Целиноград аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 82/10-6 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 сәуірдегі № 114/13-6 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 2 мамырда № 5918 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Целиноград аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Целиноград аудандық мәслихатының "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 82/10-6 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5697 болып тіркелген, 2017 жылғы 26 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 16 805 587,6 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 796 484,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 25 037,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 299 862,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 14 684 204,6 мың теңге;
2) шығындар – 16 651 752,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 355 480,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 384 591,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 29 111,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 270 691,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 270 691,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 472 336,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 472 336,2 мың теңге:
қарыздар түсімі – 384 591,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 29 111,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 116 856,2 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Целиноград аудандық
мәслихаты сессиясының
төрағасы
Н.Тоқабаев
Целиноград аудандық
мәслихатының хатшысы
Б.Жанбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Целиноград ауданының әкімі М.Тәткеев
27.04.2017
"Целиноград ауданының экономика
және қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
А.Ыбраева
27.04.2017
Целиноград аудандық
мәслихатының

О внесении изменений в решение Целиноградского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 82/10-6 "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 27 апреля 2017 года № 114/13-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 2 мая 2017 года № 5918
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Целиноградский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Целиноградского районного маслихата "О районном бюджете на 2017-2019 годы" от 23 декабря 2016 года № 82/10-6 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5697, опубликовано 26 января 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 16 805 587,6 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 796 484,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 25 037,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 299 862,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 14 684 204,6 тысяч тенге;
2) затраты – 16 651 752,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 355 480,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 384 591,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 29 111,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 270 691,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 270 691,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 472 336,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –472 336,2 тысяч тенге:
поступление займов – 384 591,0 тысяч тенге;
погашение займов – 29 111,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 116 856,2 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии
Целиноградского районного
маслихата
Н.Токабаев
Секретарь Целиноградского
районного маслихата
Б.Жанбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Целиноградского
района
М.Таткеев
27.04. 2017
Руководитель
государственного учреждения
"Отдел экономики и финансов
Целиноградского района"
А.Ибраева
27.04.2017
Приложение
к решению Целиноградского
районного маслихата