Сандықтау ауданы Сандықтау ауылдық округі елді мекендерінің көшелерін қайта атау туралы
Ақмола облысы Сандықтау ауданы Сандықтау ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 10 ақпандағы № 1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 24 ақпанда № 5784 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35, 37 баптарына сәйкес, халықтың пікірін ескере отырып және Ақмола облыстық ономастика комиссиясы отырысының 2016 жылғы 5 желтоқсандағы қорытындысы негізінде, Сандықтау ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сандықтау ауданы Сандықтау ауылдық округінің Сандықтау ауылының көшелері қайта аталсын:
1) Михаил Калинин көшесі Достық көшесіне;
2) Василий Чапаев көшесі Жастар көшесіне;
3) Карл Маркс көшесі Ыбырай Алтынсарин көшесіне;
4) 40 лет октября көшесі Жібек жолы көшесіне;
5) Владимир Ленин көшесі Орталық көшесіне;
6) Анатолий Луначарский көшесі Болашақ көшесіне;
7) Автопарк көшесі Астана көшесіне;
8) Детский дом көшесі Бәйтерек көшесіне;
9) Кузнечная көшесі Тәуелсіздік көшесіне.
2. Сандықтау ауданы Сандықтау ауылдық округінің Новоромановка ауылының Западная көшесі Ыбырай Алтынсарин көшесіне қайта аталсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сандықтау ауылдық
округінің әкімі
С.Молдағалимова

О переименовании улиц населенных пунктов Сандыктауского сельского округа Сандыктауского района
Решение акима Сандыктауского сельского округа Сандыктауского района Акмолинской области от 10 февраля 2017 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 24 февраля 2017 года № 5784
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", статьями 35, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с учетом мнения населения и на основании заключения заседания Акмолинской областной ономастической комиссии от 5 декабря 2016 года, аким Сандыктауского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы села Сандыктау Сандыктауского сельского округа Сандыктауского района:
1) улицу Михаила Калинина на улицу Достык;
2) улицу Василия Чапаева на улицу Жастар;
3) улицу Карла Маркса на улицу Ыбырая Алтынсарина;
4) улицу 40 лет октября на улицу Жибек жолы;
5) улицу Владимира Ленина на улицу Орталык;
6) улицу Анатолия Луначарского на улицу Болашак;
7) улицу Автопарк на улицу Астана;
8) улицу Детский дом на улицу Байтерек;
9) улицу Кузнечная на улицу Тауелсиздик.
2. Переименовать улицу Западная села Новоромановка Сандыктауского сельского округа Сандыктауского района на улицу Ыбырая Алтынсарина.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Сандыктауского
сельского округа
С.Молдагалимова