2018-2020 жылдарға арналған Макинск қаласының, Бұланды ауданының ауылдық округтерінің бюджеттері туралы
Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С-18/1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 11 қаңтарда № 6336 болып тіркелді.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексiнiң 9-1 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Бұланды аудандық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2018-2020 жылдарға арналған Макинск қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 89424,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 89424,0 мың теңге;
2) шығындар – 89424,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 0,0 мың теңге.
2. 2018-2020 жылдарға арналған Вознесенка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 14469,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер –1857,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 12612,0 мың теңге;
2) шығындар – 14469,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 0,0 мың теңге.
3. 2018-2020 жылдарға арналған Қараөзек ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 11891,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1860,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 10031,0 мың теңге;
2) шығындар – 11891,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 0,0 мың теңге.
4. 2018 жылға арналған Макинск қаласының бюджетінен 12434,0 мың теңге бюджеттік алу аудандық бюджетке бекітілсін.
5. Ауылдық округтердің 2018 жылға арналған бюджетінде, аудандық бюджеттен бюджеттік субвенция 22643,0 мың теңге сомасында бекітілсін, соның ішінде:
Вознесенка ауылдық округі 12612,0 мың теңге;
Қараөзек ауылдық округі 10031,0 мың теңге.

О бюджетах города Макинск, сельских округов Буландынского района на 2018-2020 годы
Решение Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 25 декабря 2017 года № 6С-18/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 11 января 2018 года № 6336.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Буландынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Макинск на 2018-2020 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 89424,0 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 89424,0 тысяча тенге;
2) затраты – 89424,0 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
2. Утвердить бюджет Вознесенского сельского округа на 2018-2020 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 14469,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1857,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 12612,0 тысяч тенге;
2) затраты – 14469,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
3. Утвердить бюджет Караозекского сельского округа на 2018-2020 годы, согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 11891,0 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1860,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 10031,0 тысяча тенге;
2) затраты – 11891,0 тысяча тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
4. Утвердить в бюджете города Макинск на 2018 год бюджетные изъятия в районный бюджет в сумме 12434,0 тысячи тенге.
5. Утвердить в бюджетах сельских округов бюджетную субвенцию, передаваемую из районного бюджета в сумме 22643,0 тысячи тенге, в том числе:
Вознесенскому сельскому округу 12612,0 тысяч тенге;
Караозекскому сельскому округу 10031,0 тысяча тенге.

6. Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру саласындағы мамандарға, қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың жалақыларымен және тарифтiк ставкаларымен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтiк ставкалар, облыстық мәслихатпен келiсiлген тiзбеге сәйкес белгiленсiн.
7. Осы шешiм Ақмола облысының Әдiлет департаментiнде мемлекеттiк тiркелген күнінен баста күшiне енедi және 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Кезектен тыс 18-сессияның
төрағасы, аудандық
мәслихаттың хатшысы
Ш.Құсайынов
"КЕЛІСІЛДІ"
Бұланды ауданы әкімінің м.а. Ә.Рақымжанов
25 желтоқсан 2017 жыл
"КЕЛІСІЛДІ"
Макинск қаласының әкімі М.Кеженев
25 желтоқсан 2017 жыл
"КЕЛІСІЛДІ"
Вознесенка ауылдық әкімі Ю.Сироткина
25 желтоқсан 2017 жыл
"КЕЛІСІЛДІ"
Қараөзек ауылдық әкімі Қ.Мұхамадиев
25 желтоқсан 2017 жыл
Бұланды аудандық мәслихатының
2017 жылғы 25 желтоқсандағы

6. Установить специалистам социального обеспечения, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности, повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки, по сравнению с окладами и ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях, согласно перечню, согласованному с областным маслихатом.
7. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель
18 внеочередной сессии,
секретарь районного
маслихата
Ш.Кусаинов
"СОГЛАСОВАНО"
И.о.акима
Буландынского района
А.Рахимжанов
25 декабря 2017 года
"СОГЛАСОВАНО"
Аким города Макинск М.Кеженев
25 декабря 2017 года
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Вознесенского
сельского округа
Ю.Сироткина
25 декабря 2017 года
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Караозекского
сельского округа
К.Мухамедиев
25 декабря 2017 года
Приложение 1
к решению Буландынского
районного маслихата
от 25 декабря 2017 года