2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 6С-28-2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 9 қаңтарда № 6310 болып тіркелді.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Астрахан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2018-2020 жылдарға арналған аудан бюджетін тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3666513,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 618881,3 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3474,5 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 10250,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3033907,4 мың теңге;
2) шығындар – 3671338,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 80458,4 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 93795,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 13336,6 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 17181,7 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 17181,7 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -102465,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 102465,7 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 20.11.2018 № 6С-45-2 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2018 жылғы аудандық бюджеттің көлемінде 2013683 мың теңге сомасында аудан бюджетіне облыстық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенция қарастырылғаны ескерілсін.
3. 2018 жылға арналған аудандық бюджет түсімдерінің құрамында республикалық бюджеттен 4 қосымшаға сәйкес нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер қарастырылғаны ескерілсін.
4. 2018 жылға арналған аудандық бюджет түсімдерінің құрамында облыстық бюджеттен 5 қосымшаға сәйкес нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
5. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін субвенциялар көлемі, 31790 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
Астрахан 10586 мың теңге;
Жалтыр 12280 мың теңге;
Первомай 8924 мың теңге;
6. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын жүзеге асыру үшін бөлінген, 13336,6 мың теңге сомасындағы бюджеттік кредиттер бойынша негізгі борышты өтеу қарастырылғаны ескерілсін.

О районном бюджете на 2018-2020 годы
Решение Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 22 декабря 2017 года № 6С-28-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 9 января 2018 года № 6310.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Астраханский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2018 – 2020 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 3666513,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 618881,3 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3474,5 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 10250,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3033907,4 тысяч тенге;
2) затраты – 3671338,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 80458,4 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 93795,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 13336,6 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 17181,7 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 17181,7 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -102465,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 102465,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 20.11.2018 № 6С-45-2 (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Учесть, что в объеме районного бюджета на 2018 год предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из областного бюджета в бюджет района, в сумме 2013683 тысяч тенге.
3. Учесть, что в составе поступлений районного бюджета на 2018 год предусмотрены целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета согласно приложению 4.
4. Учесть, что в составе поступлений районного бюджета на 2018 год предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета согласно приложению 5.
5. Учесть, что в районном бюджете на 2018 год предусмотрены объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты сельских округов, в сумме 31790 тысяч тенге, в том числе:
Астраханскому 10586 тысяч тенге;
Жалтырскому 12280 тысяч тенге;
Первомайскому 8924 тысяч тенге.
6. Учесть, что в районном бюджете на 2018 год предусмотрено погашение основного долга по бюджетным кредитам, выделенным для реализации мер социальной поддержке специалистов в сумме 13336,6 тысяч тенге.

Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 30.03.2018 № 6С-33-2 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
7. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте 96009,0 мың теңге сомасында заңнаманың өзгеруіне байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге жоғары тұрған бюджетке қаражатты қайтару қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 29.06.2018 № 6С-38-2 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
8. 2018 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органының резерві 0,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 29.06.2018 № 6С-38-2 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
9. Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерлерде қызмет істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласының мамандарына, қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың жалақыларымен және тарифтік ставкаларымен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкалар белгіленсін.
10. 6 қосымшаға сәйкес, берілген 2018 жылға арналған ауыл, ауылдық округтердің жергілікті бюджеттік бағдарламаларының шығын көлемі бекітілсін.
11. 2018 жылға арналған аудандық бюджет шығындарының құрамында 23639,7 мың теңге сомасында жергілікті өзін-өзі басқару органдарына 7 қосымшаға сәйкес трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 20.11.2018 № 6С-45-2 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
12. 2018 жылға арналған аудандық бюджетті атқару процесінде секвестірлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 8 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
13. Шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Астрахан аудандық
мәслихатының сессия
төрағасы
Б.Шәріпов
Астрахан аудандық
мәслихатының хатшысы
М.Қожахмет
"КЕЛІСІЛДІ"
Астрахан ауданының әкімі Н.Сейілов

Сноска. Пункт 6 в редакции решения Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 30.03.2018 № 6С-33-2 (вводится в действие с 01.01.2018).
7. Учесть, что в районном бюджете предусмотрен возврат средств в вышестоящий бюджет на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства в сумме 96009,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 - в редакции решения Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 29.06.2018 № 6С-38-2 (вводится в действие с 01.01.2018).
8. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2018 год в сумме 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 8 - в редакции решения Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 29.06.2018 № 6С-38-2 (вводится в действие с 01.01.2018).
9. Установить специалистам социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности, повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки, по сравнению с окладами и тарифными ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
10. Утвердить прилагаемый объем затрат местных бюджетных программ села, сельских округов на 2018 год, согласно приложению 6.
11. Учесть, что в составе расходов районного бюджета на 2018 год предусмотрены трансферты органам местного самоуправления в сумме 23639,7 тысяч тенге согласно приложению 7.
Сноска. Пункт 11 - в редакции решения Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 20.11.2018 № 6С-45-2 (вводится в действие с 01.01.2018).
12. Утвердить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2018 год, согласно приложению 8.
13. Решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
Астраханского районного
маслихата
Б.Шарипов
Секретарь Астраханского
районного маслихата
М.Қожахмет
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Астраханского
района
Н.Сеилов

106742,9
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5545,8
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
10778,3
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10778,3
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
28825,9
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26343,5
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
815,1
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
1381,3
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
286,0
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
1100,0
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
1100,0
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
9366,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9366,0
02
Қорғаныс
9415,4
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
9415,4
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
3504,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
5261,7
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
649,7
04
Бiлiм беру
2040838,7
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2007992,8
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15336,1
003
Жалпы білім беру
1654019,2
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
46950,4
006
Балаларға қосымша білім беру
38236,0
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
100722,4
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
266,3
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
15941,5
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға

106742,9
022
Капитальные расходы государственного органа
5545,8
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
10778,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
10778,3
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
28825,9
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
26343,5
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
815,1
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
1381,3
015
Капитальные расходы государственного органа
286,0
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
1100,0
040
Развитие объектов государственных органов
1100,0
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
9366,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
9366,0
02
Оборона
9415,4
122
Аппарат акима района (города областного значения)
9415,4
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
3504,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
5261,7
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
649,7
04
Образование
2040838,7
464
Отдел образования района (города областного значения)
2007992,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
15336,1
003
Общеобразовательное обучение
1654019,2
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
46950,4
006
Дополнительное образование для детей
38236,0
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
100722,4
012
Капитальные расходы государственного органа
266,3
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
15941,5
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования

Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 18.09.2018 № 6С-40-2 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома, мың теңге
БАРЛЫҒЫ
314205,4
Нысаналы ағымдағы трансферттер
220410,4
соның ішінде
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
48867,4
Еңбек нарығын дамыту, оның ішінде жалақыны ішінара субсидиялауға және жастар практикасына

Сноска. Приложение 4 - в редакции решения Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 18.09.2018 № 6С-40-2 (вводится в действие с 01.01.2018).
Наименование
Сумма тысяч тенге
ВСЕГО
314205,4
Целевые текущие трансферты
220410,4
в том числе
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
48867,4
На развитие рынка труда, в том числе на частичное субсидирование заработной платы и молодежную практику

14740,0
Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған өңірлерге ерікті түрде қоныс аударған азаматтарға және тұлғаларға қоныс аударуға жәрдемдесетін жұмыс берушілерге мемлекеттік қолдау шараларын көрсетуге
169,0
жаңа бизнес-идеяларды іске асыруға гранттар
4810,0
Мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға
275,0
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
1088,0
Мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын арттыруға
3206,0
Техникалық көмекші (компенсаторлық) құралдар тізбесін кеңейтуге
676,0
Әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен халықты жұмыспен қамту орталықтарында ассистент енгізуге
8509,9
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге
15393,5
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
171543,0
Тілдік курстар бойынша тағылымдамадан өткен мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге
7930,0
Негізгі қызметкердің оқу кезеңінде алмастырғаны үшін мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге
25829,0
Ұлтық біліктілік тестінен өткен және бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын мұғалімдерге педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеуге
7293,0
Жаңартылған білім беру мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге және жергілікті бюджеттердің қаражаты есебінен шығыстардың осы бағыт бойынша төленген сомаларың өтеуге
130491,0
Бюджеттік кредиттер
93795,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
93795,0
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету шараларын жүзеге асыру үшін бюджеттік кредиттер
93795,0
Астрахан аудандық
мәслихатының
2017 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 6С-28-2 шешіміне
5 қосымша
2018 жылға облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 30.10.2018 № 6С-43-3 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома, мың теңге
БАРЛЫҒЫ
799814,0
Ағымдағы нысаналы трансферттер
253522,6
соның ішінде
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
152428,8
көлік инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға
110639,1
Астрахан ауданы Жалтыр, Астрахан ауылдарының көше-жол жүйесінің ағымдағы жөндеуге
26681,7
жылумен жабдықтаушы кәсіпорындардың жылу беру маусымына дайындалуына
15108,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
32998,2
білім беру объектілеріне мектеп автобустарын сатып алуға

14740,0
На оказание мер государственной поддержки лицам, добровольно переселяющимся гражданам в регионы, определенные Правительством Республики Казахстан и работодателям оказывающим содействие в переселении
169,0
гранты на реализацию новых бизнес-идей
4810,0
На субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов
275,0
На размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
1088,0
На увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
3206,0
На расширение Перечня технических вспомогательных (компенсаторных) средств
676,0
На внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения
8509,9
На выплату государственной адресной социальной помощи
15393,5
Отдел образования района (города областного значения)
171543,0
На доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам
7930,0
На доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника
25829,0
На доплату за квалификацию педагогического мастерства учителям, прошедшим национальный квалификационный тест и реализующим образовательные программы начального, основного и общего среднего образования
7293,0
На доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования по обновленному содержанию образования, и возмещение сумм, выплаченных по данному направлению расходов за счет средств местных бюджетов
130491,0
Бюджетные кредиты
93795,0
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
93795,0
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
93795,0
Приложение 5
к решению Астраханского
районного маслихата
от 22 декабря 2017 года
№ 6С-28-2
Целевые трансферты из областного бюджета на 2018 год
Сноска. Приложение 5 - в редакции решения Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 30.10.2018 № 6С-43-3 (вводится в действие с 01.01.2018).
Наименование
Сумма тысяч тенге
ВСЕГО
799814,0
Целевые текущие трансферты
253522,6
в том числе
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
152428,8
на финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
110639,1
на текущий ремонт улично-дорожной сети сел Жалтыр, Астраханка, Астраханского района
26681,7
на подготовку к отопительному сезону теплоснабжающим предприятиям
15108,0
Отдел образования района (города областного значения)
32998,2
на приобретение школьных автобусов для объектов образования

14281,3
мектептер үшін оқулықтарды сатып алуға және жеткізуге
13637,0
аудандық мектептерді WiFi желілерімен қамтамасыз етуге
3135,9
"Денсаулық пен тіршілік дағдыларын қалыптастыру және кәмелетке толмаған жасөспірімдер арасында өзіне-өзі қол жұмсаудың алдын-алу" бағдарламасын енгізуге
1944,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
12748,5
қысқа мерзімді кәсіби оқытуды іске асыруға
10205,0
қоныс аударушылар мен оралмандар үшін тұрғын үйді жалдау (жалға алу) бойынша шығындарды өтеу үшін субсидияларға
619,5
Еңбек нарығын дамытуға: жаңа бизнес-идеяларды іске асыруға гранттар
1924,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
55347,1
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар
50183,1
Санитариялық союға бағытталған, бруцелезбен ауыратын ауыл шаруашылығы жануарларынының (ірі қара және ұсақ қара мал) құнын өтеуге
2000,0
ірі қарамалдың нодулярлы дерматитіне қарсы екпе жұмыстарын жүргізуге
3164,0
Дамуға арналған нысаналы трансферттер
546291,4
соның ішінде
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
529109,7
Астрахан ауданы Астрахан ауылында дене шынықтыру-сауықтыру кешенінің құрылысы
222458,3
Астрахан ауданы Астрахан ауылында 36 пәтерлі тұрғын үйдің құрылысы
236651,4
Жалтыр ауылында "Комхоз" шаруашылық жүргізу құқығы бар мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны № 3 қазандығын қайта жаңартуға
70000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
17181,7
"Комхоз" шаруашылық жүргізу құқығы бар мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны жарғылық капиталын ұлғайту
17181,7
Астрахан аудандық
мәслихатының
2017 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 6С-28-2 шешіміне
6 қосымша
2018 жылға ауыл, ауылдық округтердің бюджеттік бағдарламалары
Ескерту. 6-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 20.11.2018 № 6С-45-2 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Сома, мың теңге
Бағдарлама
Атауы
Барлығы
123744,0
Бесбидайық ауылдық округі
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
10024,8
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
9844,8
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
180,0
Есіл ауылдық округі
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
15074,4
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер

14281,3
на приобретение и доставку учебников для школ
13637,0
на оснащение Wi-Fi сетями районные школы
3135,9
на внедрение Программы "Формирование здоровья и жизненных навыков и превенции суицида среди несовершеннолетних"
1944,0
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
12748,5
на реализацию краткосрочного профессионального обучения
10205,0
на субсидии по возмещению расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и оралманов
619,5
на развитие рынка труда: гранты на реализацию новых бизнес-идей
1924,0
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
55347,1
на проведение противоэпизоотических мероприятий
50183,1
на возмещение стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота) больных бруцеллезом направляемых на санитарный убой
2000,0
на проведение вакцинации против нодулярного дерматита крупного рогатого скота
3164,0
Целевые трансферты на развитие
546291,4
в том числе
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
529109,7
Строительство физкультурно-оздоровительного комплекса в селе Астраханка Астраханского района
222458,3
Строительство 36-ти квартирного жилого дома в селе Астраханка Астраханского района
236651,4
Реконструкция котельной № 3 государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Комхоз" в селе Жалтыр
70000,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
17181,7
Увеличение уставного капитала государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Комхоз"
17181,7
Приложение 6
к решению Астраханского
районного маслихата
от 22 декабря 2017 года
№ 6С-28-2
Бюджетные программы села, сельских округов на 2018 год
Сноска. Приложение 6 - в редакции решения Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 20.11.2018 № 6С-45-2 (вводится в действие с 01.01.2018).
Администратор бюджетных программ
Сумма, тысяч тенге
Программа
Наименование
Всего
123744,0
Бесбидаикский сельский округ
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
10024,8
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
9844,8
022
Капитальные расходы государственного органа
180,0
Есильский сельский округ
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
15074,4
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа