2018-2020 жылдарға арналған Зеренді ауданының ауылдық округтерінің бюджеттері және кентінің бюджеті туралы
Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 18-147 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 10 қаңтарда № 6329 болып тіркелді.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 2-7 тармағына сәйкес, Зеренді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Зеренді ауданының Ақкөл ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 1-1, 1-2-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 22 419,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 9 952,0 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 401,3 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 12 066,0 мың теңге;
2) шығындар – 22 419,3 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 02.11.2018 № 29-220 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Зеренді ауданының Алексеевка кентінің 2018–2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 2, 2-1, 2-2-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер –17 263,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 703,0 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 383,8 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 12 177,0 мың теңге;
2) шығындар – 17 263,8 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 02.11.2018 № 29-220 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. Зеренді ауданының Бұлақ ауылдық округінің 2018–2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 3, 3-1, 3-2-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

О бюджетах сельских округов и бюджете поселка Зерендинского района на 2018-2020 годы
Решение Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 25 декабря 2017 года № 18-147. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 10 января 2018 года № 6329.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Зерендинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Аккольского сельского округа Зерендинского района на 2018–2020 годы, согласно приложениям 1, 1-1, 1-2 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 22 419,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9 952,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 401,3 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 12 066,0 тысячи тенге;
2) затраты – 22 419,3 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 02.11.2018 № 29-220 (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Утвердить бюджет поселка Алексеевка Зерендинского района на 2018– 2020 годы, согласно приложениям 2, 2-1, 2-2 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 17 263,8 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 703,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 383,8 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 12 177,0 тысяч тенге;
2) затраты – 17 263,8 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 02.11.2018 № 29-220 (вводится в действие с 01.01.2018).
3. Утвердить бюджет Булакского сельского округа Зерендинского района на 2018–2020 годы, согласно приложениям 3, 3-1, 3-2 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:

6. Зеренді ауданының Күсеп ауылдық округінің 2018 – 2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 6, 6-1, 6-2-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 18 152,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 874,0 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 1 945,2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 10 333,0 мың теңге;
2) шығындар – 18 152,2 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 02.11.2018 № 29-220 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
7. Зеренді ауданының Чаглинка ауылдық округінің 2018 – 2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 7-1, 7-2-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 22 076,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 745,0 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 34,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 16 297,0 мың теңге;
2) шығындар – 22 076,9 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 02.11.2018 № 29-220 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
8. 2018 жылға арналған ауылдық округтер бюджеттерінде және кентінің бюджетінде аудандық бюджетінен берiлетiн 64 384 мың теңге сомасындағы субвенциялар қарастырылғаны ескерілсін.
9. Осы шешім Ақмола облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
аудандық мәслихаттың
хатшысы
Қ.Ауғалиев
"КЕЛІСІЛДІ"
Зеренді ауданының әкімі М.Мұстафин
2017 жылғы "25" желтоқсан
Зеренді аудандық мәслихатының
2017 жылғы 25 желтоқсандағы

6. Утвердить бюджет Кусепского сельского округа Зерендинского района на 2018–2020 годы, согласно приложениям 6, 6-1, 6-2 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 18 152,2 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 874,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 1 945,2 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 10 333,0 тысячи тенге;
2) затраты – 18 152,2 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 - в редакции решения Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 02.11.2018 № 29-220 (вводится в действие с 01.01.2018).
7. Утвердить бюджет Чаглинского сельского округа Зерендинского района на 2018–2020 годы, согласно приложениям 7, 7-1, 7-2 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 22 076,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 745,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 34,9 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 16 297,0 тысяч тенге;
2) затраты – 22 076,9 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 - в редакции решения Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 02.11.2018 № 29-220 (вводится в действие с 01.01.2018).
8. Учесть, что в бюджетах сельских округов и бюджете поселка на 2018 год предусмотрена субвенция, передаваемая из районного бюджета в сумме 64 384 тысячи тенге.
9. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии,
секретарь районного
маслихата
К.Аугалиев
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Зерендинского района М.Мустафин
"25" декабря 2017 года
Приложение 1
к решению Зерендинского
районного маслихата
от 25 декабря 2017 года