Шортанды кентінің құрамдас бөлектерін қайта атау туралы
Ақмола облысы Шортанды ауданы Шортанды кенті әкімінің 2017 жылғы 14 наурыздағы № 33 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 12 сәуірде № 5876 болып тірелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес, кент халқының пікірін ескере отырып, Ақмола облыстық ономастика комиссиясының 2016 жылғы 5 желтоқсандағы қорытындысы негізінде Шортанды кентінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шортанды ауданы Шортанды кентінің келесі құрамдас бөлектерін қайта атаусын:
Мира көшесі - Бейбітшілік көшесіне;
Восточная көшесі - Ардагер көшесіне;
Новый тұйық көшесі - Азаттық тұйық көшесіне;
Спортивный тұйық көшесі - Көкпар тұйық көшесіне;
Больничный тұйық көшесі - Құлагер тұйық көшесіне;
Безымянный тұйық көшесі - Ынтымақ тұйық көшесіне;
Майский тұйық көшесі - Мамыр тұйық көшесіне;
Школьный тұйық көшесі - Достық тұйық көшесіне;
Железнодорожный тұйық көшесі - Темірқазық тұйық көшесіне;
Октябрьский тұйық көшесі - Қазанат тұйық көшесіне;
Станционный тұйық көшесі - Жетіген тұйық көшесіне;
Садовый тұйық көшесі - Береке тұйық көшесіне;
Целинный тұйық көшесі - Атақоныс тұйық көшесіне.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Кент әкімі Г.Абдрахманова

О переименовании составных частей поселка Шортанды
Решение акима поселка Шортанды Шортандинского района Акмолинской области от 14 марта 2017 года № 33. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 12 апреля 2017 года № 5876
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с учетом мнения населения поселка и на основании заключения Акмолинской областной ономастической комиссии от 5 декабря 2016 года аким поселка Шортанды РЕШИЛ:
1. Переименовать составные части поселка Шортанды Шортандинского района:
улицу Мира - на улицу Бейбитшилик;
улицу Восточная - на улицу Ардагер;
переулок Новый - на переулок Азаттык;
переулок Спортивный - на переулок Кокпар;
переулок Больничный - на переулок Кулагер;
переулок Безымянный - на переулок Ынтымак;
переулок Майский - на переулок Мамыр;
переулок Школьный - на переулок Достык;
переулок Железнодорожный - на переулок Темирказык;
переулок Октябрьский - на переулок Казанат;
переулок Станционный - на переулок Жетиген;
переулок Садовый - на переулок Береке;
переулок Целинный - на переулок Атаконыс.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким поселка Г.Абдрахманова