Есіл ауданы Заречный ауылдық округі елді мекендерінің көшелерін қайта атау туралы
Ақмола облысы Есіл ауданы Заречный ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 11 желтоқсандағы № 1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 27 желтоқсанда № 6256 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына, халықтың пікірін ескере отырып және Ақмола облыстық ономастика комиссиясының 2017 жылғы 24 қазандағы қорытындысы негізінде, Заречный ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Есіл ауданы Заречный ауылдық округі Заречный ауылының көшелері қайта аталсын:
1) Строительная көшесі Нұрлы жол көшесіне;
2) Титов көшесі Қаныш Сәтпаев көшесіне;
3) Октябрьская көшесі Тұрар Рыскұлов көшесіне;
4) 40 лет Казахстана көшесі Жеңіс көшесіне;
5) Садовая көшесі Абылай хан көшесіне;
6) Первомайская (1) көшесі Бірлік көшесіне;
7) Первомайская (2) көшесі Әлия Молдағұлова көшесіне;
8) Дружба көшесі Достық көшесіне;
9) Дорожная көшесі Жібек жолы көшесіне;
10) Ленин көшесі Тәуелсіздік көшесіне;
11) 50 лет октября көшесі Бейбітшілік көшесіне;
12) Набережная көшесі Ыбырай Алтынсарин көшесіне.
2. Есіл ауданы Заречный ауылдық округі Дальнее ауылының көшелері қайта аталсын:
1) Центральная көшесі Сарыарқа көшесіне;
2) Ишимская көшесі Есіл көшесіне.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Заречный ауылдық
округінің әкімі
Н.Милюк

О переименовании улиц населенных пунктов Зареченского сельского округа Есильского района
Решение акима Зареченского сельского округа Есильского района Акмолинской области от 11 декабря 2017 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 27 декабря 2017 года № 6256
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения и на основании заключения Акмолинской областной ономастической комиссии от 24 октября 2017 года, аким Зареченского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы села Заречное Зареченского сельского округа Есильского района:
1) улицу Строительная на улицу Нурлы жол;
2) улицу Титов на улицу Каныш Сатпаев;
3) улицу Октябрьская на улицу Турар Рыскулов;
4) улицу 40 лет Казахстана на улицу Женис;
5) улицу Садовая на улицу Абылай хан;
6) улицу Первомайская (1) на улицу Бирлик;
7) улицу Первомайская (2) на улицу Алия Молдагулова;
8) улицу Дружбы на улицу Достык;
9) улицу Дорожная на улицу Жибек жолы;
10) улицу Ленин на улицу Тауелсиздик;
11) улицу 50 лет октября на улицу Бейбитшилик;
12) улицу Набережная на улицу Ыбырай Алтынсарин.
2. Переименовать улицы села Дальнее Зареченского сельского округа Есильского района:
1) улицу Центральная на улицу Сарыарка;
2) улицу Ишимская на улицу Есиль.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Зареченского
сельского округа
Н.Милюк