Сандықтау ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 26 ақпандағы № А-2/42 "Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жай беру туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Сандықтау ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 6 маусымдағы № А-6/144 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 11 шілдеде № 6011 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Сандықтау ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 26 ақпандағы № А-2/42 "Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесулер үшін үй-жайлар беру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 4691 тіркелген, 2015 жылғы 27 наурыздағы "Сандыктауские вести" газетінде жарияланған) қаулысына келесі өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда аталған қаулының 1, 2 қосымшалары осы қаулының 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сандықтау ауданының әкімі А.Исмағамбетов
"КЕЛІСІЛДІ"
Сандықтау аудандық
аумақтық сайлау
комиссиясының төрағасы
А.Есымбаев
6 маусым 2017 жыл
Сандықтау ауданы
әкімдігінің
2017 жылғы " 6 " маусымдағы

О внесении изменений в постановление акимата Сандыктауского района от 26 февраля 2015 года № А-2/42 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении кандидатам помещений для встреч с избирателями"
Постановление акимата Сандыктауского района Акмолинской области от 6 июня 2017 года № А-6/144. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 11 июля 2017 года № 6011
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Сандыктауского района от 26 февраля 2015 года № А-2/42 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении кандидатам помещений для встреч с избирателями" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4691, опубликовано 27 марта 2015 года в газете "Сандыктауские вести") следующие изменения:
приложения 1, 2 к вышеуказанному постановлению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2 к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Сандыктауского района А.Исмагамбетов
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Сандыктауской
районной территориальной
избирательной комиссии
А.Есымбаев
6 июня 2017 года
Приложение 1
к постановлению акимата
Сандыктауского района
от " 6 " июня 2017 года