Бұланды ауданы бойынша 2017-2018 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарды бекіту туралы
Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 6С-17/3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 29 желтоқсанда № 6264 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2018 жылғы 5 сәуірдегі № 6С-22/2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 05.04.2018 № 6С-22/2 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңы 6 бабы 1 тармағының 15) тармақшасына, "Жайылымдар туралы" Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 20 ақпандағы Заңы 8 бабының 1) тармақшасына сәйкес, Бұланды аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қоса беріліп отырған Бұланды ауданы бойынша 2017-2018 жылдарға арналған жайылымдарды баскару және оларды пайдалану жөніндегі жоспар бекітілсін.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс
18-сессияның төрағасы,
аудандық мәслихаттың
хатшысы
Ш.Құсайынов
"КЕЛІСІЛДІ"
Бұланды ауданы әкімінің м.а. Ә.Рақымжанов
22 желтоқсан 2017 жыл
"КЕЛІСІЛДІ"
Бұланды ауданының
"Ауыл шаруашылығы
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
А.Камельинов
22 желтоқсан 2017 жыл
"КЕЛІСІЛДІ"
Бұланды ауданының
"Жер қатынастар бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
басшысы
Т.Қайырбаев
22 желтоқсан 2017 жыл
Бұланды аудандық мәслихаттың
2017 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 6С-17/3 шешімімен
бекітілді
Бұланды ауданы бойынша 2017-2018 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспар
1) Құқық белгілейтін құжаттар негізінде жер санаттары, жер учаскелерінің меншік иелері және жер пайдаланушылар бөлінісінде Бұланды ауданының аумағында жайылымдардың орналасу схемасы (картасы) (Бұланды ауданы бойынша 2017-2018 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарына 1 қосымша):
2) Жайылым айналымдарының қолайлы схемалары (Бұланды ауданы бойынша 2017-2018 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарына 2 қосымша);
3) Жайылымдардың, оның ішінде маусымдық жайылымдардың сыртқы және ішкі шекаралары мен алаңдары, жайылымдық инфрақұрылым объектілері белгіленген картасы (Бұланды ауданы бойынша 2017-2018 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарына 3 қосымша);

Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Буландынскому району на 2017-2018 годы
Решение Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 22 декабря 2017 года № 6С-17/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 29 декабря 2017 года № 6264. Утратило силу решением Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 5 апреля 2018 года № 6С-22/2
Сноска. Утратило силу решением Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 05.04.2018 № 6С-22/2 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 1) статьи 8 Закона Республики Казахстан от 20 февраля 2017 года "О пастбищах", Буландынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить прилагаемый План по управлению пастбищами и их использованию по Буландынскому району на 2017-2018 годы.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель
18 внеочередной сессии,
секретарь районного
маслихата
Ш.Кусаинов
"СОГЛАСОВАНО"
И.о.акима
Буландынского района
А.Рахимжанов
22 декабря 2017 года
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель
Государственного учреждения
"Отдел сельского хозяйства"
Буландынского района
А.Камельинов
22 декабря 2017 года
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель
Государственного учреждения
"Отдел земельных отношений"
Буландынского района
Т.Кайрбаев
22 декабря 2017 года
Утверждено
решением Буландынского
районного маслихата
от 22 декабря 2017 года
№ 6С-17/3
План по управления пастбищами и их использованию по Буландынскому району на 2017-2018 годы
1) Схема (карта) расположения пастбищ на территории Буландынского района в разрезе категорий земель, собственников земельных участков и землепользователей на основании правоустанавливающих документов (приложение 1 к Плану по управлению пастбищами и их использованию по Буландынскому району на 2017-2018 годы);
2) Приемлемые схемы пастбищеоборотов (приложение 2 к Плану по управлению пастбищами и их использованию по Буландынскому району на 2017-2018 годы);
3) Карта с обозначением внешних и внутренних границ и площадей пастбищ, в том числе сезонных, объектов пастбищной инфраструктуры (приложение 3 к Плану по управлению пастбищами и их использованию по Буландынскому району на 2017-2018 годы);

4) Жайылым пайдаланушылардың су тұтыну нормасына сәйкес жасалған су көздерiне (көлдерге, өзендерге, тоғандарға, апандарға, суару немесе суландыру каналдарына, құбырлы немесе шахталы құдықтарға) қол жеткізу схемасы (Бұланды ауданы бойынша 2017-2018 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарына 4 қосымша);
5) Жайылымы жоқ жеке және (немесе) заңды тұлғалардың ауыл шаруашылығы жануарларының мал басын орналастыру үшін жайылымдарды қайта бөлу және оны берілетін жайылымдарға ауыстыру схемасы (Бұланды ауданы бойынша 2017-2018 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарына 5 қосымша);

4) Схема доступа пастбищепользователей к водоисточникам (озерам, рекам, прудам, копаням, оросительным или обводнительным каналам, трубчатым или шахтным колодцам) составленную согласно норме потребления воды (приложение 4 к Плану по управлению пастбищами и их использованию по Буландынскому району на 2017-2018 годы);
5) Схема перераспределения пастбищ для размещения поголовья сельскохозяйственных животных физических и (или) юридических лиц, у которых отсутствуют пастбища, и перемещения его на предоставляемые пастбища (приложение 5 к Плану по управлению пастбищами и их использованию по Буландынскому району на 2017-2018 годы);

6) Ауыл, ауылдық округ маңында орналасқан жайылымдармен қамтамасыз етілмеген жеке және (немесе) заңды тұлғалардың ауыл шаруашылығы жануарларының мал басын шалғайдағы жайылымдарға орналастыру схемасы (Бұланды ауданы бойынша 2017-2018 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарына 6 қосымша);
7) Ауыл шаруашылығы жануарларын жаюдың және айдаудың маусымдық маршруттарын белгілейтін жайылымдарды пайдалану жөніндегі күнтізбелік графигі (Бұланды ауданы бойынша 2017-2018 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарына 7 қосымша).
Бұланды ауданы бойынша

6) Схема размещения поголовья сельскохозяйственных животных на отгонных пастбищах физических и (или) юридических лиц, не обеспеченных пастбищами, расположенными при селе, сельском округе (приложение 6 к Плану по управлению пастбищами и их использованию по Буландынскому району на 2017-2018 годы);
7) Календарный график по использованию пастбищ, устанавливающий сезонные маршруты выпаса и передвижения сельскохозяйственных животных (приложение 7 к Плану по управлению пастбищами и их использованию по Буландынскому району на 2017-2018 годы)
Приложение 1 к Плану
по управлению пастбищами
и их использованию
по Буландынскому району

100
Умаров Саид Хасмагамбетович жауапкершілігі шектеулі серіктестік "Богдановка"
101
Есентуров Айбат Абайұлы жауапкершілігі шектеулі серіктестік "Даниловское и К"
102
Сатпаев Александр Рамазанович жауапкершілігі шектеулі серіктестік "Дидар Агро"
103
Баймағамбетов Талғат Набиұлы жауапкершілігі шектеулі серіктестік "Агро Алтынды"
104
Бекетаев Олжас Ержанұлы жауапкершілігі шектеулі серіктестік "Он Олжа"
105
Сейтімбетов Нұрлан Маханбетқаниұлы жауапкершілігі шектеулі серіктестік "Буланды Мекен"
106
Байжанов Марат Елтайұлы жауапкершілігі шектеулі серіктестік "Амирлан Астык"
107
Медынская Татьяна Ивановна жауапкершілігі шектеулі серіктестік "Богдановка-1"
108
Касымов Талғат Какімұлы жауапкершілігі шектеулі серіктестік "Қазақстандық аграрлық-мал шаруашылығы кәсіпорыны "Нұрлы-Жол"
109
Ізбасаров Жасұлан Искендірұлы жауапкершілігі шектеулі серіктестік "Урумкай"
110
Сұлтанов Қуантай Сабыргуженұлы жауапкершілігі шектеулі серіктестік "Журавлевка-1"
111
Абермит Владимир Фридрихович жауапкершілігі шектеулі серіктестік "СХП Новобратское"
112
Жанаділов Казахстан Халелұлы жауапкершілігі шектеулі серіктестік "Новодонецк"
113
Коншин Николай Николаевич жауапкершілігі шектеулі серіктестік "Аюмик"
114
Зайцев Виктор Семенович жауапкершілігі шектеулі серіктестік "Viza"
115
Игілік Байқоныс жауапкершілігі шектеулі серіктестік "Талдыколь"

100
Умаров Саид Хасмагамбетович товарищество с ограниченной ответственностью "Богдановка"
101
Есентуров Айбат Абаевич товарищество с ограниченной ответственностью "Даниловское и К"
102
Сатпаев Александр Рамазанович товарищество с ограниченной ответственностью "Дидар Агро"
103
Баймагамбетов Талгат Набиевич товарищество с ограниченной ответственностью "Агро Алтынды"
104
Бекетаев Олжас товарищество с ограниченной ответственностью "Он Олжа"
105
Сейтимбетов Нурлан Маханбетканиевич товарищество с ограниченной ответственностью "Буланды Мекен"
106
Байжанов Марат Ельтаевич товарищество с ограниченной ответственностью "АмирланАстык"
107
Медынская Татьяна Ивановна товарищество с ограниченной ответственностью "Богдановка-1"
108
Касымов Талгат Какимович товарищество с ограниченной ответственностью "Казахстанское аграрно-животноводческое предприятие "Нурлы-Жол"
109
Избасаров Жасулан Искендирович товарищество с ограниченной ответственностью "Урумкай"
110
Султанов Куантай Сабыргуженович товарищество с ограниченной ответственностью "Журавлевка-1"
111
Абермит Владимир Фридрихович товарищество с ограниченной ответственностью "СХП Новобратское"
112
Джанадилов Казахстан Халелович товарищество с ограниченной ответственностью "Новодонецк"
113
Коншин Николай Николаевич товарищество с ограниченной ответственностью "Аюмик"
114
Зайцев Виктор Семенович товарищество с ограниченной ответственностью "Viza"
115
Игилик Байконыс товарищество с ограниченной ответственностью "Талдыколь"

116
Қажмұратов Нұғүрбек Мұхамеджанұлы жауапкершілігі шектеулі серіктестік "Крестьянское хозяйство Вико"
117
Игілік Байқоныс жауапкершілігі шектеулі серіктестік "СХП Нагайко"
118
Сұлтанов Қуантай Сабыргуженұлы жауапкершілігі шектеулі серіктестік "Журавлевка-1"
119
Абермит Владимир Фридрихович жауапкершілігі шектеулі серіктестік "Новобратское и К"
120
Шарга Сергей Викторович жауапкершілігі шектеулі серіктестік "Астра-2010"

116
Кажмуратов Нугурбек Мухамеджанович товарищество с ограниченной ответственностью "Крестьянское хозяйство Вико"
117
Игилик Байконыс товарищество с ограниченной ответственностью "СХП Нагайко"
118
Султанов Куантай Сабыргуженович товарищество с ограниченной ответственностью "Журавлевка-1"
119
Абермит Владимир Фридрихович товарищество с ограниченной ответственностью "Новобратское и К"
120
Шарга Сергей Викторович товарищество с ограниченной ответственностью "Астра-2010"

121
Харахат Кенжебек ауылдық өндірістік кооператив "Үшкезең"
122
Фогель Иван Кабешович ауылдық өндірістік кооператив "Рассвет"
Бұланды ауданы бойынша
2017-2018 жылдарға арналған
жайылымдарды басқару
және оларды пайдалану
жөніндегі жоспарына
2 қосымша
Жайылым айналымдарының қолайлы схемалары Бұланды ауданы үшін қолайлы жайылым айналымдарының схемасы
Жылдар
1 қаша
2 қаша
3 қаша
4 қаша
2017
көктемгі-жазғы мезгіл 1
жазғы мезгіл 2
күзгі мезгіл 3
демалатын қаша
2018
демалатын қаша
көктемгі-жазғы мезгіл 1
жазғы мезгіл 2
күзгі мезгіл 3
Ескертпе: 1, 2, 3, 4 – жылына қашаны пайдалану кезегі.
Бұланды ауданы бойынша
2017-2018 жылдарға арналған
жайылымдарды басқару
және оларды пайдалану
жөніндегі жоспарына
3 қосымша
Жайылымдардың, оның ішінде маусымдық жайылымдардың сыртқы және ішкі шекаралары мен алаңдары, жайылымдық инфрақұрылым объектілері белгіленген карта
Бұланды ауданының маусымдық жайылымдарың алаңы 147011,8 гектарды құрайды.
Оның ішінде ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерде 103469,8 гектар, елді мекендердің жерлерінде 39282,0 гектар, орман қоры жерлерінде 4260,0 гектар.
Бұланды ауданы бойынша
2017-2018 жылдарға арналған
жайылымдарды басқару
және оларды пайдалану
жөніндегі жоспарына
4 қосымша
Жайылым пайдаланушылардың су тұтыну нормасына сәйкес жасалған су көздерiне (көлдерге, өзендерге, тоғандарға, апандарға, суару немесе суландыру каналдарына, құбырлы немесе шахталы құдықтарға) қол жеткізу схемасы
Ауыл шаруашылық жануарына су тұтынудың орташа тәуліктік нормасы Қазақстан Республикасы Премьер-Министрі орынбасары Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылық министрінің 2017 жылғы 24 сәуірдегі № 173 бұйрығымен бекітілген Жайылымдарды ұтымды пайдалану қағидаларының 9 тармағына сәйкес (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 15090 тіркелген) анықталады.
Аудан аумағында суаратын немесе суландыратын каналдары жоқ.
Жайылым пайдаланушылардың су тұтыну қол жеткізу схемасы:
Бұланды ауданы бойынша
2017-2018 жылдарға арналған
жайылымдарды басқару
және оларды пайдалану
жөніндегі жоспарына
5 қосымша
Жайылымы жоқ жеке және (немесе) заңды тұлғалардың ауыл шаруашылығы жануарларының мал басын орналастыру үшін жайылымдарды қайта бөлу және оны берілетін жайылымдарға ауыстыру схемасы

121
Харахат Кенжебек сельский производственный кооператив "Ушкезен"
122
Фогель Иван Кабешович сельский производственный кооператив "Рассвет"
Приложение 2 к Плану
по управлению пастбищами
и их использованию
по Буландынскому району
на 2017-2018 годы
Приемлемые схемы пастбищеоборотов Схема пастбищеоборотов, приемлемая для Буландынского района
Годы
Загон 1
Загон 2
Загон 3
Загон 4
2017
весеннее-летний сезон 1
летний сезон 2
осенний сезон 3
отдыхающий загон
2018
отдыхающий загон
весеннее-летний сезон 1
летний сезон 2
осенний сезон 3
Примечание: 1, 2, 3, 4 – очередность использования загонов в году
Приложение 3 к Плану
по управлению пастбищами
и их использованию
по Буландынскому району
на 2017-2018 годы.
Карта с обозначением внешних и внутренних границ и площадей пастбищ, в том числе сезонных, объектов пастбищной инфраструктуры
Площади сезонных пастбищ по Буландынскому району составляет 147011,8 гектаров.
В том числе на землях сельскохозяйственного назначения 103469,8 гектаров, на землях населенных пунктов 39282,0 гектаров, на землях лесного фонда 4260,0 гектаров.
Приложение 4 к Плану
по управлению пастбищами
и их использованию
по Буландынскому району
на 2017-2018 годы
Схема доступа пастбищепользователей к водоисточникам (озерам, рекам, прудам, копаням, оросительным или обводнительным каналам, трубчатым или шахтным колодцам), составленная согласно норме потребления воды
Среднесуточная норма потребления воды на одно сельскохозяйственное животное определяется в соответствии с пунктом 9 Правил рационального использования пастбищ, утвержденных приказом Заместителем Премьер-Министра Республики Казахстан–Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 24 апреля 2017 года № 173 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 15090).
Оросительных или обводнительных каналов на территории района не имеется.
Схемы доступа пастбищепользователей к водоисточникам:
Приложение 5 к Плану
по управлению Пастбищами
и их использованию
по Буландынскому району
на 2017-2018 годы
Схема перераспределения пастбищ для размещения поголовья сельскохозяйственных животных физических и (или) юридических лиц, у которых отсутствуют пастбища, и перемещения его на предоставляемые пастбища

Ерголка а/о 700 бас іқм мал саны, Айнакөл ауылдық округінің "Астра 2010" ЖШС-інін жерлерінде орналасады
Қараөзек а/о 800 бас іқм ауылшаруашылық мал саны, ауылдық округінің "Партизанское 1" ЖШС-інін жерлерінде орналасады
Бұланды ауданы бойынша
2017-2018 жылдарға арналған
жайылымдарды басқару
және оларды пайдалану
жөніндегі жоспарына
6 қосымша
Ауыл, ауылдық округ маңында орналасқан жайылымдармен қамтамасыз етілмеген жеке және (немесе) заңды тұлғалардың ауыл шаруашылығы жануарларының мал басын шалғайдағы жайылымдарға орналастыру схемасы
Макинск қаласының жайылым жерлермен қамтамасыз етілмеген ауылшаруашылық малы Даниловка ауылдық округінің бұрынғы "Қызыл май" ауылының жайлаулауларында орналастырылады
Бұланды ауданы бойынша
2017-2018 жылдарға арналған
жайылымдарды басқару
және оларды пайдалану
жөніндегі жоспарына
7 қосымша
Ауыл шаруашылығы жануарларын жаюдың және айдаудың маусымдық маршруттарын белгілейтін жайылымдарды пайдалану жөніндегі күнтізбелік графигі
Ауылдық округтің атауы
2017 жылғы қашалар саны
2018 жылғы қашалар саны
1
2
3
4
1
2
3
4
1
Айнакөл ауылдық округі
көктемгі-жазғы мезгіл
жазғы мезгіл
жазғы-күзгі мезгіл
демалатын қаша
демалатын қаша
көктемгі-жазғы мезгіл
жазғы мезгіл
жазғы-күзгі мезгіл
2
Аманкелді ауылдық округі
көктемгі-жазғы мезгіл
жазғы мезгіл
жазғы-күзгі мезгіл
демалатын қаша
демалатын қаша
көктемгі-жазғы мезгіл
жазғы мезгіл
жазғы-күзгі мезгіл
3
Вознесенка ауылдық округі
көктемгі-жазғы мезгіл
жазғы мезгіл
жазғы-күзгі мезгіл
демалатын қаша
демалатын қаша
көктемгі-жазғы мезгіл
жазғы мезгіл
жазғы-күзгі мезгіл
4
Даниловка ауылдық округі
көктемгі-жазғы мезгіл
жазғы мезгіл
жазғы-күзгі мезгіл
демалатын қаша
демалатын қаша
көктемгі-жазғы мезгіл
жазғы мезгіл
жазғы-күзгі мезгіл
5
Ерголка ауылдық округі
көктемгі-жазғы мезгіл
жазғы мезгіл
жазғы-күзгі мезгіл
демалатын қаша
демалатын қаша
көктемгі-жазғы мезгіл
жазғы мезгіл
жазғы-күзгі мезгіл
6
Журавлевка ауылдық округі
көктемгі-жазғы мезгіл
жазғы мезгіл
жазғы-күзгі мезгіл
демалатын қаша
демалатын қаша
көктемгі-жазғы мезгіл
жазғы мезгіл
жазғы-күзгі мезгіл
7
Капитоновка ауылдық округі
көктемгі-жазғы мезгіл
жазғы мезгіл
жазғы-күзгі мезгіл
демалатын қаша
демалатын қаша
көктемгі-жазғы мезгіл
жазғы мезгіл
жазғы-күзгі мезгіл
8
Қараөзек ауылдық округі
көктемгі-жазғы мезгіл
жазғы мезгіл
жазғы-күзгі мезгіл
демалатын қаша
демалатын қаша
көктемгі-жазғы мезгіл
жазғы мезгіл
жазғы-күзгі мезгіл
9
Карамышевка ауылдық округі
көктемгі-жазғы мезгіл
жазғы мезгіл
жазғы-күзгі мезгіл
демалатын қаша
демалатын қаша
көктемгі-жазғы мезгіл
жазғы мезгіл
жазғы-күзгі мезгіл
10
Никольский ауылдық округі
көктемгі-жазғы мезгіл
жазғы мезгіл
жазғы-күзгі мезгіл
демалатын қаша
демалатын қаша
көктемгі-жазғы мезгіл
жазғы мезгіл
жазғы-күзгі мезгіл
11
Новобратск ауылдық округі
көктемгі-жазғы мезгіл
жазғы мезгіл
жазғы-күзгі мезгіл
демалатын қаша
демалатын қаша
көктемгі-жазғы мезгіл
жазғы мезгіл
жазғы-күзгі мезгіл

Поголовье сельскохозяйственных животных 700 голов КРС, Ергольского сельского округа размещаются на землях Айнакольского сельского округа на землях ТОО "Астра 2010"
Поголовье сельскохозяйственных животных 800 голов КРС, Караозекского сельского округа размещаются на землях Карамышевского сельского округа на землях ТОО "Партизанское 1"
Приложение 6 к Плану
по управлению пастбищами
и их использованию
по Буландынскому району
на 2017-2018 годы
Схема размещения поголовья сельскохозяйственных животных физических и (или) юридических лиц, не обеспеченных пастбищами, расположенными при селе, сельском округе
Сельскохозяйственные животные города Макинска необеспеченные пастбищами размещаются на отгонных пастбищах бывшего села "Красный май"
Приложение 7 к Плану
по управлению пастбищами
и их использованию
по Буландынскому району
на 2017-2018 годы
Календарный график по использованию пастбищ, устанавливающий сезонные маршруты выпаса и передвижения сельскохозяйственных животных
Наименование сельских округов
Количество загонов 2017 году
Количество загонов 2018 году
1
2
3
4
1
2
3
4
1
Айнакольский
весеннее летний сезон
летний сезон
летне-осенний сезон
отдыхающий загон
отдыхающий загон
весеннее летний сезон
летний сезон
летне-осенний сезон
2
Амангельдинский
весеннее летний сезон
летний сезон
отдыхающий загон
летне-осенний сезон
весеннее летний сезон
летний сезон
летне-осенний сезон
отдыхающий загон
3
Вознесенский
весеннее летний сезон
отдыхающий загон
летний сезон
летне-осенний сезон
весеннее летний сезон
летний сезон
отдыхающий загон
летне-осенний сезон
4
Даниловский
отдыхающий загон
весеннее летний сезон
летний сезон
летне-осенний сезон
весеннее летний сезон
отдыхающий загон
летний сезон
летне-осенний сезон
5
Ергольский
весеннее летний сезон
летний сезон
летне-осенний сезон
отдыхающий загон
весеннее летний сезон
летний сезон
отдыхающий загон
летне-осенний сезон
6
Журавлевский
весеннее летний сезон
отдыхающий загон
летний сезон
летне-осенний сезон
весеннее летний сезон
летний сезон
отдыхающий загон
летне-осенний сезон
7
Капитоновский
весеннее летний сезон
летний сезон
отдыхающий загон
отдыхающий загон
весеннее летний сезон
отдыхающий загон
летний сезон
летне-осенний сезон
8
Караозекский
отдыхающий загон
весеннее летний сезон
летний сезон
летне-осенний сезон
весеннее летний сезон
отдыхающий загон
летний сезон
летне-осенний сезон
9
Карамышевский
весеннее летний сезон
летний сезон
отдыхающий загон
летний сезон
весеннее летний сезон
летний сезон
летне-осенний сезон
отдыхающий загон
10
Никольский
весеннее летний сезон
летний сезон
летне-осенний сезон
отдыхающий загон
весеннее летний сезон
летний сезон
отдыхающий загон
летне-осенний сезон
11
Новобратский
весеннее летний сезон
отдыхающий загон
летний сезон
летне-осенний сезон
весеннее летний сезон
летний сезон
отдыхающий загон
летне-осенний сезон