Жақсы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 6С-9-3 "2017-2019 жылдарға арналған Жақсы ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 14 ақпандағы № 6ВС-10-1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 23 ақпанда № 5763 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес, Жақсы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жақсы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 6С-9-3 "2017-2019 жылдарға арналған Жақсы ауданының бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілер мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2017 жылдың 10 қаңтарында № 5685 тіркелген, "Жақсы жаршысы" аудандық газетінде 2017 жылдың 16 қаңтарында жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған аудан бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2017 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2753449 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 657924 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3357 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 9000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2083168 мың теңге;
2) шығындар – 2789540 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 14557,5 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 23825,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 9268 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 18370 мың теңге,
оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 18370 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – - 69018,5 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 69018,5 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 7 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жақсы аудандық
мәслихатының сессия
төрағасы
Б.Жанәділов
Жақсы аудандық
мәслихатының
хатшысы
Б.Жанәділов
"КЕЛІСІЛДІ"
Жақсы ауданының әкімі Қ.Сүйіндіков

О внесении изменений в решение Жаксынского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 6С-9-3 "О бюджете Жаксынского района на 2017-2019 годы"
Решение Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 14 февраля 2017 года № 6ВС-10-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 23 февраля 2017 года № 5763
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жаксынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жаксынского районного маслихата "О бюджете Жаксынского района на 2017-2019 годы" от 23 декабря 2016 года № 6С-9-3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 10 января 2017 года № 5685, опубликовано 16 января 2017 года в районной газете "Жаксынский вестник") следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет района на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 2753449 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 657924 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 3357 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 9000 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 2083168 тысяч тенге;
2) затраты – 2789540 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 14557,5 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 23825,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 9268 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 18370 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 18370 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч
тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 69018,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 69018,5 тысяч тенге.";
приложения 1, 7 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии
Жаксынского районного
маслихата
Б.Джанадилов
Секретарь Жаксынского
районного маслихата
Б.Джанадилов
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Жаксынского района К.Суюндиков