Симферополь ауылдық округі әкімінің 2009 жылғы 7 тамыздағы № 2 "Жолдыбай селосының, Бұлақ селосының көшелеріне атаулар беру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Зеренді ауданы Симферополь ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 20 қаңтардағы № 1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 16 ақпанда № 5747 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Симферополь ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Симферополь ауылдық округі әкімінің "Жолдыбай селосының, Бұлақ селосының көшелеріне атаулар беру туралы" 2009 жылғы 7 тамыздағы № 2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-14-109 болып тіркелген, "Бірлік-Единство" газетінде 2009 жылдың 21 қыркүйегінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
шешімнің тақырыбында "селосының" сөзі "ауылының" сөзіне және бүкіл шешімнің мәтіні бойынша "селосы", "селолық", "селосының" деген сөздері тиісінше "ауылы", "ауылдық", "ауылының" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Симферополь ауылдық
округінің әкімі
Р.Сәдуақасов
"КЕЛІСІЛДІ"
Зеренді ауданының "Мәдениет
және тілдерді дамыту бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
басшысы
А.Балтағарин
2017 жылғы "20" 01
Зеренді ауданының "Сәулет,
қала құрылысы және құрылыс
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
басшысы
Е.Шәкіржанов
2017 жылғы "20" 01

О внесении изменений в решение акима Симферопольского сельского округа от 7 августа 2009 года № 2 "О присвоении наименований улицам села Жолдыбай, села Булак"
Решение акима Симферопольского сельского округа Зерендинского района Акмолинской области от 20 января 2017 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 16 февраля 2017 года № 5747
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимСимферопольского сельского округа РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Симферопольского сельского округа "О присвоении наименований улицам села Жолдыбай, села Булак" от 7 августа 2009 года № 2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №1-14-109, опубликовано 21 сентября 2009 года в газете "Бірлік Единство") следующие изменения:
по всему тексту и в заголовке решение на казахском языке внесены изменения, текст на русском языке не изменяется.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Симферопольского
сельского округа
Р.Садвокасов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Отдел культуры
и развития языков"
Зерендинского района
А.Балтагарин
"20" 01 2017 года
Руководитель государственного
учреждения "Отдел архитектуры,
градостроительства
и строительства"
Зерендинского района
Е.Шакиржанов
"20" 01 2017 года