Жақсы аудандық мәслихатының "Жақсы ауданының бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын бекіту туралы" 2014 жылғы 16 сәуірдегі № 5ВС-27-5 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 31 наурыздағы № 6ВС-11-4 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 17 сәуірде № 5889 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабының 5- тармағына, "Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Жақсы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жақсы аудандық мәслихатының "Жақсы ауданының бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын бекіту туралы" 2014 жылғы 16 сәуірдегі № 5ВС-27-5 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4190 болып тіркелген, 2014 жылғы 26 мамырдағы "Жақсы жаршысы" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жақсы аудандық мәслихатының
сессия төрағасы
Б.Жанәділов
Жақсы аудандық
мәслихатының хатшысы
Б.Жанәділов
"КЕЛІСІЛДІ"
Жақсы ауданының әкімі Қ.Сүйіндіков
2017 жыл "31" 03

О признании утратившим силу решения Жаксынского районного маслихата от 16 апреля 2014 года № 5ВС-27-5 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества Жаксынского района"
Решение Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 31 марта 2017 года № 6ВС-11-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 17 апреля 2017 года № 5889
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Жаксынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Жаксынского районного маслихата "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества Жаксынского района" от 16 апреля 2014 года № 5ВС-27-5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4190, опубликовано 26 мая 2014 года в газете "Жаксынский вестник").
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
Жаксынского районного маслихата
Б.Джанадилов
Секретарь Жаксынского
районного маслихата
Б.Джанадилов
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Жаксынского района К.Суюндиков
"31" 03 2017 год