"Сандықтау аудандық мәслихатының Регламентін бекіту туралы" Сандықтау аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 наурыздағы № 22/2 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2017 жылғы 9 қыркүйектегі № 14/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 27 қыркүйекте № 6090 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңына сәйкес, Сандықтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. " Сандықтау аудандық мәслихатының Регламентін бекіту туралы" Сандықтау аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 19 наурыздағы № 22/2 (Нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 4122 тіркелген, 2014 жылғы 2 мамырда аудандық "Сандыктауские вести" газетінде жарияланған) шешімі күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешiм Ақмола облысы Әдiлет департаментiнде мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы,
аудандық мәслихат
хатшысы
С.Клюшников

О признании утратившим силу решения Сандыктауского районного маслихата от 19 марта 2014 года № 22/2 "Об утверждении регламента Сандыктауского районного маслихата"
Решение Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 9 сентября 2017 года № 14/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 27 сентября 2017 года № 6090
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Сандыктауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Сандыктауского районного маслихата "Об утверждении регламента Сандыктауского районного маслихата" от 19 марта 2014 года № 22/2 "Об утверждении регламента Сандыктауского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4122, опубликовано 2 мая 2014 года в районной газете "Сандыктауские вести").
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата,
секретарь районного
маслихата
С.Клюшников