2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 6С-17/1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 9 қаңтарда № 6322 болып тіркелді.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексiнiң 9 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағы 1) тармақшасына сәйкес, Бұланды аудандық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4617153,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 655992,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 28718,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 61809,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3870633,6 мың теңге;
2) шығындар – 4635091,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 7153,3 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 10823,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3669,7 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 25091,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 25091,1 мың теңге:
қарыздар түсімі – 10823,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 3669,7 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 17937,8 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 04.06.2018 № 6С-24/1 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен; өзгерістер енгізілді - Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 11.09.2018 № 6С-28/2 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі); 06.11.2018 № 6С-29/1 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. Аудандық бюджеттің кірісі келесі көздер есебінен бекітілсін:
1) салықтық түсімдер, соның ішінде:
жеке табыс салығы;
әлеуметтік салық;
мүлікке салынатын салықтар;
жер салығы;
көлік құралдарына салынатын салық;
бірыңғай жер салығы;
акциздер;
табиғи және басқа да ресурстарды пайдаланғаны үшін түсетін түсімдер;
кәсіпкерлік және кәсіби қызметті жүргізгені үшін алынатын алымдар;
мемлекеттік баж;
2) салықтық емес түсімдер, соның ішінде:
мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісі бөлігінің түсімдері;
мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер;
мемлекеттік бюджеттен берілген кредиттер бойынша сыйақылар;
мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер;
мұнай секторы ұйымдарынан және Жәбірленушілерге өтемақы қорына түсетін түсімдерді қоспағанда, мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) қамтылатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар;
басқа да салықтық емес түсімдер;

О районном бюджете на 2018-2020 годы
Решение Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 22 декабря 2017 года № 6С-17/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 9 января 2018 года № 6322.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Буландынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 4617153,2 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 655992,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 28718,6 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 61809,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3870633,6 тысячи тенге;
2) затраты – 4635091,0 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 7153,3 тысячи тенге;
бюджетные кредиты – 10823,0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3669,7 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
5) дефицит (профицит) бюджета - - 25091,1 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 25091,1 тысяча тенге:
поступления займов – 10823,0 тысячи тенге;
погашение займов – 3669,7 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 17937,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 04.06.2018 № 6С-24/1 (вводится в действие с 01.01.2018); с изменениями, внесенными решениями Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 11.09.2018 № 6С-28/2 (вводится в действие с 01.01.2018); от 06.11.2018 № 6С-29/1 (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Утвердить доходы районного бюджета за счет следующих источников:
1) налоговых поступлений, в том числе:
индивидуальный подоходный налог;
социальный налог;
налоги на имущество;
земельный налог;
налог на транспортные средства;
единый земельный налог;
акцизы;
поступления за использование природных и других ресурсов;
сборы за ведение предпринимательской и профессиональной деятельности;
государственная пошлина;
2) неналоговых поступлений, в том числе:
поступления части чистого дохода государственных предприятий;
доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности;
вознаграждения по кредитам, выданным из государственного бюджета;
поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета;
штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора и в Фонд компенсации потерпевшим;
прочие неналоговые поступления;

3) негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер, соның ішінде:
мемлекеттік мекемелерге бекітілген мемлекеттік мүлікті сату;
жерді сату;
материалдық емес активтерді сату.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 06.11.2018 № 6С-29/1 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен берілетін 2747336,0 мың теңге сомасында субвенция қарастырылсын.
4. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте Макинск қаласының бюджетінен 12434,0 мың теңге сомасында бюджеттік алып қоюлардың қарастырылғаны ескерілсін.
5. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте ауылдық бюджеттеріне аудандық бюджеттен берiлетiн 22643,0 мың теңге сомасындағы субвенциялар көлемi көзделгені ескерілсін, соның iшiнде:
Вознесенка ауылдық округі 12612,0 мың теңге;
Қараөзек ауылдық округі 10031,0 мың теңге.
6. 2018 жылға аудандық бюджетте 9285,0 мың теңге сомасында жергілікті атқарушы органның резерві қарастырылсын.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 04.06.2018 № 6С-24/1 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
7. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте жергілікті атқарушы органға аудандық бюджеттен берiлетiн 9901,0 мың теңге сомасындағы трансферттер көлемi көзделгені ескерілсін, соның iшiнде:
Айнакөл ауылдық округі
52,0 мың теңге;
Амангелді ауылдық округі
1176,0 мың теңге;
Даниловка ауылдық округі
954,0 мың теңге;
Ерголка ауылдық округі
1009,0 мың теңге;
Журавлевка ауылдық округі
2283,0 мың теңге;
Капитоновка ауылдық округі
1465,0 мың теңге;
Карамышевка ауылдық округі
972,0 мың теңге;
Никольск ауылдық округі
1152,0 мың теңге;
Новобратск ауылдық округі
838,0 мың теңге;
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 06.11.2018 № 6С-29/1 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
8. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте 1110863,6 мың теңге сомасындағы нысаналы трансферттер ескерілсін, соның iшiнде:
1) облыстық бюджеттен дамытуға 273053,8 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер, соның ішінде:
73053,8 мың теңге коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) реконструкциялауға;
200000,0 мың теңге бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға;
2) республикалық бюджеттен 230970,2 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер, соның ішінде:
15021,0 мың теңге еңбек нарығын дамытуға, соның ішінде: 10211,0 мың теңге ішінара еңбек ақыны субсидиялауға және жастар практикасына, 4810,0 мың теңге жаңа бизнес-идеяларды іске асыруға мемлекеттік гранттар беру;

3) поступлений от продажи основного капитала, в том числе:
продажа государственного имущества, закрепленного за государственными учреждениями;
продажа земли;
продажа нематериальных активов.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 06.11.2018 № 6С-29/1 (вводится в действие с 01.01.2018).
3. Предусмотреть в районном бюджете на 2018 год субвенцию, передаваемую из областного бюджета в сумме 2747336,0 тысяч тенге.
4. Учесть, что в районном бюджете на 2018 год предусмотрены бюджетные изъятия из бюджета города Макинска в сумме 12434,0 тысячи тенге.
5. Учесть, что в районном бюджете на 2018 год предусмотрены объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета сельским бюджетам в сумме 22643,0 тысячи тенге, в том числе:
Вознесенскому сельскому округу 12612,0 тысяч тенге;
Караозекскому сельскому округу 10031 тысяча тенге.
6. Предусмотреть в районном бюджете на 2018 год резерв местного исполнительного органа района в сумме 9285,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 - в редакции решения Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 04.06.2018 № 6С-24/1 (вводится в действие с 01.01.2018).
7. Учесть, что в районном бюджете на 2018 год предусмотрены объемы трансфертов, передаваемых из районного бюджета органам местного самоуправления в сумме 9901,0 тысяча тенге, в том числе:
Айнакольскому сельскому округу
52,0 тысячи тенге;
Амангельдинскому сельскому округу
1176,0 тысяч тенге;
Даниловскому сельскому округу
954,0 тысячи тенге;
Ергольскому сельскому округу
1009,0 тысяч тенге;
Журавлевскому сельскому округу
2283,0 тысячи тенге;
Капитоновскому сельскому округу
1465,0 тысяч тенге;
Карамышевскому сельскому округу
972,0 тысячи тенге;
Никольскому сельскому округу
1152,0 тысячи тенге;
Новобратскому сельскому округу
838,0 тысяч тенге.";
Сноска. Пункт 7 - в редакции решения Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 06.11.2018 № 6С-29/1 (вводится в действие с 01.01.2018).
8. Предусмотреть в районном бюджете на 2018 год целевые трансферты в сумме 1110863,6 тысячи тенге, в том числе:
1) целевые трансферты на развитие из областного бюджета в сумме 273053,8 тысячи тенге, в том числе:
73053,8 тысячи тенге на строительство и (или) реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда;
200000,0 тысяч тенге на строительство и реконструкцию объектов начального, основного среднего и общего среднего образования;
2) целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в сумме 230970,2 тысяч тенге, в том числе:
15021,0 тысяча тенге на развитие рынка труда, в том числе: 10211,0 тысяч тенге на частичное субсидирование заработной платы и молодежную практику; 4810,0 тысяч тенге на предоставление государственных грантов на реализацию новых бизнес-идей;

275,0 мың теңге мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға;
1709,0 мың теңге үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру үшін;
6380,0 мың теңге мүгедектерді арнайы гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын көбейтуге;
509,0 мың теңге ымдау тілі мамандарының қызметін көрсетуге;
572,0 мың теңге техникалық көмекші құралдарының (компенсаторлық) тізімін кеңейтуге;
9027,2 мың теңге халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге;
15001,0 мың теңге мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеміне;
8540,0 мың теңге тілдік курстарынан өткен мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге;
20214,0 мың теңге негізгі қызметкердің оқуға кеткен мерзіміне ауыстырған мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге;
60,0 мың теңге мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жол белгілерін және нұсқауларды орнатуға;
20532,0 мың теңге Ұлттық біліктілік тестінен өткен және бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын мұғалімдерге педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеуге;
133130 мың теңге жаңартылған білім беру мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге және жергілікті бюджеттердің қаражаты есебінен шығыстардың осы бағыт бойынша төленген сомаларын өтеуге;
3) облыстық бюджеттен 606839,6 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер, соның ішінде:
14050,0 мың теңге білім беру объектілеріне мектеп автобустарын сатып алуға;
43000,0 мың теңге автомобиль жолдарын жөндеуге;
33459,7 мың теңге эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге;
519,0 мың теңге бруцеллезбен ауыратын санитариялық союға жіберілетін ауыл шаруашылығы малдарының (ірі қара және ұсақ малдың) құнын өтеуге;
11759,0 мың теңге қысқа мерзімдік кәсіби оқытуды іске асыруға;
467016,7 мың теңге тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын дамытуға;
1200,0 мың теңге мектептерге арналған оқулықтарды сатып алу және жеткізуге;
6128,7 мың теңге аудандық және қалалық мектептерді Wi-Fi желілерімен жабдықтауға;
1656,0 мың теңге "Денсаулық пен тіршілік дағдыларын қалыптастыру, сонымен қатар кәмелетке толмаған жасөспірімдер арасында өзіне-өзі қол жұмсаудың алдын алу" бағдарламасын енгізуге;
20000,0 мың теңге сумен жабдықтау және су бұруын жөндеуге;
3080,0 мың теңге ірі қара малдың нодулярлы дерматитіне қарсы екпе жұмыстарын жүргізуге

275,0 тысяч тенге на субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов;
1709,0 тысяч тенге на размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях;
6380,0 тысяч тенге на увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами;
509,0 тысяч тенге на оказание услуг специалиста жестового языка;
572,0 тысячи тенге на расширение Перечня технических вспомогательных (компенсаторных) средств;
9027,2 тысяч тенге на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения;
15001,0 тысяча тенге на выплату государственной адресной социальной помощи;
8540,0 тысяч тенге на доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам;
20214,0 тысяч тенге на доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника;
60,0 тысяч тенге на установку дорожных знаков и указателей в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов;
20532,0 тысячи тенге на доплату за квалификацию педагогического мастерства учителям, прошедшим национальный квалификационный тест и реализующим образовательные программы начального, основного и общего среднего образования;
133130,0 тысяч тенге на доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования по обновленному содержанию образования, и возмещение сумм, выплаченных по данному направлению расходов за счет средств местных бюджетов;
3) целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 606839,6 тысяча тенге, в том числе:
14050,0 тысяч тенге на приобретение школьных автобусов для объектов образования;
43000,0 тысячи тенге на ремонт автомобильных дорог;
33459,7 тысяч тенге на проведение противоэпизоотических мероприятий;
519,0 тысяч тенге на возмещение стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота) больных бруцеллезом направленных на санитарный убой;
11759,0 тысяч тенге на реализацию краткосрочного профессионального обучения;
467016,7 тысяч тенге на развитие жилищно-коммунального хозяйства;
1200,0 тысяч тенге на приобретение и доставку учебников для школ;
6128,7 тысяч тенге на оснащение Wi-Fi сетями районные и городские школы;
1656,0 тысяч тенге на внедрение Программы "Формирование здоровья и жизненных навыков и превенции суицида среди несовершеннолетних";
20000,0 тысяч тенге на ремонт системы водоснабжения и водоотведения;
3080,0 тысяч тенге на проведение вакцинации против нодулярного дерматита крупного рогатого скота;

4970,5 мың теңге қала құрылысы құжаттамасының әзірленуіне.
Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 06.11.2018 № 6С-29/1 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
9. Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге аудандық бюджетте жоғары тұрған бюджетке қаражаттарды қайтару көзделгені ескерілсін, соның ішінде:
жұмыс берушінің міндетті зейнетақы жарналарын енгізу мерзімінің 2018 жылдан 2020 жылға көшіруімен;
міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға жұмыс берушілердің
аударымдары бойынша мөлшерлемелерді азайту.
10. 2018 жылға арналған аудандық бюджеттің түсіміне облыстық бюджеттен 10823,0 мың теңге сомасында бюджеттік кредиттер түсетіні ескерілсін.
11. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджетке 3669,7 мың теңге сомасында бюджеттік кредиттерді өтеу көзделгені ескерiлсiн.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 05.04.2018 № 6С-22/1 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
12. Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға, қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың жалақыларымен және тарифтiк ставкаларымен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтiк ставкалар, облыстық мәслихатпен келiсiлген тiзбеге сәйкес белгiленсiн.
13. 2018 жылға арналған аудандық бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
14. 2018-2020 жылдарға қаладағы, аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауылдық округтің аудандық бюджеттік бағдарламаларының тізбесі 5, 6, 7 қосымшаларға сәйкес бекітілсін.
15. Осы шешiм Ақмола облысының Әдiлет департаментiнде мемлекеттiк тiркелген күнінен бастап күшiне енедi және 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Кезекті 17-сессияның
төрағасы, аудандық
мәслихаттың хатшысы
Ш.Құсайынов
"КЕЛІСІЛДІ"
Бұланды ауданы
әкімінің м.а.
Ә.Рақымжанов
22 желтоқсан 2017 жыл
Бұланды аудандық мәслихатының
2017 жылғы 22 желтоқсандағы

4970,5 тысяч тенге на разработку градостроительной документации.
Сноска. Пункт 8 - в редакции решения Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 06.11.2018 № 6С-29/1 (вводится в действие с 01.01.2018).
9. Учесть, что в районном бюджете предусмотрен возврат средств в областной бюджет на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства, в том числе:
Переносом срока ввода обязательных пенсионных взносов работодателя с 2018 года на 2020 год;
уменьшением ставок по отчислениям работодателей на обязательное социальное медицинское страхование.
10. Учесть, в составе поступлений районного бюджета на 2018 год бюджетные кредиты из областного бюджета в сумме 10823,0 тысячи тенге.
11. Учесть, что в районном бюджете на 2018 год предусмотрено погашение бюджетных кредитов в областной бюджет в сумме 3669,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 11 - в редакции решения Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 05.04.2018 № 6С-22/1 (вводится в действие с 01.01.2018).
12. Установить специалистам здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности, повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки, по сравнению с окладами и ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях, согласно перечню, согласованному с областным маслихатом.
13. Утвердить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2018 год, согласно приложению 4.
14. Утвердить перечень бюджетных программ района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа на 2018-2020 годы, согласно приложениям 5, 6, 7 соответственно.
15. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель
17 очередной сессии,
секретарь районного
маслихата
Ш.Кусаинов
"СОГЛАСОВАНО"
И.о.акима
Буландынского района
А.Рахимжанов
22 декабря 2017 года
Приложение 1
к решению Буландынского
районного маслихата
от 22 декабря 2017 года

93359,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
26303,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25950,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
353,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
11049,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй - коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11049,0
493
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
10333,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10333,0
02
Қорғаныс
3970,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
3970,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
3970,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
1200,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
1200,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
1200,0
04
Бiлiм беру
2850042,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2850042,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13682,0
003
Жалпы білім беру
2260571,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
51338,0
006
Балаларға қосымша білім беру
73903,0
Функционалдық топ
Сома
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
1
2
3
4
5
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
114975,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
23327,0
018
Кәсіптік оқытуды ұйымдастыру
23055,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
365,0
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға

93359,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
26303,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
25950,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
353,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
11049,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
11049,0
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
10333,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
10333,0
02
Оборона
3970,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
3970,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
3970,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно -исполнительная деятельность
1200,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
1200,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
1200,0
04
Образование
2850042,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
2850042,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
13682,0
003
Общеобразовательное обучение
2260571,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
51338,0
006
Дополнительное образование для детей
73903,0
Функциональная группа
Сумма
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
1
2
3
4
5
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
114975,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
23327,0
018
Организация профессионального обучения
23055,0
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
365,0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования