Шортанды аудандық мәслихатының 2016 жылғы 24 желтоқсандағы № С-12/2 "2017-2019 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 2017 жылғы 23 қарашадағы № С-20/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 29 қарашада № 6197 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 104, 106, 109 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Шортанды аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шортанды аудандық мәслихатының "2017-2019 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" 2016 жылғы 24 желтоқсандағы № С-12/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5683 тіркелген, 2017 жылдың 14 қаңтарында аудандық "Вести", "Өрлеу" газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған аудан бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 149 105,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 803 059,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 21 621,2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 46 446 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3 277 978,7 мың теңге;
2) шығындар – 4 115 320 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 80 081 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 104 905 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 24 824 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 58 947 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 58 947 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -105 242,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 105 242,3 мың теңге.";
13-1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"13-1. 2017 жылдың 1 қаңтарына қалыптасқан 25 161,3 мың теңге сомасындағы бюджеттік қаражаттардың еркін қалдықтары келесі мақсаттарға бағытталсын:
1) республикалық және облыстық бюджеттен бөлінген 12 962,8 мың теңге сомасындағы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді кері қайтаруға, оның ішінде: республикалық бюджеттен 12 312,4 мың теңге, облыстық бюджеттен 1,5 мың теңге, Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 648,9 мың теңге;
2) мамандармен 2016 жылы бюджет кірісіне 206107 "Жергілікті бюджеттен бұрын алынған пайдаланылмаған қаражаттарды қайтару" кодына қайтарылған 132,5 мың теңге сомасындағы ауылдық елді мекендерге жұмыс істеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға әлеуметтік қолдау көрсетуге арналған пайдаланылмаған нысаналы трансферттерді облыстық бюджетке кері қайтаруға;

О внесении изменений в решение Шортандинского районного маслихата от 24 декабря 2016 года № С-12/2 "О бюджете района на 2017-2019 годы"
Решение Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 23 ноября 2017 года № С-20/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 29 ноября 2017 года № 6197
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 104, 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Шортандинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шортандинского районного маслихата "О бюджете района на 2017-2019 годы" от 24 декабря 2016 года № С-12/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5683, опубликовано 14 января 2017 года в районных газетах "Вести", "Өрлеу") следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет района на 2017-2019 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 149 105,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 803 059,8 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 21 621,2 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 46 446 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 277 978,7 тысяч тенге;
2) затраты – 4 115 320 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 80 081 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 104 905 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 24 824 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 58 947 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 58 947 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -105 242,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 105 242,3 тысяч тенге.";
пункт 13-1 изложить в новой редакции:
"13-1. Направить свободные остатки бюджетных средств в сумме 25 161,3 тысяч тенге, образовавшиеся по состоянию на 1 января 2017 года на следующие цели:
1) на возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского и областного бюджета в сумме 12 962,8 тысяч тенге, в том числе: из республиканского бюджета 12 312,4 тысяч тенге, из областного бюджета 1,5 тысяч тенге, из Национального фонда Республики Казахстан 648,9 тысяч тенге;
2) на возврат в областной бюджет неиспользованных целевых трансфертов на оказание социальной поддержки специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты в сумме 132,5 тысяч тенге, возвращенных специалистами в 2016 году в доход бюджета на код 206107 "Возврат неиспользованных средств, ранее полученных из местного бюджета";

3) аудан мектептері үшін Шортанды ауданының "Білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесіне мемлекеттік рәміздер сатып алуға 3 000 мың теңге сомасында;
4) Бозайғыр аулының "Бөбек" балалар бақшасына жылу қазандығын орнатуға 1 400 мың теңге сомасында;
5) Шортанды кентінің "Ақ бота" балалар бақшасына қосымша жылу қазандығын орнатуға 1 000 мың теңге сомасында;
6) № 3 Шортанды орта мектебі үшін жылу қазандығын сатып алуға 2 364,3 мың теңге сомасында;
7) жолаушылар тасымалын субсидиялауға 1 366 мың теңге сомасында;
8) № 1 Шортанды орта мектебінің 1-4 сынып оқушыларына арналған шағын шкафтар сатып алуға 841,8 мың теңге сомасында;
9) "Қайнар" балалар жасөспірімдер клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының жылыту жөніндегі қызметтерін төлеуге 1 872,1 мың теңге сомасында;
10) № 2 Шортанды орта мектебінің жер учаскесінің шекараларын бекітуге 221,8 мың теңге сомасында.";
шешімнің 1, 5, 8 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
сессия төрағасы
Е.Жапаров
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
Д.Отаров
"КЕЛІСІЛДІ"
Шортанды ауданының
әкімі
Г.Сәдуақасова
23.11.2017 ж.
Шортанды аудандық
мәслихатының
2017 жылғы 23 қарашадағы

3) на приобретение государственной символики государственному учреждению "Отдел образования" Шортандинского района для школ района в сумме 3 000 тысяч тенге;
4) на установку отопительного котла для детского сада "Бөбек" в селе Бозайгыр в сумме 1 400 тысяч тенге;
5)на установку дополнительного отопительного котла для детского сада "Ақ бота" в поселке Шортанды в сумме 1 000 тысяч тенге;
6) на приобретение отопительного котла для Шортандинской средней школы № 3 в сумме 2 364,3 тысяч тенге;
7) на субсидирование пассажирских перевозок в сумме 1 366 тысяч тенге;
8) на приобретение шкафчиков для учащихся 1-4 классов Шортандинской средней школы № 1 в сумме 841,8 тысяч тенге;
9) на оплату услуг по отоплению государственного коммунального казенного предприятия "Детский юношеский клуб "Кайнар" в сумме 1 872,1 тысяч тенге;
10) на установление границ земельного участка Шортандинской средней школы № 2 в сумме 221,8 тысяч тенге.";
приложения 1, 5, 8 к решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3 настоящего решения.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии
районного маслихата
Е.Жапаров
Секретарь
районного маслихата
Д.Отаров
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Шортандинского
района
Г.Садвокасова
23. 11. 2017 г.
Приложение 1
к решению Шортандинского
районного маслихата