Есіл ауданы бойынша 2017 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата- ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Ақмола облысы Есіл ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 18 қазандағы № а-10/312 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 31 қазанда № 6138 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабына, "Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6 бабы 4 тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Есіл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы по Есильскому району на 2017 год
Постановление акимата Есильского района Акмолинской области от 18 октября 2017 года № а-10/312. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 31 октября 2017 года № 6138
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат Есильского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Қоса берілген Есіл ауданы бойынша 2017 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшері бекітілсін.
2. Күші жойылды деп танылсын:
Есіл ауданы әкімдігінің "Есіл ауданы бойынша 2017 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" 2017 жылғы 17 қаңтардағы № а-1/9 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5749 болып тіркелген, 2017 жылғы 28 ақпанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) қаулысы;

1. Утвердить прилагаемый государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы по Есильскому району на 2017 год.
2. Признать утратившими силу:
постановление акимата Есильского района "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы по Есильскому району на 2017 год" от 17 января 2017 года № а-1/9 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5749, опубликовано 28 февраля 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде);

Есіл ауданы әкімдігінің "Есіл ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 17 қаңтардағы № а-1/9 "Есіл ауданы бойынша 2017 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2017 жылғы 4 сәуірдегі № а-4/98 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5946 болып тіркелген, 2017 жылғы 18 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) қаулысы.

постановление акимата Есильского района "О внесении изменения в постановление акимата Есильского района от 17 января 2017 года № а- 1/9 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы по Есильскому району на 2017 год" от 4 апреля 2017 года № а-4/98 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5946, опубликовано 18 мая 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).

3. Есіл ауданы әкімдігінің осы қаулысының орындалуын бақылау Есіл ауданы әкімінің орынбасары Д.Б.Есжановқа жүктелсін.
4. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді, ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Есіл ауданының
әкімі
А.Қалжанов
Ақмола облысы
Есіл ауданы әкімдігінің
2017 жылғы 18 қазандағы
№ а-10/312 қаулысымен
бекітілген
Есіл ауданы бойынша 2017 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата- ана төлемақысының мөлшерін
Ұйымның атауы
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Ата-ананың айлық ақы мөлшері (теңге)
Бір тәрбиеленушіге орташа шығын мөлшері (тенге)
1
2
4
5
"Есіл ауданының білім беру бөлімінің Есіл қаласы №1 орта мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы "Қарлығаш" шағын орталығы
25
7000
16856,2
"Есіл ауданының білім беру бөлімінің Ақсай орта мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы "Бөбек" шағын орталығы
30
7000
16856,2
"Есіл ауданының білім беру бөлімінің Бұзұлық бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы "Айналайын" шағын орталығы
15
7000
16856,2
"Есіл ауданының білім беру бөлімінің Дальний орта мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы "Күншуақ" шағын орталығы
20
7000
16856,2
"Есіл ауданының білім беру бөлімінің Двуречный орта мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы "Балапан" шағын орталығы
15
7000
16856,2
"Есіл ауданының білім беру бөлімінің Двуречный орта мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы "Раушан" шағын орталығы
30
7000
16856,2
"Есіл ауданының білім беру бөлімінің Ейский негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы "Жұлдыз" шағын орталығы
20
7000
16856,2
"Есіл ауданының білім беру бөлімінің Жаныспай негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы "Қоңырау" шағын орталығы
15
7000
16856,2
"Есіл ауданының білім беру бөлімінің Ыбырай Алтынсарин атындағы Игілік негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы "Балдаурен" шағын орталығы
15
7000
16856,2
"Есіл ауданының білім беру бөлімінің Калачи бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы "Аққу" шағын орталығы
15
7000
16856,2
"Есіл ауданының білім беру бөлімінің Қаракөл орта мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы "Шұғыла" шағын орталығы
25
7000
16856,2
"Есіл ауданының білім беру бөлімінің Ковыльный орта мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы "Арман" шағын орталығы
15
7000
16856,2
"Есіл ауданының білім беру бөлімінің Комсомол орта мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы "Ақбота" шағын орталығы
30
7000
16856,2
"Есіл ауданының білім беру бөлімінің Құмай негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы "Балақай" шағын орталығы
15
7000
16856,2
"Есіл ауданының білім беру бөлімінің Ленинский бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы "Көгершін" шағын орталығы
15
7000
16856,2
"Есіл ауданының білім беру бөлімінің Любимовский негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы "Балапан" шағын орталығы
20
7000
16856,2
"Есіл ауданының білім беру бөлімінің Маяковский орта мектебі мектеп жанындағы интернатымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы "Сәулем" шағын орталығы
30
7000
16856,2
"Есіл ауданының білім беру бөлімінің Мирный негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы "Тұлпар" шағын орталығы
15
7000
16856,2
"Есіл ауданының білім беру бөлімінің Московский орта мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы "Қуаныш" шағын орталығы
20
7000
16856,2
"Есіл ауданының білім беру бөлімінің Победа орта мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы "Бұлақ" шағын орталығы
20
7000
16856,2
"Есіл ауданының білім беру бөлімінің Сұрған орта мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы "Айгөлек" шағын орталығы
25
7000
16856,2
"Есіл ауданының білім беру бөлімінің Октябрдің 37 жылдағы атындағы орта мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы "Солнышко" шағын орталығы
50
7000
16856,2
"Есіл ауданының білім беру бөлімінің Ярославка негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы "Меруерт" шағын орталығы
20
7000
16856,2
"Ақмола облысы Есіл ауданының әкімдігі жанындағы Есіл қалалық №1 "Гүлдер" бөбек-бала бақшасы мемлекеттік коммуналдык қазыналық кәсіпорын

3. Контроль за исполнением настоящего постановления акимата Есильского района возложить на заместителя акима Есильского района Есжанова Д.Б.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области, вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Есильского
района
А.Калжанов
Утверждено
постановлением акимата
Есильского района
Акмолинской области
от 18 октября 2017 года
№ а-10/312
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы по Есильскому району на 2017 год
Наименование организации
Количество воспитанников организации дошкольного воспитания и обучения
Размер родительской платы в месяц (тенге)
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника (тенге)
1
2
4
5
Мини-центр "Қарлығаш" при государственном учреждении "Средняя школа №1 города Есиль отдела образования Есильского района"
25
7000
16856,2
Мини-центр "Бөбек" при государственном учреждении "Аксайская средняя школа отдела образования Есильского района"
30
7000
16856,2
Мини-центр "Айналайын" при государственном учреждении "Бузулукская начальная школа отдела образования Есильского района"
15
7000
16856,2
Мини-центр "Күншуақ" при государственном учреждении "Дальнянская средняя школа отдела образования Есильского района"
20
7000
16856,2
Мини-центр "Балапан" при государственном учреждении "Двуреченская средняя школа отдела образования Есильского района"
15
7000
16856,2
Мини-центр "Раушан" при государственном учреждении "Двуреченская средняя школа отдела образования Есильского района"
30
7000
16856,2
Мини-центр "Жұлдыз" при коммунальном государственном учреждении "Ейская основная школа отдела образования Есильского района"
20
7000
16856,2
Мини-центр "Қоңырау" при государственном учреждении "Жаныспайская основная школа отдела образования Есильского района"
15
7000
16856,2
Мини-центр "Балдаурен" при государственном учреждении "Игликская основная школа имени Ибрая Алтынсарина отдела образования Есильского района"
15
7000
16856,2
Мини-центр "Аққу" при государственном учреждении "Калачевская начальная школа отдела образования Есильского района"
15
7000
16856,2
Мини-центр "Шұғыла" при государственном учреждении "Каракольская средняя школа отдела образования Есильского района"
25
7000
16856,2
Мини-центр "Арман" при государственном учреждении "Ковыльненская средняя школа отдела образования Есильского района"
15
7000
16856,2
Мини-центр "Ақбота" при государственном учреждении "Комсомольская средняя школа отдела образования Есильского района"
30
7000
16856,2
Мини-центр "Балақай" при государственном учреждении "Кумайская основная школа отдела образования Есильского района"
15
7000
16856,2
Мини-центр "Көгершін" при государственном учреждении "Ленинская начальная школа отдела образования Есильского района"
15
7000
16856,2
Мини-центр "Балапан" при коммунальном государственном учреждении "Любимовская основная школа отдела образования Есильского района"
20
7000
16856,2
Мини-центр "Сәулем" при коммунальном государственном учреждении "Маяковская средняя школа с пришкольным интернатом отдела образования Есильского района"
30
7000
16856,2
Мини-центр "Тұлпар" при государственном учреждении "Мирненская основная школа отдела образования Есильского района"
15
7000
16856,2
Мини-центр "Қуаныш" при государственном учреждении "Московская средняя школа отдела образования Есильского района"
20
7000
16856,2
Мини-центр "Бұлақ" при государственном учреждении "Побединская средняя школа отдела образования Есильского района"
20
7000
16856,2
Мини-центр "Айгөлек" при государственном учреждении "Сурганская средняя школа отдела образования Есильского района"
25
7000
16856,2
Мини-центр "Солнышко" при государственном учреждении "Средняя школа имени 37 лет Октября отдела образования Есильского района"
50
7000
16856,2
Мини-центр "Меруерт" при коммунальном государственном учреждении "Ярославская основная школа отдела образования Есильского района"
20
7000
16856,2
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад №1 "Гүлдер" города Есиль при акимате Есильского района Акмолинской области

205
8000
22344,6
"Ақмола облысы Есіл ауданының әкімдігі жанындағы Есіл қалалық №2 "Болашақ" бала-бақшасы мемлекеттік коммуналдык қазыналық кәсіпорын
140
8000
24304,7
"Ақмола облысы Есіл ауданының әкімдігі жанындағы Есіл қалалық №3 "Балбөбек" бөбек-бала бақшасы мемлекеттік коммуналдык қазыналық кәсіпорын
200
үш жасқа дейін -7500 үш жастан бастап-8000
үш жасқа дейін -18996,2 үш жастан бастап-24304,7
"Ақмола облысы Есіл ауданының әкімдігі жанындағы "Айналайын" бөбек-бала бақшасы мемлекеттік коммуналдык қазыналық кәсіпорын

205
8000
22344,6
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад №2 "Болашақ" города Есиль при акимате Есильского района Акмолинской области
140
8000
24304,7
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад №3 "Балбөбек" города Есиль при акимате Есильского района Акмолинской области
200
до трех лет -7500 от трех лет 8000
до трех лет -18996,2 от трех лет 24304,7
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Айналайын" при акимате Есильского района Акмолинской области

100
үш жасқа дейін -7500 үш жастан бастап-8000
үш жасқа дейін -18996,2 үш жастан бастап- 24304,7
"Ақмола облысы Есіл ауданының әкімдігі жанындағы "Балдаурен" бөбек-бала бақшасы мемлекеттік коммуналдык қазыналық кәсіпорын
120
үш жасқа дейін -7500 үш жастан бастап-8000
үш жасқа дейін -18996,2 үш жастан бастап- 24304,7
"Ақмола облысы Есіл ауданының әкімдігі жанындағы "Қарлығаш" бөбек-бала бақшасы мемлекеттік коммуналдык қазыналық кәсіпорын
100
үш жасқа дейін -7500 үш жастан бастап-8000
үш жасқа дейін -18996,2 үш жастан бастап- 24304,7
"Ақмола облысы Есіл ауданының әкімдігі жанындағы "Құлыншақ" бөбек-бала бақшасы мемлекеттік коммуналдык қазыналық кәсіпорын
100
үш жасқа дейін -7500 үш жастан бастап-8000
үш жасқа дейін -18996,2 үш жастан бастап- 24304,7

100
до трех лет -7500 от трех лет 8000
до трех лет -18996,2 от трех лет 24304,7
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Балдаурен" при акимате Есильского района Акмолинской области
120
до трех лет -7500 от трех лет 8000
до трех лет -18996,2 от трех лет 24304,7
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Қарлығаш" при акимате Есильского района Акмолинской области
100
до трех лет -7500 от трех лет 8000
до трех лет -18996,2 от трех лет 24304,7
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Құлыншақ" при акимате Есильского района Акмолинской области
100
до трех лет -7500 от трех лет 8000
до трех лет -18996,2 от трех лет 24304,7