Бурабай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 26 желтоқсандағы № 6С-10/1 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешiмiне өзгерістер енгiзу туралы
Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 14 ақпандағы № 6С-12/1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 21 ақпанда № 5754 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106 бабының 4 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Бурабай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бурабай аудандық мәслихатының "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2016 жылғы 26 желтоқсандағы № 6С-10/1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5663 болып тіркелген, 2017 жылғы 12 қаңтарда аудандық "Бурабай" және "Луч" газеттерінде жарияланған) шешіміне келесi өзгерістер енгiзiлсiн:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 12014673,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2880200,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 13098,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 72000,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 9049375,0 мың теңге;
2) шығындар – 11982974,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 40604,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 51053,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 10449,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 61514,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 61514,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 70419,0 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 70419,0 мың теңге.";
Бурабай аудандық мәслихатының аталған шешiмінің 1, 4, 6 қосымшалары осы шешiмнiң 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешiм Ақмола облысының Әдiлет департаментiнде мемлекеттiк тiркелген күнінен бастап күшіне енедi және 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
ХІІ (кезектен тыс) сессиясының
төрайымы
Г.Хамзина
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
Ө.Бейсенов
"КЕЛІСІЛДІ"
Бурабай ауданының әкімі Т.Ташмағамбетов
14 ақпан 2017 жыл
Бурабай аудандық
мәслихатының
2017 жылғы 14 ақпандағы

О внесении изменений в решение Бурабайского районного маслихата от 26 декабря 2016 года № 6С-10/1 "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 14 февраля 2017 года № 6С-12/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 21 февраля 2017 года № 5754
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Бурабайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бурабайского районного маслихата "О районном бюджете на 2017-2019 годы" от 26 декабря 2016 года № 6С-10/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5663, опубликовано 12 января 2017 года в районных газетах "Бурабай" и "Луч") следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2017-2019 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 12014673,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2880200,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 13098,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 72000,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 9049375,0 тысяч тенге;
2) затраты – 11982974,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 40604,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 51053,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 10449,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 61514,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финасовых активов – 61514,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 70419,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 70419,0 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 6 к указанному решению Бурабайского районного маслихата изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель
ХІІ (внеочередной) ссесси
районного маслихата
Г.Хамзина
Секретарь
районного маслихата
У.Бейсенов
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Бурабайского района Т.Ташмагамбетов
14 февраля 2017 года
Приложение 1
к решению Бурабайского
районного маслихата
от 14 февраля 2017 года

11982974,0
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер
327637,0
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
15481,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
15481,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
98224,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
97724,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
500,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
166440,0
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
165665,0
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
775,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
16443,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16443,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
31049,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29749,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
1300,0
02
Қорғаныс
45651,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
45651,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
11637,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
5000,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай - ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
29014,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
16472,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
4200,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
4200,0
499
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
12272,0
001
Жергілікті деңгейде азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12272,0
04
Білім беру
5913459,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
4619569,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

11982974,0
01
Государственные услуги общего характера
327637,0
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
15481,0
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
15481,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
98224,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
97724,0
003
Капитальные расходы государственного органа
500,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
166440,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
165665,0
022
Капитальные расходы государственного органа
775,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
16443,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
16443,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
31049,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
29749,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
1300,0
02
Оборона
45651,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
45651,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
11637,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
5000,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
29014,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
16472,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
4200,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
4200,0
499
Отдел регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
12272,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области регистрации актов гражданского состояния
12272,0
04
Образование
5913459,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
4619569,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования

16026,0
003
Жалпы білім беру
3333869,0
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
7327,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
80277,0
006
Балаларға қосымша білім беру
118694,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
4728,0
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
201411,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
44786,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
858,0
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
403903,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
407690,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1293890,0
024
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1293890,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
294932,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
290381,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
34840,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
36897,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
2222,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
2780,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
25769,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2178,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
380,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
83907,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
5500,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
24042,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
20524,0
025
"Өрлеу" жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
12935,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру

16026,0
003
Общеобразовательное обучение
3333869,0
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
7327,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
80277,0
006
Дополнительное образование для детей
118694,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
4728,0
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
201411,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
44786,0
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей) - сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
858,0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
403903,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
407690,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
1293890,0
024
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
1293890,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
294932,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
290381,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
34840,0
002
Программа занятости
36897,0
005
Государственная адресная социальная помощь
2222,0
006
Оказание жилищной помощи
2780,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
25769,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2178,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
380,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
83907,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
5500,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
24042,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
20524,0
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"
12935,0
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы

2016 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 6С-10/1 шешіміне
4 қосымша
2017 жылға арналған облыстық бюджетінен нысаналы трансферттер
Атауы
сома мың теңге
1
2
Барлығы
5955008,0
Ағымдағы нысаналы трансферттер
758561,0
соның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
394153,0
Тілдік курстар бойынша тағылымдамадан өткен мұғалімдерге ақы төлеуге
2789,0
Оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге ақы төлеуге
3393,0
Щучинск қаласының № 8 мектеп-гимназиясының ғимаратына күрделі жөндеу жүргізуге
386362,0
Жергілікті ұлт өкілдеріне жатпайтын мектеп оқушылары үшін мемлекеттік тілден іс-шаралар өткізуге
1609,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
67064,0
Еңбек нарығын дамытуға, соның ішінде:
19796,0
жалақыны ішінара субсидиялауға
6182,0
жастар практикасына
13614,0
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге
11943,0
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарларын іске асыру, соның ішінде:
25227,0
"Инватакси" қызметін дамытуға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
2209,0
Мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдарымен қамтамасыз ету нормаларын арттыруға
15467,0
Техникалық көмекші (компенсаторлық) құралдар тізбесін кеңейтуге
4469,0
Мүгедекті оңалту жеке бағдарламасына сәйкес ыммен тіл мамандарымен, жеке көмекшілерімен қызметтерді ұйымдастыру нормаларын арттыруға
3082,0
Үкіметтік емес ұйымдарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
10098,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
52344,0
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды өткізу үшін
50944,0
Бруцелезбен ауыратын санитариялық союға жіберілетін ауыл шаруашылығы малдарының (ірі қара және ұсақ малдың) құнын өтеуге
1400,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
245000,0
"Щучинск-Николаевка" автомобиль жолын орташа жөндеу
100000,0
Ағымдағы жөндеуге
50000,0
Жылумен қамтамасыз ететін кәсіпорындардың от жағатын маусымын аяқтау үшін
95000,0
Дамытуға арналған насаналы трансферттер
5145394,0
соның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
4458788,0
Щучинск қаласында 135 орындық интернаты бар 800 оқушыға арналған бейінді мектеп құрылысы
1236006,0
"Щучинск қаласының № 4 орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің шатырын қайта құру
57884,0
Санаторий Щучинский кентінде екі 5 қабатты және үш 4 қабатты тұрғын үйлерге жылу желілерін және блокты-модульдік бу қазандығына инженерлік желілерін аббатандыру және салу
173633,0
Первомай ауылында сумен жабдықтау желілерін қайта құру

от 26 декабря 2016 года
№ 6С-10/1
Целевые трансферты из областного бюджета на 2017 год
Наименование
сумма тысяч тенге
1
2
Всего
5955008,0
Целевые текущие трансферты
758561,0
в том числе:
Отдел образования района (города областного значения)
394153,0
На доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам
2789,0
На доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника
3393,0
На проведение капитального ремонта здания школы-гимназии № 8 города Щучинска
386362,0
На проведение мероприятий по государственному языку для учащихся школ некоренной национальности
1609,0
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
67064,0
На развитие рынка труда, в том числе:
19796,0
на частичное субсидирование заработной платы
6182,0
на молодежную практику
13614,0
На внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
11943,0
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов, в том числе:
25227,0
на размешение государственного социального заказа на развитие служб "Инватакси"
2209,0
на увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
15467,0
на расширение перечня технических вспомогательных (компенсаторных) средств
4469,0
На увеличение норм предоставления услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
3082,0
На размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
10098,0
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
52344,0
На проведение противоэпизоотических мероприятий
50944,0
На возмещение стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота) больных бруцеллезом направляемых на санитарный убой
1400,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
245000,0
Средний ремонт автодороги "Щучинск-Николаевка"
100000,0
Текущий ремонт
50000,0
На завершение отопительного сезона теплоснабжающим предприятиям
95000,0
Целевые трансферты на развитие
5145394,0
в том числе:
Отдел строительства района (города областного значения)
4458788,0
Строительство профильной школы на 800 учащихся с интернатом на 135 мест в городе Щучинске
1236006,0
Реконструкция кровли (замена совмещенной кровли на чердачную) государственного учреждения "Средняя школа № 4 в городе Щучинске"
57884,0
Благоустройство и строительство инженерных сетей блочно-модульной котельной и тепловых сетей к двум 5-этажным и трем 4-этажным домам в поселке Санаторий Щучинский
173633,0
Реконструкция водопроводной сети села Первомайское

45191,0
Бурабай кентінде кәріздік сорғы станциясы коллектор мен су бұру жүйелері (3 кезек)
917339,0
Бурабай ауданы Қатаркөл ауылының су бұру нысандары мен желілерінің құрылысы
587228,0
Бурабай ауданы Қатаркөл кәріздік коллекторның құрылысы
100000,0
Щучинск қаласының ішкі тоқсандық су құбырлары желісін қайта құру және салу (4 кезек)
109985,0
Щучинск қаласының су бұру желілері мен нысандарын қайта құру
135000,0
Бурабай кентінің нөсерлік кәрізінің құрылысы
353778,0
Щучинск қаласындағы жеке тұрғын үй құрылысы объектілеріне су желілері, электр желілері және су бұру желілері құрылысына мемлекеттік сараптама өткізумен жобалау-сметалық құжаттамаларын әзірлеу
21560,0
Бурабай ауданы Зеленый Бор ауылында жеке тұрғын үй құрылысы объектілеріне су желілері, электр желілері және су бұру желілері құрылысына мемлекеттік сараптама өткізумен жобалау-сметалық құжаттамаларын әзірлеу
5629,0
Бурабай ауданының Бурабай кентінде тазартқыш ғимараттардың құрылысына
247952,0
Щучинск қаласының Мәдениет үйін қайта құру
467603,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

45191,0
Сети водоотведения (3 очередь) коллектор и канализационные насосные станции в поселке Бурабай
917339,0
Строительство сетей и объектов водоотведения селе Катарколь Бурабайского района
587228,0
Строительство Катаркольского канализационного коллектора Бурабайского района
100000,0
Реконструкция и строительство внутриквартальных водопроводных сетей (4-ой очереди) города Щучинск
109985,0
Реконструкция сетей и объектов водоотведения города Щучинск
135000,0
Строительство ливневой канализации поселка Бурабай
353778,0
Разработка проектно сметной документации с проведением государственной экспертизы на строительство водопроводных сетей, сетей электроснабжения и водоотведения к объектам индивидуального жилищного строительства в городе Щучинск
21560,0
Разработка проектно сметной документации с проведением государственной экспертизы на строительство водопроводных сетей, сетей электроснабжения и водоотведения к объектам индивидуального жилищного строительства в селе Зеленый Бор Бурабайского района
5629,0
Строительство очистных сооружений поселка Бурабай Бурабайского района
247952,0
Реконструкция Дома культуры города Щучинска
467603,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)