Аудандық коммуналдық мүлікті иеліктен айыру түрлерін таңдау жөніндегі өлшемшарттарды айқындау туралы
Ақмола облысы Жарқайың ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 24 сәуірдегі № А-4/206 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 22 мамырда № 5953 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Жарқайың ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 7 сәуірдегі № A-4/160 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Жарқайың ауданы әкімдігінің 07.04.2025 № A-4/160 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы Заңына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 9 тамыздағы № 920 "Жекешелендіру объектілерін сату қағидасын бекіту туралы" қаулысына сәйкес, Жарқайың ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аудандық коммуналдық мүлікті иеліктен айыру түрлерін таңдау жөніндегі өлшемшарттар осы қаулының қосымшасына сәйкес айқындалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Д.Ә.Шәкіровке жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жарқайың ауданының әкімі А.Үйсімбаев
Жарқайың ауданы әкімдігінің
2017 жылғы " 24 " 04
№ А-4/206 қаулысына
қосымша
Аудандық коммуналдық мүлікті иеліктен айыру түрлерін
таңдау жөніндегі өлшемшарттар
№ р/т
Өлшемшарттар атауы
Иеліктен айыру түрі
1
Егер мемлекеттің алдағы уақытта мемлекеттік меншік объектісін бақылауда мүдделігі болмаса
Аукцион нысанындағы жекешелендіру
2
Сату шартын белгілеу арқылы уақыттың қандай да бір кезеңіне мемлекет тарапынан бақылауды сақтау қажеттілігі болса
Тендер нысанындағы жекешелендіру

Об определении критериев по выбору видов отчуждения районного коммунального имущества
Постановление акимата Жаркаинского района Акмолинской области от 24 апреля 2017 года № А-4/206. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 22 мая 2017 года № 5953. Утратило силу постановлением акимата Жаркаинского района Акмолинской области от 07 апреля 2025 года № A-4/160
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жаркаинского района Акмолинской области от 07.04.2025 № A-4/160 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 августа 2011 года № 920 "Об утверждении Правил продажи объектов приватизации", акимат Жаркаинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить критерии по выбору видов отчуждения районного коммунального имущества, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Шакирова Д.А.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Жаркаинского района А.Уисимбаев
Приложение
к постановлению акимата
Жаркаинского района
от " 24" 04. 2017 года
№ А-4/206
Критерии по выбору видов отчуждения районного коммунального имущества
№ п/п
Наименование критерия
Вид отчуждения
1
При отсутствии заинтересованности государства в дальнейшем контроле над объектом государственной собственности
Приватизация в форме аукциона
2
При необходимости сохранения контроля со стороны государства на определенный период времени путем установления условий продажи
Приватизация в форме тендера