Жарқайың аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 6С-7/3 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 6С-16/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 15 желтоқсанда № 6227 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 5 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Жарқайың аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жарқайың аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 6С-7/3 (Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5684 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2017 жылғы 17 қаңтарында электрондық түрде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджеттің тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 2701271,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 426514,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 14260,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 31653,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 2228843,5 мың теңге;
2) шығындар - 2736002,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 1201427,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 1203403,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 1976,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 10713,0 мың
теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 10713,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -1246870,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 1246870,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 5, 7 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрайымы
Қ.Байжұманова
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
Ұ.Ахметова
"КЕЛІСІЛДІ"
Жарқайың ауданының әкімі М.Балпан

О внесении изменений в решение Жаркаинского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 6С-7/3 "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 12 декабря 2017 года № 6С-16/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 15 декабря 2017 года № 6227
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Жаркаинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жаркаинского районного маслихата "О районном бюджете на 2017-2019 годы" от 23 декабря 2016 года № 6С-7/3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5684, опубликовано 17 января 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2017-2019 годы, согласно приложениям 1, 2, и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы - 2701271,1 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления - 426514,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления - 14260,6 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 31653,0 тысячи тенге;
поступления трансфертов - 2228843,5 тысяч тенге;
2) затраты - 2736002,0 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 1201427,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 1203403,0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов - 1976,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 10713,0 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 10 713,0 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -1246870,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 1246870,9 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 5, 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии
районного маслихата
К.Байжуманова
Секретарь
районного маслихата
У.Ахметова
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Жаркаинского района М.Балпан

13972,3
суицидтің алдын алу бойынша семинарларда мектеп педагогтарын оқытуға
718,7
Ауданның дене шынықтыру және спорт бөлімі
99930,9
Державин қаласында футбол алаңына жасанды жабылуларды, көрермендер үшін орындарды әзірлеуге және орнатуға, стадион аумақтарын абаттандыруға
99930,9
Аудандық тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
61000,0
автомобиль жолдарын жөндеуге
30000,0
елді мекендердің тұрғын үй коммуналдық шаруашылығын дамытуға
31000,0
Аудандық ветеринария бөлімі
46815,0
эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
25561,0
1
2
бруцелезбен ауыратын санитариялық союға жіберілетін ауыл шаруашылығы малдарының (ірі қара және ұсақ малдың) құнын өтеуге

13972,3
на обучение педагогов школ на семинарах по превенции суицидов
718,7
Отдел физической культуры и спорта района
99930,9
на изготовление и установку искусственного покрытия футбольного поля, трибун для зрителей, благоустройство территорий стадиона в городе Державинск
99930,9
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района
61000,0
на ремонт автомобильных дорог
30000,0
на развитие жилищно-коммунального хозяйства населенных пунктов
31000,0
Отдел ветеринарии района
46815,0
на проведение противоэпизоотических мероприятий
25561,0
1
2
на возмещение стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота) больных бруцеллезом направляемых на санитарный убой