
6495,2
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
16207,0
Қысқа мерзімді кәсіптік оқытуларды іске асыруға
13817,0
Қоныс аударушылар мен оралмандар үшін тұрғын үйді жалдау (жалға беру) бойынша шығындарды өтеуге көмекқаржылар
2390,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
48552,0
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге
47552,0
Санитарлық союға бағытталатын бруцеллезбен ауыратын ауыл шаруашылығы жануарларының (ірі және ұсақ қара мал) құнын өтеуге
1000,0
Дамытуға арналған нысаналы трансферттер

464126,9
Целевые текущие трансферты
256117,2
в том числе
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
55000,0
На текущий ремонт улиц села Жалтыр
30000,0
На подготовку к отопительному сезону теплоснабжающим предприятиям
25000,0
Отдел образования района (города областного значения)
136358,2
На проведение капитального ремонта Петровской средней школы
128254,0
На проведение мероприятий по государственному языку для учащихся школ некоренной национальности
1609,0
На приобретение и доставку учебников для школ
6495,2
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
16207,0
На реализацию краткосрочного профессионального обучения
13817,0
На субсидии по возмещению расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и оралманов
2390,0
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
48552,0
На проведение противоэпизоотических мероприятий
47552,0
На возмещение стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота) больных бруцеллезом направляемых на санитарный убой
1000,0
Целевые трансферты на развитие

208009,7
соның ішінде
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
169009,7
Петровка ауылындағы төбе шатыры жоқ "Петровка орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратын төбе шатыры бар ғимаратқа қайта құру
26031
Астрахан ауылындағы 36 пәтерлі тұрғын-үйдің құрылысы
40000
Астрахан ауылындағы 36 пәтерлі тұрғын үйге инженерлік-коммуникациялық желілерін құру
60755,7
Каменка аулын сумен жабдықтау жүйесінің құрылысы

208009,7
в том числе
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
169009,7
На реконструкцию бесчердачной крыши здания государственного учреждения "Петровской средней школы" на чердачную в селе Петровка
26031
Строительство 36-ти квартирного жилого дома в селе Астраханка
40000
Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры к 36-ти квартирному жилому дому в селе Астраханка
60755,7
Строительство системы водоснабжения села Каменка

42223
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
39000
Шаруашылық жүргізу құқығы бар "Комхоз" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорының жарғы капиталын
арттыруға
39000
Астрахан аудандық
мәслихатының
2017 жылғы 19 сәуірдегі
№ 6С-19-2 шешіміне
4 қосымша
Астрахан аудандық
мәслихатының
2016 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 6С-14-2 шешіміне
6 қосымша
2017 жылға ауылдық округтердің, ауылдардың бюджеттік бағдарламалары
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Сома, мың теңге
Бағдарлама
Атауы
Барлығы

42223
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
39000
Увеличение уставного капитала государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного
ведения "Комхоз"
39000
Приложение 4
к решению Астраханского
районного маслихата
от 19 апреля 2017 года
№ 6С-19-2
Приложение 6
к решению Астраханского
районного маслихата
от 23 декабря 2016 года
№ 6С-14-2
Бюджетные программы села, сельских округов на 2017 год
Администратор бюджетных программ
Сумма, тысяч тенге
Программа
Наименование
Всего

236328,5
Астрахан ауылдық округі
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
54237,8
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
18600,0
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтiк көмек көрсету
3991,8
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
12046,0
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
10914,0
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
2175,0
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
6511,0
Бесбидайық ауылдық округі
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
10507,1
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
10018,1
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
200,0
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
289,0
Есіл ауылдық округі
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
15048,0
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
11785,0
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтiк көмек көрсету
1992,0
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
200,0
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
1071,0
Жалтыр ауылдық округі
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
29126,3
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
17177,9
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтiк көмек көрсету
5613,4
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
1960,0
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
200,0
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
4175,0
Жарсуат ауылдық округі
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты

236328,5
Астраханский сельский округ
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
54237,8
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
18600,0
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
3991,8
008
Освещение улиц населенных пунктов
12046,0
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
10914,0
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
2175,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
6511,0
Бесбидаикский сельский округ
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
10507,1
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
10018,1
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
200,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
289,0
Есильский сельский округ
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
15048,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
11785,0
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
1992,0
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
200,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
1071,0
Жалтырский сельский округ
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
29126,3
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
17177,9
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
5613,4
008
Освещение улиц населенных пунктов
1960,0
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
200,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
4175,0
Жарсуатский сельский округ
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа