Есіл ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 17 қаңтардағы № а-1/9 "Есіл ауданы бойынша 2017 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы Есіл ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 4 сәуірдегі № а-4/98 қаулысы. Ақмола облысының Әділет Департаментінде 2017 жылғы 10 мамырдағы № 5946 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Есіл ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 18 қазандағы № а-10/312 қаулысымен

О внесении изменения в постановление акимата Есильского района от 17 января 2017 года № а- 1/9 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы по Есильскому району на 2017 год"
Постановление акимата Есильского района Акмолинской области от 4 апреля 2017 года № а-4/98. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 10 мая 2017 года № 5946. Утратило силу постановлением акимата Есильского района Акмолинской области от 18 октября 2017 года № а-10/312

Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Есіл ауданы әкімдігінің 18.10.2017 № а-10/312 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабына, "Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6 бабы 4 тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Есіл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Сноска. Утратило силу постановлением акимата Есильского района Акмолинской области от 18.10.2017 № а-10/312 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат Есильского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Есіл ауданы әкімдігінің "Есіл ауданы бойынша 2017 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" 2017 жылғы 17 қаңтардағы № а-1/9 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5749 болып тіркелген, 2017 жылғы 28 ақпанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) қаулысына келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

1. Внести в постановление акимата Есильского района "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы по Есильскому району на 2017 год" от 17 января 2017 года № а-1/9 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5749, опубликовано 28 февраля 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему постановлению.

2. Есіл ауданы әкімдігінің осы қаулысының орындалуын бақылау Есіл ауданы әкімінің орынбасары Д.Б.Есжановқа жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді, ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған құқықтық қатынастарға тарайды.
Есіл ауданының әкімі А.Қалжанов
Ақмола облысы Есіл ауданы
әкімдігінің

2. Контроль за исполнением настоящего постановления акимата Есильского района возложить на заместителя акима Есильского района Есжанова Д.Б.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области, вводится в действие со дня официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2017года.
Аким Есильского района А.Калжанов
Утверждено постановлением
акимата Есильского района
Акмолинской области

205
22344,0
8000
22344,6
"Ақмола облысы Есіл ауданының әкімдігі жанындағы Есіл қалалық №2 "Болашақ" бала-бақшасы мемлекеттік коммуналдык қазыналық кәсіпорын
140
24304,7
8000
24304,7
"Ақмола облысы Есіл ауданының әкімдігі жанындағы Есіл қалалық №3 "Балбөбек" бөбек-бала бақшасы мемлекеттік коммуналдык қазыналық кәсіпорын
200
үш жасқа дейін -18996,2 үш жастан бастап-24304,7
үш жасқа дейін -7500 үш жастан бастап-8000
үш жасқа дейін -18996,2 үш жастан бастап-24304,7
"Ақмола облысы Есіл ауданының әкімдігі жанындағы "Айналайын" бөбек-бала бақшасы мемлекеттік коммуналдык қазыналық кәсіпорын

205
22344,0
8000
22344,6
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад №2 "Болашақ" города Есиль при акимате Есильского района Акмолинской области
140
24304,7
8000
24304,7
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад №3 "Балбөбек" города Есиль при акимате Есильского района Акмолинской области
200
до трех лет -18996,2 от трех лет 24304,7
до трех лет -7500 от трех лет 8000
до трех лет -18996,2 от трех лет 24304,7
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Айналайын" при акимате Есильского района Акмолинской области

100
үш жасқа дейін -18996,2 үш жастан бастап- 24304,7
үш жасқа дейін -7500 үш жастан бастап-8000
үш жасқа дейін -18996,2 үш жастан бастап- 24304,7
"Ақмола облысы Есіл ауданының әкімдігі жанындағы "Балдаурен" бөбек-бала бақшасы мемлекеттік коммуналдык қазыналық кәсіпорын
120
үш жасқа дейін -18996,2 үш жастан бастап-24304,7
үш жасқа дейін -7500 үш жастан бастап-8000
үш жасқа дейін -18996,2 үш жастан бастап-24304,7
"Ақмола облысы Есіл ауданының әкімдігі жанындағы "Қарлығаш" бөбек-бала бақшасы мемлекеттік коммуналдык қазыналық кәсіпорын
100
үш жасқа дейін -18996,2 үш жастан бастап-24304,7
үш жасқа дейін -7500 үш жастан бастап-8000
үш жасқа дейін -18996,2 үш жастан бастап-24304,7
"Ақмола облысы Есіл ауданының әкімдігі жанындағы "Құлыншақ" бөбек-бала бақшасы мемлекеттік коммуналдык қазыналық кәсіпорын
100
үш жасқа дейін -18996,2 үш жастан бастап-24304,7
үш жасқа дейін -7500 үш жастан бастап-8000
үш жасқа дейін -18996,2 үш жастан бастап-24304,7

100
до трех лет -18996,2 от трех лет 24304,7
до трех лет -7500 от трех лет 8000
до трех лет -18996,2 от трех лет 24304,7
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Балдаурен" при акимате Есильского района Акмолинской области
120
до трех лет -18996,2 от трех лет 24304,7
до трех лет -7500 от трех лет 8000
до трех лет -18996,2 от трех лет 24304,7
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Қарлығаш" при акимате Есильского района Акмолинской области
100
до трех лет -18996,2 от трех лет 24304,7
до трех лет -7500 от трех лет 8000
до трех лет -18996,2 от трех лет 24304,7
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Құлыншақ" при акимате Есильского района Акмолинской области
100
до трех лет -18996,2 от трех лет 24304,7
до трех лет -7500 от трех лет 8000
до трех лет -18996,2 от трех лет 24304,7