Сандықтау аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 9/1 "2017-2019 жылдарға арналған Сандықтау ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2017 жылғы 28 наурыздағы № 10/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 12 сәуірде № 5874 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106- бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес, Сандықтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Сандықтау аудандық мәслихатының "2017–2019 жылдарға арналған Сандықтау ауданының бюджеті туралы" 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 9/1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5682 тіркелген, 2017 жылдың 13 қаңтарында "Сандыктауский край" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"2017–2019 жылдарға арналған аудан бюджеті тиісінше 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 711 171,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 459 798,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер –3 216,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5 000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 243 157,0 мың теңге;
2) шығындар – 2 706 009,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 13 010,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер – 20 421,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 7 411,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 30 500,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 30 500,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 38 348,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 38 348,8 мың теңге.";
жоғарыда аталған шешімнің 1, 7, 8 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
аудандық мәслихат
хатшысы
С.Клюшников
"КЕЛІСІЛДІ"
Сандықтау ауданының әкімі А.Исмағамбетов
2017 жылғы 28 наурыздағы
Сандықтау аудандық
мәслихатының
2017 жылғы 28 наурыздағы
№ 10/2 шешіміне 1 қосымша
Сандықтау аудандық
мәслихатының
2016 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 9/1 шешіміне
1 қосымша
2017 жылға арналған аудан бюджеті
Санат
Сома мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер

О внесении изменений в решение Сандыктауского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 9/1 "О бюджете Сандыктауского района на 2017-2019 годы"
Решение Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 28 марта 2017 года № 10/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 12 апреля 2017 года № 5874
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Сандыктауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сандыктауского районного маслихата "О бюджете Сандыктауского района на 2017-2019 годы" от 23 декабря 2016 года № 9/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5682, опубликовано 13 января 2017 года в газете "Сандыктауский край") следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"Утвердить бюджет района на 2017-2019 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 711 171,0 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 459 798,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3 216,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5 000,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 243 157,0 тысяч тенге.
2) затраты – 2 706 009,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 13 010,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 20 421,0 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 7 411,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 30 500,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 30 500,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 38 348,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 38 348,8 тысяч тенге.";
приложения 1, 7, 8 к вышеуказанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии
районного маслихата
секретарь районного
маслихата
С.Клюшников
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Сандыктауского района А.Исмагамбетов
28 марта 2017 года
Приложение 1
к решению Сандыктауского
районного маслихата
от 28 марта 2017 года
№ 10/2
Приложение 1
к решению Сандыктауского районного маслихата
от 23 декабря 2016 года № 9/1
Бюджет района на 2017 год
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

25 219,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
825,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
946,0
493
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
8 054,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 054,0
02
Қорғаныс
2 918,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
2 918,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
2 918,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
2 331,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2 331,0
021
Елді мекендерде жол қозғалысы қауіпсіздігін қамтамасыз ету
2 331,0
04
Білім беру
1 583 842,4
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1 399 542,4
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13 515,1
003
Жалпы білім беру
1 129 084,0
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
1 729,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
12 775,0
006
Балаларға қосымша білім беру
32 699,3
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
1 609,0
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
43 150,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
14 386,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
513,0
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
127 652,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
22 430,0
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
184 300,0
022
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
184 300,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру

25 219,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
825,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
946,0
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
8 054,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
8 054,0
02
Оборона
2 918,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
2 918,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
2 918,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
0,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
2 331,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2 331,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
2 331,0
04
Образование
1 583 842,4
464
Отдел образования района (города областного значения)
1 399 542,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
13 515,1
003
Общеобразовательное обучение
1 129 084,0
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
1 729,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
12 775,0
006
Дополнительное образование для детей
32 699,3
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
1 609,0
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
43 150,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
14 386,0
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
513,0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
127 652,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
22 430,0
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
184 300,0
022
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
184 300,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение

1 500,0
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік
344 271,6
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
180 577,6
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 005,5
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
126 293,6
006
Аудандық (қалалық) кітапханалардың жұмыс істеуі
34 028,5
007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халқының басқа да тілдерін дамыту
7 927,6
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
4 322,4
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
21 579,0
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 646,0
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
6 427,0
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
7 506,0
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
16 482,0
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5 602,0
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткізу
3 935,0
007
Әртүрлі спорт түрлері бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерін дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
6 945,0
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
125 633,0
008
Спорт объектілерін дамыту
125 633,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
74 524,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
6 498,0
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
6 498,0
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
14 112,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 112,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
8 922,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 922,0
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
44 992,0
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 415,0
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
285,0
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
31 892,0
047
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу

1 500,0
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
344 271,6
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
180 577,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
8 005,5
003
Поддержка культурно-досуговой работы
126 293,6
006
Функционирование районных (городских) библиотек
34 028,5
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
7 927,6
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
4 322,4
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
21 579,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
7 646,0
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
6 427,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
7 506,0
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
16 482,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
5 602,0
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
3 935,0
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
6 945,0
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
125 633,0
008
Развитие объектов спорта
125 633,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
74 524,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
6 498,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
6 498,0
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
14 112,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
14 112,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
8 922,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
8 922,0
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
44 992,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
10 415,0
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
285,0
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
31 892,0
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека