Ерейментау ауданының аудандық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының тізбесін, атаулары мен индекстерін бекіту туралы
Ақмола облысы Ерейментау ауданды әкімдігінің 2017 жылғы 26 қыркүйектегі № а-9/302 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 11 қазанда № 6113 болып тіркелді.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Автомобиль жолдары туралы" 2001 жылғы 17 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңдарына сәйкес Ерейментау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса берілген Ерейментау ауданының аудандық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының тізбесі, атаулары мен индекстері бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.А.Манадыровқа жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ерейментау ауданының
әкімі
Е.Нұғыманов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Ақмола облысының жолаушылар
көлігі және автомобиль жолдары
басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
Ж.Бәкішев
"26" қыркүйек 2017 жыл
Ерейментау ауданы әкімдігінің
2017 жылғы "26" қыркүйектегі

Об утверждении перечня, наименования и индексов автомобильных дорог общего пользования районного значения Ерейментауского района
Постановление акимата Ерейментауского района Акмолинской области от 26 сентября 2017 года № а-9/302. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 11 октября 2017 года № 6113.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 17 июля 2001 года "Об автомобильных дорогах", акимат Ерейментауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень, наименования и индексы автомобильных дорог общего пользования районного значения Ерейментауского района.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Манадырова А. А.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Ерейментауского
района
Е.Нугманов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного учреждения
"Управление пассажирского
транспорта и автомобильных дорог
Акмолинской области"
Ж.Бакишев
"26" сентября 2017 год
Утвержден
постановлением акимата
Ерейментауского района
"26" сентября 2017 года