Ақмола облысы Ерейментау ауданы Олжабай батыр атындағы ауылдық округінің Олжабай батыр атындағы ауылында көшелерді қайта атау туралы
Ақмола облысы Ерейментау ауданы Олжабай батыр атындағы ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 8 қаңтарда № 6289 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14-бабының 4)-тармақшасына сәйкес, халықтың пікірін ескере отырып және Ақмола облыстық ономастика комиссиясы отырысының 2017 жылғы 24 қазандағы қорытындысы негізінде Олжабай батыр атындағы ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақмола облысы Ерейментау ауданы Олжабай батыр атындағы ауылдық округінің Олжабай батыр атындағы ауылында көшелер қайта аталсын:
1) Карагандинская көшесі Атамекен көшесіне;
2) Комсомольская көшесі Құлагер көшесіне;
3) В. И. Ленин көшесі Алаш орда көшесіне;
4) Карл Маркс көшесі Мәңгілік ел көшесіне;
5) В. Чкалов көшесі Желтоқсан көшесіне;
6) Казахстанская көшесі Бес арыс көшесіне;
7) 30 лет Победы көшесі Жеңіс көшесіне.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Ақмола облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Олжабай батыр
атындағы ауылдық
округінің әкімі
Х.Хавджалел

О переименовании улиц в селе имени Олжабай батыра сельского округа имени Олжабай батыра Ерейментауского района Акмолинской области
Решение акима сельского округа имени Олжабай батыра Ерейментауского района Акмолинской области от 20 декабря 2017 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 8 января 2018 года № 6289
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения и на основании заключения заседания Акмолинской областной ономастической комиссии от 24 октября 2017 года, аким сельского округа имени Олжабай батыра РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы в селе имени Олжабай батыра сельского округа имени Олжабай батыра Ерейментауского района Акмолинской области:
1) улицу Карагандинская на улицу Атамекен;
2) улицу Комсомольская на улицу Кулагер;
3) улицу В. И. Ленин на улицу Алаш орда;
4) улицу Карл Маркс на улицу Мангилик ел;
5) улицу В. Чкалов на улицу Желтоксан;
6) улицу Казахстанская на улицу Бес арыс;
7) улицу 30 лет Победы на улицу Женис.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Акима сельского
округа имени
Олжабай батыра
Х.Хавджалел