2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 164/22-6 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 16 қаңтарда № 6346 болып тіркелді.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Целиноград аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 21 542 639,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 787 043,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 25 920,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 580 371,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 19 149 305,3 мың теңге;
2) шығындар – 21 566 166,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 375 924,9 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 432 900,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 56 975,1 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 58 528,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 457 979,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 457 979,3 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 432 900,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 56 975,1 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 82 054,4 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 27.11.2018 № 257/37-6 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Аудандық бюджеттің кірістері келесі көздер есебінен бекітілсін:
1) салықтық түсімдер:
жеке табыс салығынан;
әлеуметтік салықтан;
мүлікке салынатын салықтан;
жер салығынан;
көлікқұралдарына салынатын салықтан;
бірыңғай жер салығынан;
акциздерден;
табиғи және басқа да ресурстарды пайдаланғаны үшін түсетін түсімдерден;
басқа да алымдардан;
кәсiпкерлiк және кәсiби қызметтi жүргiзгенi үшiн алынатын алымдардан;
мемлекеттік баж салығынан;
2) салықтық емес түсімдер:
мемлекет меншігіндегі мүлікті жалғаберуден түсетін кірістерден;
мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) қамтылатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулардан;
өзге десалықтық емес түсімдерден;

О районном бюджете на 2018-2020 годы
Решение Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 22 декабря 2017 года № 164/22-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 16 января 2018 года № 6346.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Целиноградский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 21 542 639,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 787 043,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 25 920,6 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 580 371,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 19 149 305,3 тысяч тенге;
2) затраты – 21 566 166,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 375 924,9 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 432 900,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 56 975,1 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 58 528,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 457 979,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 457 979,3 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 432 900,0 тысяч тенге;
погашение займов – 56 975,1 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 82 054,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 27.11.2018 № 257/37-6 (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Утвердить доходы районного бюджета за счет следующих источников:
1) налоговых поступлений:
индивидуального подоходного налога;
социального налога;
налога на имущество;
земельного налога;
налога на транспортные средства;
единого земельного налога;
акцизов;
поступлений за использование природных и других ресурсов;
прочих сборов;
сборов за ведение предпринимательской и профессиональной деятельности;
государственной пошлины;
2) неналоговых поступлений:
доходов от аренды имущества, находящегося в государственной собственности;
штрафов, пений, санкций, взысканий, налагаемых государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора;
прочих неналоговых поступлений;

3) негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер:
мемлекеттік мекемелерге бекітілген мемлекеттік мүлікті сатудан;
жерді сатудан;
4) трансферттер түсімі.
3. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен аудан бюджетіне берiлетiн субвенция көлемi 6 788 560,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
4. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер 4-қосымшаға сәйкес қарастырылғаны ескерілсін;
5. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен аудан бюджетіне нысаналы траснферттер 5-қосымшаға сәйкес қарастырылғаны ескерілсін.
6. 2018 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органының резерві 44 000,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
7. Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру,білім беру, мәдениет,спорт және ветеринария мамандарына, қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтік мөлшерлемелер белгіленсін.
8. 2018 жылға арналған аудандық бюджеттің даму бюджеттік бағдарламаларының тізбесі 6-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
9. 2018 жылға арналған аудандық бюджеттің атқарылу барысында секвестрленуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 7-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
10. Ауылдық округтердің әкімдері аппараттарының әкімшілері бойынша бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 8-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
11. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Целиноград аудандық
мәслихаты сессиясының
төрағасы
Р.Тулькубаев
Целиноград аудандық
мәслихатының хатшысы
Б.Жанбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Целиноград ауданының
әкімі
М.Тәткеев
22.12.2017
"Целиноград ауданының экономика
және қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
Ә.Ыбраева
22.12.2017
Целиноград аудандық
мәслихатының

3) поступлений от продажи основного капитала:
продажи государственного имущества, закрепленного за государственными учреждениями;
продажи земли;
4) поступлений трансфертов.
3. Учесть, что в районном бюджете на 2018 год предусмотрен объем субвенции, передаваемой из областного бюджета бюджету района, в сумме 6 788 560,0 тысяч тенге.
4. Учесть, что в районном бюджете на 2018 год предусмотрены целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета согласно приложению 4.
5. Учесть, что в районном бюджете на 2018 год предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета бюджету района согласно приложению 5.
6. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2018 год в сумме 44 000,0 тысяч тенге.
7. Установить специалистам социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности, повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки, по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
8. Утвердить перечень бюджетных программ развития районного бюджета на 2018 год согласно приложению 6.
9. Утвердить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2018 год, согласно приложению 7.
10. Утвердить перечень бюджетных программ по администраторам аппаратов акимов сельских округов согласно приложению 8.
11. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
Целиноградского районного
маслихата
Р.Тулькубаев
Секретарь Целиноградского
районного маслихата
Б.Жанбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Целиноградского
района
М.Таткеев
22.12.2017
Руководитель
государственного учреждения
"Отдел экономики и финансов
Целиноградского района"
А.Ибраева
22.12.2017
Приложение 1
к решению Целиноградского районного маслихата

459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
0,0
005
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
0,0
Целиноград аудандық
мәслихатының
2017 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 164/22-6 шешіміне
4-ші қосымша
2018 жылға арналған республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер
Атауы
Сома мың теңге
1
2
Барлығы
8 205 527,0
Ағымдағы нысаналы трансферттер
785 432,0
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
75 212,0
Еңбек нарығын дамытуға
18 784,0
Мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға
274,0
Үкіметтік емес ұйымдарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
13 450,0
Мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын көбейтуге
6 289,0
Техникалық көмекші (компенсаторлық) құралдар тізбесін кеңейтуге
1 281,0
Ымдау тілі маманының қызмет көрсетуге
127,0
Халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге
13 306,0
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеміне
21 701,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
5 030,0
Тілдік курстар бойынша тағылымдамадан өткен мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге
1 727,0
Оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге
3 303,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
705 190,0
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға
705 190,0
Дамытуға арналған нысаналы трансферттер
6 987 195,0
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
4 972 057,0
Бастауыш, негізгі, орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау, соның ішінде:
480 991,0
Максимовка ауылында 300 орындық орта мектеп құрылысы
480991,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі, соның ішінде:
2 930 596,0
Нижнеромановск кен орнының Қосшы ауылының дейін су жинайтын құрылыстар мен су салу
767 986,0
Оразақ ауылынан Ақмол ауылына магистралдық су тартқышын қайта жаңарту құрылыстың 2-ші кезегі
559 777,0
Сабынды ауылынан Оразак ауылына дейін су реконструкциялау
239 654,0
Қаражар ауылына сумен жабдықтаудың таратушы желілерін реконструкциялау
320 000,0
Тайтобе ауылына сумен жабдықтау желілерін реконструкциялау
386 550,0
Рахымжан Қошқарбаев ауылына сумен жабдықтаудың таратушы желілерін реконструкциялау
401 516,0
Қызылжар ауылына сумен жабдықтау желілерін реконструкциялау
255 113,0
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
1 560 470,0
Қажымұқан ауылын жаңа ғимараттарды электрмен жабдықтау

459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
0,0
005
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
0,0
Приложение 4
к решению Целиноградского
районного маслихата
от 22 декабря 2017 года
№ 164/22-6
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета на 2018 год
Наименование
Сумма тысяч тенге
1
2
Всего
8 205 527,0
Целевые текущие трансферты
785 432,0
в том числе:
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
75 212,0
На развитие рынка труда
18 784,0
На субсидирование зартат работадателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов
274,0
На размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
13 450,0
На увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
6 289,0
На расширение перечня технических вспомогательных (компенсаторных) средств
1 281,0
На оказание услуг специалиста жестового языка
127,0
На внедрение консультантов по специальной работе и ассистентов в центрах занятости населения
13 306,0
На выплату государственной адресной социальной помощи
21 701,0
Отдел образования района (города областного значения)
5 030,0
На доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам
1 727,0
На доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника
3 303,0
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
705 190,0
На финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
705 190,0
Целевые трансферты на развитие
6 987 195,0
в том числе:
Отдел строительства района (города областного значения)
4 972 057,0
Строительство и реконструкция объектов начального, основного, среднего и общего среднего образования, в том числе:
480 991,0
Строительство школы на 300 мест в селе Максимовка
480 991,0
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах, в том числе:
2 930 596,0
Строительство водозаборных сооружений и водовода от Нижне-Романовкого месторождения до села Косшы
767 986,0
Реконструкция магистральных сетей водовода от села Оразак до села Акмол 2 очередь строительства
559 777,0
Реконструкция водовода от села Сабынды до села Оразак
239 654,0
Реконструкция сетей водаснабжения в селе Каражар
320 000,0
Реконструкция сетей водоснабжения в селе Тайтобе
386 550,0
Реконструкция сетей водоснабжения в селе Рахымжана Кошкарбаева
401 516,0
Реконструкция сетей водоснабжения в селе Кызылжар
255 113,0
Развитие теплоэнергетической системы
1 560 470,0
Электроснабжение новой застройки села Кажымукан

100 000,0
Қаражар ауылын жаңа ғимараттарды электрмен жабдықтау
210 970,0
Қызыл суат ауылын жаңа ғимараттарды электрмен жабдықтау
910 000,0
Қабанбай батыра ауылын жаңа ғимараттарды электрмен жабдықтау
339 500,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2 015 138,0
Көлік инфрақұрылымын дамытуға
2 015 138,0
Ақмол ауылында жаңа құрылыс ауданында көше-жол желісі құрылысы (1, 2, 3, 4 шағын аудандар)
323 788,0
Талапкер ауылының көше-жол жүйесінің құрылысы
1 691 350,0
Бюджеттік несиелер
432 900,0
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
432 900,0
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
432 900,0
Целиноград аудандық
мәслихатының
2017 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 164/22-6 шешіміне
5-ші қосымша
2018 жылға арналған облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Атауы
Сома мың теңге
1
2
Барлығы
2 426 940,0
Ағымдағы нысаналы трансферттер
752 240,0
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
28 563,0
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
28 563,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
1 000,0
Аудандардық балалар мен жас өспірімдер спорт мектептеріне боксқа арналған спорт жабдықтарын сатып алуға
1 000,0
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
580 839,0
Қаражар ауылына кірер жол мен кентішілік жолдарының күрделі жөндеуіне жобалық сметалық құжаттама әзірлеуге
32 800,0
96 Разъезд ауылына кірер жол мен кентішілік жолдарының күрделі жөндеуіне жобалық сметалық құжаттама әзірлеуге
15 000,0
Қызыл суат ауылына кірер жол мен кентішілік жолдарының күрделі жөндеуіне жобалық сметалық құжаттама әзірлеуге
12 800,0
Максимовка ауылына кірер жол мен кентішілік жолдарының күрделі жөндеуіне жобалық сметалық құжаттама әзірлеуге
21 500,0
Тайтөбе ауылына кірер жол мен кентішілік жолдарының күрделі жөндеуіне жобалық сметалық құжаттама әзірлеуге
38 800,0
Талапкер ауылына кірер жол мен кентішілік жолдарының күрделі жөндеуіне жобалық сметалық құжаттама әзірлеуге
30 000,0
Рахымжан Қошкарбаев ауылына кірер жол мен кентішілік жолдарының күрделі жөндеуіне жобалық сметалық құжаттама әзірлеуге
13 000,0
Қосшы ауылына кірер жол мен кентішілік жолдарының күрделі жөндеуіне жобалық сметалық құжаттама әзірлеуге
70 000,0
Қызылжар ауылына кірер жол мен кентішілік жолдарының күрделі жөндеуіне жобалық сметалық құжаттама әзірлеуге
20 000,0
Софиевка ауылына кірер жол мен кентішілік жолдарының күрделі жөндеуіне жобалық сметалық құжаттама әзірлеуге

100 000,0
Электроснабжение новой застройки села Каражар
210 970,0
Электроснабжение новой застройки села Кызыл суат
910 000,0
Электроснабжение новой застройки села Кабанбай батыра
339 500,0
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2 015 138,0
На развитие транспортной инфраструктуры
2 015 138,0
строительство улично-дорожной сети в районе новой застройки (микрорайоны 1, 2, 3, 4) села Акмол
323 788,0
Строительство улично-дорожной сети села Талапкер
1 691 350,0
Бюджетные кредиты
432 900,0
в том числе:
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
432 900,0
Для реализации мер социальной поддержки специалистов
432 900,0
Приложение 5
к решению Целиноградского
районного маслихата
от 22 декабря 2017 года
№ 164/22-6
Целевые трансферты из областного бюджета на 2018 год
Наименование
Сумма тысяч тенге
1
2
Всего
2 426 940,0
Целевые текущие трансферты
752 240,0
в том числе:
Отдел образования района (города областного значения)
28 563,0
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
28 563,0
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
1 000,0
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1 000,0
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
580 839,0
Разработка проектно-сметной документации на капитальный ремонт внутрипоселковых дорог с подъездной дорогой к селу Каражар
32 800,0
Разработка проектно-сметной документации на капитальный ремонт внутрипоселковых дорог в селе Разъезд № 96
15 000,0
Разработка проектно-сметной документации на капитальный ремонт внутрипоселковых дорог с подъездной дорогой к селу Кызыл суат
12 800,0
Разработка проектно-сметной документации на капитальный ремонт внутрипоселковых дорог с подъездной дорогой к селу Максимовка
21 500,0
Разработка проектно-сметной документации на капитальный ремонт внутрипоселковых дорог с подъездной дорогой к селу Тайтобе
38 800,0
Разработка проектно-сметной документации на капитальный ремонт внутрипоселковых дорог села Талапкер
30 000,0
Разработка проектно-сметной документации на капитальный ремонт внутрипоселковых дорог в селе Рахымжана Кошкарбаева
13 000,0
Разработка проектно-сметной документации на капитальный ремонт внутрипоселковых дорог села Косшы
70 000,0
Разработка проектно-сметной документации на капитальный ремонт внутрипоселковых дорог села Кызылжар
20 000,0
Разработка проектно-сметной документации на капитальный ремонт внутрипоселковых дорог с подъездной дорогой к селу Софиевка

23 600,0
Жана Жайнақ ауылына кірер жол мен кентішілік жолдарының күрделі жөндеуіне жобалық сметалық құжаттама әзірлеуге
18 000,0
Жанажол ауылына кірер жол мен кентішілік жолдарының күрделі жөндеуіне жобалық сметалық құжаттама әзірлеуге
30 000,0
Раздольное ауылына кірер жол мен кентішілік жолдарының күрделі жөндеуіне жобалық сметалық құжаттама әзірлеуге
12 500,0
Қоянды ауылына кірер жол мен кентішілік жолдарының күрделі жөндеуіне жобалық сметалық құжаттама әзірлеуге
45 000,0
Қараөкел ауылына кірер жол мен кентішілік жолдарының күрделі жөндеуіне жобалық сметалық құжаттама әзірлеуге
117 400,0
Фарфоровый ауылына кірер жол мен кентішілік жолдарының күрделі жөндеуіне жобалық сметалық құжаттама әзірлеуге
12 800,0
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға
67 639,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
52 448,0
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
47 448,0
Санитарлық союға бағытталатын бруцеллезбен ауыратын ауыл шаруашылығы малдарының (ірі және ұсақ қара малдың) құнын (50 пайызға дейін) өтеуге
5 000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
73 362,0
Әлеуметтік тапсырыс аясында арнайы әлеуметтік қызмет көрсетуге
50 306,0
Қыска мерзімдік кәсіби оқытуды іске асыруға
12 451,0
Қоныс аударушылар мен оралмандар үшін тұрғын үйді жалдау (жалға алу)
10 605,0
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
16 028,0
"Е-Халық" ақпараттық жүйені іске асыруға
16 028,0
Нысаналы даму трансферттерi
1 674 700,0
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
492 935,0
Бастауыш, негізгі, орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау, соның ішінде:
259 343,0
Максимовка ауылында 300 орындық орта мектептің құрылысы
45 343,0
Қаражар ауылының 120 орындық орта мектептің құрылысы
150 000,0
Ақмол ауылындағы 600 орындық орта мектепті салуға кешенді ведомстводан тыс сараптама жүргізу мен жобалық сметалық құжаттама әзірлеу
15 000,0
Ақмол ауылында 600 орындық орта мектептің құрылысы
49 000,0
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) құрылысына, реконструкциялауға, оның ішінде:
65 349,0
Қосшы ауылындағы 45 пәтерлі тұрғын үйдің құрылысы (1-позиция)
33 677,0
Қосшы ауылындағы 45- пәтерлі (2-позиця) тұрғын үйдің құрылысына кешенді ведомстводан тыс сараптама жүргізу мен үлгілік жобаны жергілікті жерге байланыстыру
3 672,0
Қосшы ауылындағы 45- пәтерлі (2-позиция) тұрғын үйдің құрылысы
23 000,0

23 600,0
Разработка проектно-сметной документации на капитальный ремонт внутрипоселковых дорог с подъездной дорогой к селу Жана Жайнак
18 000,0
Разработка проектно-сметной документации на капитальный ремонт внутрипоселковых дорог с подъездной дорогой в к селу Жанажол
30 000,0
Разработка проектно-сметной документации на капитальный ремонт внутрипоселковых дорог с подъездной дорогой к селу Раздольное
12 500,0
Разработка проектно-сметной документации на капитальный ремонт внутрипоселковых дорог села Коянды
45 000,0
Разработка проектно-сметной документации на капитальный ремонт внутрипоселковых дорог села Караоткель
117 400,0
Разработка проектно-сметной на капитальный ремонт внутрипоселковых дорог с подъездной дорогой к селу Фарфоровый
12 800,0
На финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
67 639,0
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
52 448,0
На проведение противоэпизоотических мероприятий
47 448,0
Возмещение (до 50 процентов) стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота) больных бруцеллезом направляемых на санитарный убой
5 000,0
Социальная помощь и социальное обеспечение
73 362,0
На оказание специальных социальных услуг в рамках государственного социального заказа
50 306,0
На реализацию краткосрочного профессионального обучения
12 451,0
На субсидии по возмещению расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и оралманов
10 605,0
Аппарат акима района (города областного значения)
16 028,0
На реализацию информационной системы "Е-Халык"
16 028,0
Целевые трансферты на развитие
1 674 700,0
в том числе:
Отдел строительства района (города областного значения)
492 935,0
Строительство и реконструкция объектов начального, основного, среднего и общего среднего образования, в том числе:
259 343,0
Строительство средней школы на 300 мест в селе Максимовка
45 343,0
Строительство школы на 120 мест в селе Каражар
150 000,0
Разработка проектно-сметной документации с проведением комплексной вневедомственной экспертизы на строительство средней школы на 600 мест в селе Акмол
15 000,0
Строительство средней школы на 300 мест в селе Кажымукан
49 000,0
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда, в том числе:
65 349,0
Строительство 45-ти квартирного жилого дома в селе Косшы
33 677,0
Привязка типового проекта к местности с проведением комплексной вневедомственной экспертизы на строительство 45-ти квартирного жилого дома (позиция 2) в селе Косшы
3 672,0
Строительство 45-ти квартирного жилого дома (позиция 2) в селе Косшы
23 000,0

Ақмол ауылындағы 45- пәтерлі (3-позиция) тұрғын үйдің құрылысына кешенді ведомстводан тыс сараптама жүргізу мен үлгілік жобаны жергілікті жерге байланыстыру
5 000,0
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
4 000,0
Ақмол ауылындағы 45- пәтерлік (3-позиция) тұрғын үйдің инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды құрылысына кешенді ведомстводан тыс сараптама жүргізу мен жобалық сметалық құжаттама әзірлеу
4 000,0
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту, соның ішінде:
728 140,0
Қызылжар ауылында сумен жабдықтау желілерін реконструкциялау
8 182,0
Тайтобе ауылын сумен жабдықтау желілерін реконструкциялау
60 439,0
Рахымжан Қошқарбаев ауылы жаңа учаскелерінде сумен жабдықтау тарату желілерін салу
1 613,0
Талапкер ауылында сумен жабдықтау желілерінің қайта жаңарту
50 000,0
Оразақ ауылынан Ақмол ауылына магистралдық су тартқышын қайта жаңарту құрылыстың 2-ші кезегі
84 420,0
Нижнеромановск кен орнының Қосшы аауылына дейін су жинайтын құрылыстар мен су салу
204 450,0
Сабынды ауылынан Оразак ауылына дейін су қайта жаңарту
84 926,0
Малотимофеевка ауылынан сумен жабдықтаудың таратушы желілерін реконструкциялауға кешенді ведомстводан тыс сараптама жүргізу мен жобалық сметалық құжаттама әзірлеу
8 000,0
Софиевка ауылына жаңа учаскелерде сумен жабдықтаудың таратушы желілерін құрылысына кешенді ведомстводан тыс сараптама жүргізу мен жобалық сметалық құжаттама әзірлеу
12 000,0
Шубар ауылына тарату желілерін сумен жабдықтау реконструкциялауға кешенді ведомстводан тыс сараптама жүргізу мен жобалық сметалық құжаттама әзірлеу
10 000,0
Жаңажол ауылына сумен жабдықтау желілерін салуға кешенді ведомстводан тыс сараптама жүргізу мен жобалық сметалық құжаттама әзірлеу
6 000,0
Төнкеріс ауылына сумен жабдықтау желілерін реконструкциялауға кешенді ведомстводан тыс сараптама жүргізу мен жобалық сметалық құжаттама әзірлеу
8 000,0
Фарфоровый ауылына сумен жабдықтау желілерін реконструкциялауға кешенді ведомстводан тыс сараптама жүргізу мен жобалық сметалық құжаттама әзірлеу
8 000,0
Максимовка ауылына учаскелерде сумен жабдықтаудың таратушы желілерін құрылысына кешенді ведомстводан тыс сараптама жүргізу мен жобалық сметалық құжаттама әзірлеу
9 600,0
Қызыл суат ауылында тарату желілерін сумен жабдықтау реконструкциялауға кешенді ведомстводан тыс сараптама жүргізу мен жобалық сметлақы құжаттама әзірлеу
12 000,0
Қоянды ауылында жаңа учаскелерде сумен жабдықтаудың таратушы желілерін құрылысына кешенді ведомстводан тыс сараптама жүргізу мен жобалық сметалық құжаттама әзірлеу

Привязка типового проекта к местности с проведением комплексной вневедомственной экспертизы на строительство 45-ти квартирного жилого дома (позиция 3) села Акмол
5 000,0
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры, в том числе:
4 000,0
Разработка проектно-сметной документации с проведением комплексной вневедомственной экспертизы, строительство инженерных сетей к 45-ти квартирному жилому дому (позиция 3) в селе Акмол
4 000,0
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах, в том числе:
728 140,0
Реконструкция разводящих сетей водоснабжения в селе Кызылжар
8 182,0
Строительство водопроводных сетей на новых участках села Тайтобе
60 439,0
Строительство разводящих сетей водоснабжения на новых участках в селе Рахымжана Кошкарбаева
1 613,0
Реконструкция сетей водоснабжения в селе Талапкер
50 000,0
Реконструкция магистральных сетей водовода от села Оразак до села Акмол
84 420,0
Строительство водозаборных сооружений и водовода от Нижнеромановского месторождения до села Косшы
204 450,0
Реконструкция сетей водовода от села Сабынды до села Оразак
84 926,0
Разработка проектно-сметной документации с прохождением комплексной вневедомственной экспертизы, реконструкция разводящих сетей водоснабжения в селе Малотимофеевка
8 000,0
Разработка проектно-сметной документации с прохождением комплексной вневедомственной экспертизы, строительство разводящих сетей водоснабжения на новых участках в селе Софиевка
12 000,0
Разработка проектно-сметной документации с прохождением комплексной вневедомственной экспертизы, реконструкция разводящих сетей водоснабжения в селе Шубар
10 000,0
Разработка проектно-сметной документации с прохождением комплексной вневедомственной экспертизы, строительство разводящих сетей водоснабжения в селе Жанажол
6 000,0
Разработка проектно-сметной документации с прохождением комплексной вневедомственной экспертизы, реконструкция разводящих сетей водоснабжения в селе Тонкерис
8 000,0
Разработка проектно-сметной жокументации с прохождением комплексной вневедомственной экспертизы, реконструкция разводящих сетей водоснабжения в селе Фарфоровый
8 000,0
Разработка проектно-сметной документации с прохождением комплексной вневедомственной экспертизы, строительство водопроводных сетей на новых участках в селе Максимовка
9 600,0
Разработка проектно-сметной документации с прохождением комплексной вневедомственной экспертизы, реконструкция разводящих сетей в селе Кызыл суат
12 000,0
Разработка проектно-сметной документации с прохождением комплексной вневедомственной экспертизы, строительство разводящих сетей водоснабжения в селе Коянды на новых участках

18 000,0
Нұресиль ауылында тарату желілерін сумен жабдықтау салуға кешенді ведомстводан тыс сараптама жүргізу мен жобалық сметалық құжаттама әзірлеу
9 000,0
Жаңа Жайнақ ауылында тарату желілерін сумен жабдықтау реконструкциялауға кешенді ведомстводан тыс сараптама жүргізу мен жобалық сметалық құжаттама әзірлеу
9 000,0
Раздольное ауылында тарату желілерін сумен жабдықтау салуға кешенді ведомстводан тыс сараптама жүргізу мен жобалық сметалық құжаттама әзірлеу
6 000,0
Өтеміс ауылында тарату желілерін сумен жабдықтау реконструкциялауға кешенді ведомстводан тыс сараптама жүргізу мен жобалық сметалық құжаттама әзірлеу
7 000,0
Қосшы айналма бойынша ауылда су құбыры желісін салу кешенді ведомстводан тыс сараптама жүргізу мен жобалық сметалық құжаттама әзірлеу
11 510,0
"Өркер" ықшам ауданынан Қараөткел аулына дейін сумен жабдықтау жүйесін қайта құру, магистралдік су құбыры құрылысы
100 000,0
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту, оның ішінде:
358 725,0
Нұресіл ауылына электрмен жабдыктау желілерінің құрылысы
18 700,0
Қажымұқан ауылына жаңа ғимараттарды электрмен жабдықтау
39 292,0
Қызылсуат ауылына жаңа ғимараттарды электрмен жабдықтау
101 000,0
Малотимофеевка ауылына электр желілерінің салу
41 578,0
Софиевка ауылына электр желілерінің салу
50 252,0
Қаражар ауылында жаңа ғимараттарды электрмен жабдықтау
53 596,0
Қабанбай батыр ауылына жаңа ғимараттарды электрмен жабдықтау
54 307,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі, соның ішінде:
164 243,0
Талапкер ауылына 280 орындық балабақша салу
20 000,0
Қосшы ауылына 280 орындық балабақшасын салу
25 000,0
Қосшы ауылына 280 орындық балабақшасын салуға кешенді ведомстводан тыс сараптама жүргізу мен жобалық сметалық құжаттама әзірлеу
11 999,0
Қараөткел ауылына 280 орындық балабақшасын салуға кешенді ведомстводан тыс сараптама жүргізу мен жобалық сметалық құжаттама әзірлеу
1 750,0
Қараөткел ауылына 280 орындық балабақшасын салуға кешенді ведомстводан тыс сараптама жүргізу мен үлгілік жобаны жергілікті жерге байланыстыру
11 999,0
Қызылжар ауылына 140 орындық балабақша салуға кешенді ведомстводан тыс сараптама жүргізу мен үлгілік жобаны жергілікті жерге байланыстыру
7 499,0
Максимовка ауылына 140 орындық балабақша салуға кешенді ведомстводан тыс сараптама жүргізу мен үлгілік жобаны жергілікті жерге байланыстыру
8 000,0
Софиевка ауылына 140 орындық балабақша салуға кешенді ведомстводан тыс сараптама жүргізу мен үлгілік жобаны жергілікті жерге байланыстыру

18 000,0
Разработка проектно-сметной документации с прохождением комплексной вневедомственной экспертизы, строительство разводящих сетей водоснабжения в селе Нуресиль
9 000,0
Разработка проектно-сметной документации с прохождением комплексной вневедомственной экспертизы, реконструкция разводящих сетей водоснабжения в селе Жана Жайнак
9 000,0
Разработка проектно-сметной документации с прохождением комплексной вневедомственной экспертизы, строительство разводящих сетей водоснабжения на новых участках в селе Раздольное
6 000,0
Разработка проектно-сметной документации с прохождением комплексной вневедомственной экспертизы, реконструкция разводящих сетей водоснабжения в селе Отемис
7 000,0
Разработка проектно-сметной документации с прохождением комплексной вневедомственной экспертизы, строительство водопроводной сети по закольцовке водовода в селе Косшы
11 510,0
Реконструкция системы водоснабжения, строительство магистрального водовода от микрорайона "Оркер" до села Караоткель
100 000,0
Развитие теплоэнергетической системы, в том числе:
358 725,0
Строительство сетей электроснабжения села Нуресиль
18 700,0
Электроснабжение новой застройки в селе Кажымукан
39 292,0
Электроснабжение новой застройки в селе Кызыл суат
101 000,0
Строительство сетей электроснабжения села Малотимофеевка
41 578,0
Строительство сетей электроснабжения села Софиевка
50 252,0
Электроснабжение новой застройки в селе Каражар
53 596,0
Электроснабжение новой застройки села Кабанбай батыра
54 307,0
Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения, в том числе:
164 243,0
Строительство детского сада на 280 мест в селе Талапкер
20 000,0
Строительство детского сада на 280 мест в селе Косшы
25 000,0
Разработка проектно-сметной документации с прохождением комплексной вневедомственной экспертизы, строительство детского сада на 280 мест в селе Косшы
11 999,0
Разработка проектно-сметной документации с прохождением комплексной вневедомственной экспертизы, строительство детского сада на 280 мест в селе Караоткель
1 750,0
Разработка проектно-сметной документации с прохождением комплексной вневедомственной экспертизы, строительство детского сада на 280 мест в селе Караоткель
11 999,0
Привязка типового проекта к местности с прохождением комплексной вневедомственной экспертизы, строительство детского сада на 140 мест в селе Кызылжар
7 499,0
Привязка типового проекта к местности с прохождением комплексной вневедомственной экспертизы, строительство детского сада на 140 мест в селе Максимовка
8 000,0
Привязка типового проекта к местности с прохождением комплексной вневедомственной экспертизы, строительство детского сада на 140 мест в селе Софиевка

7 999,0
Шұбар ауылына 140 орындық балабақша салуға кешенді ведомстводан тыс сараптама жүргізу мен үлгілік жобаны жергілікті жерге байланыстыру
10 000,0
Рахымжан Қошқарбаев ауылына 140 орындық балабақша салуға кешенді ведомстводан тыс сараптама жүргізу мен үлгілік жобаны жергілікті жерге байланыстыру
7 499,0
Төңкеріс ауылына 140 орындық балабақша салуға кешенді ведомстводан тыс сараптама жүргізу мен үлгілік жобаны жергілікті жерге байланыстыру
8 000,0
Қажымұқан ауылына 140 орындық балабақша салуға кешенді ведомстводан тыс сараптама жүргізу мен үлгілік жобаны жергілікті жерге байланыстыру
7 499,0
Қаражар ауылына 140 орындық балабақша салуға кешенді ведомстводан тыс сараптама жүргізу мен үлгілік жобаны жергілікті жерге байланыстыру
7 499,0
Қоянды ауылына 280 орындық балабақшасын салуға кешенді ведомстводан тыс сараптама жүргізу мен үлгілік жобаны жергілікті жерге байланыстыру

7 999,0
Привязка типового проекта к местности с прохождением комплексной вневедомственной экспертизы, строительство детского сада на 140 мест в селе Шубар
10 000,0
Привязка типового проекта к местности с прохождением комплексной вневедомственной экспертизы, строительство детского сада на 140 мест в селе Рахымжана Кошкарбаева
7 499,0
Привязка типового проекта к местности с прохождением комплексной вневедомственной экспертизы, строительство детского сада на 140 мест в селе Тонкерис
8 000,0
Разработка проектно-сметной документации с прохождением комплексной вневедомственной экспертизы, строительство детского сада на 140 мест в селе Кажымукан
7 499,0
Разработка проектно-сметной документации с прохождением комплексной вневедомственной экспертизы, строительство детского сада на 140 мест в селе Каражар
7 499,0
Привязка типового проекта к местности с прохождением комплексной вневедомственной экспертизы, строительство детского сада на 280 мест в селе Коянды

10 000,0
Қоянды ауылына 280 орындық балабақшасын салуға кешенді ведомстводан тыс сараптама жүргізу мен үлгілік жобаны жергілікті жерге байланыстыру
12 000,0
Қызыл суат ауылына 140 орындық балабақшасын салуға кешенді ведомстводан тыс сараптама жүргізу мен үлгілік жобаны жергілікті жерге байланыстыру
7 500,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
94 900,0
Көлік инфрақұрылымын дамыту, оның ішінде:
94 900,0
Нұресіл ауылының көше-жол жүйесінің құрылысы

10 000,0
Привязка типового проекта к местности с прохождением комплексной вневедомственной экспертизы, строительство детского сада на 280 мест в селе Коянды
12 000,0
Привязка типового проекта к местности с прохождением комплексной вневедомственной экспертизы, строительство детского сада на 140 мест в селе Кызыл суат
7 500,0
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
94 900,0
На развитие транспортной инфраструктуры, в том числе:
94 900,0
Строительство улично-дорожной сети села Нуресиль

45 100,0
Қосшы ауылының көше-жол жүйесі құрылысының кешенді ведомстводан тыс сараптама жүргізу мен жобалық сметалық құжаттама әзірлеу
28 000,0
Ақмол ауылының көше-жол жүйесі құрылысының кешенді ведомстводан тыс сараптама жүргізу мен жобалық сметалық құжаттама әзірлеу
21 800,0
Целиноград аудандық
мәслихатының
2017 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 164/22-6 шешіміне
6-шы қосымша
2018 жылға арналған аудандық бюджеттің даму бағдарламаларының тізбесі
Атауы
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
Коммуналдық шаруашылықты дамыту
Cпорт объектілерін дамыту
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
Көлік инфрақұрылымын дамыту
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы және коммуналдық шаруашылық бөлімі
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
Целиноград аудандық
мәслихатының
2017 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 164/22-6 шешіміне
7-ші қосымша
2018 жылға арналған аудандық бюджеттердің атқарылу процесінде секвестрленуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Атауы
Бiлiм беру
Жалпы білім беру
Целиноград аудандық
мәслихатының
2017 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 164/22-6 шешіміне
8-ші қосымша
Ауылдық округтердің әкімдері аппараттарының әкімшілері бойынша бюджеттік бағдарламалардың тізбесі

45 100,0
Разработка проектно-сметной документации проведением комплексной вневедомственной экспертизы на строительство улично-дорожной сети села Косшы
28 000,0
Разработка проектно-сметной документации проведением комплексной вневедомственной экспертизы на строительство улично-дорожной сети села Акмол
21 800,0
Приложение 6
к решению Целиноградского
районного маслихата
от 22 декабря 2017 года
№ 164/22-6
Перечень бюджетных программ развития районного бюджета на 2018 год
Наименование
Отдел строительства района (города областного значения)
Строительство и реконструкция объектов образования
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
Развитие коммунального хозяйства
Развитие объектов спорта
Развитие теплоэнергетической системы
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
Развитие транспортной инфраструктуры
Отдел жилищной инспекции и коммунального хозяйства района (города областного значения)
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
Приложение 7
к решению Целиноградского
районного маслихата
от 22 декабря 2017 года
№ 164/22-6
Перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2018 год
Наименование
Образование
Общеобразовательное обучение
Приложение 8
к решению Целиноградского
районного маслихата
от 22 декабря 2017 года
№ 164/22-6
Перечень бюджетных программ по администраторам аппаратов акимов сельских округов