Бурабай аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 6С-9/6 "Бурабай аудандық мәслихаттың кейбір шешімдеріне толықтырулар енгізу туралы" шешіміне қосымшаның 3-тармағының күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 14 ақпандағы № 6С-12/5 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 24 ақпанда № 5772 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 46 бабына сәйкес, Бурабай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бурабай аудандық мәслихаттың "Бурабай аудандық мәслихаттың кейбір шешімдеріне толықтырулар енгізу туралы" 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 6С-9/6 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5626 болып тіркелген, 2017 жылғы 12 қаңтарда аудандық "Бурабай" және "Луч" газеттерінде жарияланған) шешіміне қосымшаның 3-тармағының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
ХІІ (кезектен тыс) сессиясының
Төрайымы
Г.Хамзина
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
Ө.Бейсенов
"КЕЛІСІЛДІ"
Бурабай ауданының әкімі Т.Ташмағамбетов
14 ақпан 2017 жыл

О признании утратившим силу пункта 3 приложения к решению Бурабайского районного маслихата от 9 декабря 2016 года № 6С-9/6 "О внесении дополнений в некоторые решения Бурабайского районного маслихата"
Решение Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 14 февраля 2017 года № 6С-12/5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 24 февраля 2017 года № 5772
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьей 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Бурабайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу пункт 3 приложения к решению Бурабайского районного маслихата "О внесении дополнений в некоторые решения Бурабайского районного маслихата" от 9 декабря 2016 года № 6С-9/6 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5626, опубликовано 12 января 2017 года в районных газетах "Бурабай" и "Луч").
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель
XII (внеочередной) сессии
районного маслихата
Г.Хамзина
Секретарь районного
маслихата
У.Бейсенов
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Бурабайского района Т.Ташмагамбетов
14 февраля 2017 года