О внесении изменений в решение Буландынского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 6С-8/1 "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 20 февраля 2017 года № 6С-9/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 21 февраля 2017 года № 5755
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106, статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Буландынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Буландынского районного маслихата "О районном бюджете на 2017-2019 годы" от 23 декабря 2016 года № 6С-8/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5693, опубликовано 20 января 2017 года в газете "Бұланды Ақпарат") следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 3612361,0 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 652202,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 33904,0 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 48628,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2877627,0 тысяч тенге;
2) затраты – 3681898,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 14173,1 тысячи тенге;
бюджетные кредиты –17096,1 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2923,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами –18370,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов –18370,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 102080,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 102080,6 тысяч тенге:
поступления займов – 17018 ,0 тысяч тенге;
погашение займов –2923,0 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 87985,6 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Учесть, что в районном бюджете на 2017 год предусмотрены объемы трансфертов, передаваемых из районного бюджета органам местного самоуправления в сумме 41688,0 тысяч тенге, в том числе:
аппарату акима города 30362,0 тысячи тенге;
Айнакольскому сельскому округу 332,0 тысячи тенге;
Амангельдинскому аульному округу 1014,0 тысяч тенге;
Вознесенскому сельскому округу 892,0 тысячи тенге;
Даниловскому сельскому округу 1079,0 тысяч тенге;

Бұланды аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 6С-8/1 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2017 жылғы 20 ақпандағы № 6С-9/3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 21 ақпанда № 5755 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің, 106 бабының 4 тармағына, 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабының 1 тармағына сәйкес, Бұланды аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бұланды аудандық мәслихатының "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 6С-8/1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5693 болып тіркелген, 2017 жылғы 20 қаңтарда "Бұланды ақпарат" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3612361,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 652202,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 33904,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 48628,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2877627,0 мың теңге;
2) шығындар – 3681898,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 14173,1 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 17096,1 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 2923,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 18370,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу –18370,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатып алудан түскен түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 102080,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 102080,6 мың теңге:
қарыздар түсімі – 17018,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 2923,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 87985,6 мың теңге.";
5 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"5. 2017 жылға арналған аудандық бюджетте жергілікті өзін-өзі басқару органдарына аудандық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі 41688,0 мың теңге сомасында ескерілсін, оның iшiнде:
қала әкімінің аппараты 30362,0 мың теңге;
Айнакөл селолық округі 332,0 мың теңге;
Амангелді ауылдық округі 1014,0 мың теңге;
Вознесенка селолық округі 892,0 мың теңге;
Даниловка селолық округі 1079,0 мың теңге;

Ергольскому аульному округу 1330,0 тысяч тенге;
Журавлевскому сельскому округу 1588,0 тысяч тенге;
Капитоновскому сельскому округу 808,0 тысяч тенге;
Караозекскому аульному округу 1018,0 тысяч тенге;
Карамышевскому сельскому округу 1405,0 тысяч тенге;
Никольскому сельскому округу 654,0 тысячи тенге;
Новобратскому сельскому округу 1206,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель 9 очередной
сессии
А.Есентуров
Секретарь районного
маслихата
Ш.Кусаинов
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Буландынского
района
К.Испергенов
20 февраля 2017 года
Приложение
к решению Буландынского
районного маслихата
от 20 февраля 2017 года

Ерголка ауылдық округі 1330,0 мың теңге;
Журавлевка селолық округі 1588,0 мың теңге;
Капитоновка селолық округі 808,0 мың теңге;
Қараөзек ауылдық округі 1018,0 мың теңге;
Карамышевка селолық округі 1405,0 мың теңге;
Никольск селолық округі 654,0 мың теңге;
Новобратск селолық округі 1206,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезекті 9 – сессияның
төрағасы
А.Есентұров
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
Ш.Құсайынов
"КЕЛІСІЛДІ"
Бұланды ауданы әкімі Қ.Испергенов
20 ақпан 2017 жыл
Бұланды аудандық
мәслихатының
2017 жылғы 20 ақпандағы