Бурабай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 26 желтоқсандағы № 6С-10/1 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешiмiне өзгерістер енгiзу туралы
Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 13 желтоқсандағы № 6С-22/1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 13 желтоқсанда № 6222 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Бурабай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бурабай аудандық мәслихатының "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2016 жылғы 26 желтоқсандағы № 6С-10/1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5663 болып тіркелген, 2017 жылғы 12 қаңтарда аудандық "Бурабай" және "Луч" газеттерінде жарияланған) шешіміне келесi өзгерістер енгiзiлсiн:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 12128472,5 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2613000,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 30052,5 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 210398,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 9275021,5 мың теңге;
2) шығындар – 12099420,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 40166,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 50615,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 10449,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 61514,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 61514,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 72627,9 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 72627,9 мың теңге.";
Бурабай аудандық мәслихатының аталған шешiмінің 1, 4 қосымшалары осы шешiмнiң 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешiм Ақмола облысының Әдiлет департаментiнде мемлекеттiк тiркелген күнінен бастап күшіне енедi және 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
ХХІІ (кезектен тыс) сессиясының
төрағасы
К.Жұмабеков
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
Ө.Бейсенов
"КЕЛІСІЛДІ"
Бурабай ауданының әкімі Қ.Қарауылов
11 желтоқсан 2017 жыл
Бурабай аудандық
мәслихатының
2017 жылғы 11 желтоқсадағы

О внесении изменений в решение Бурабайского районного маслихата от 26 декабря 2016 года № 6С-10/1 "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 11 декабря 2017 года № 6С-22/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 13 декабря 2017 года № 6222
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Бурабайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бурабайского районного маслихата "О районном бюджете на 2017-2019 годы" от 26 декабря 2016 года № 6С-10/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5663, опубликовано 12 января 2017 года в районных газетах "Бурабай" и "Луч") следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2017-2019 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 12128472,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2613000,5 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 30052,5 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 210398,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 9275021,5 тысяч тенге;
2) затраты – 12099420,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 40166,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 50615,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 10449,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 61514,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финасовых активов – 61514,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 72627,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 72627,9 тысяч тенге.";
приложения 1, 4 к указанному решению Бурабайского районного маслихата изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель
ХХІІ (внеочередной) ссессии
районного маслихата
К.Жумабеков
Секретарь
районного маслихата
У.Бейсенов
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Бурабайского района К.Караулов
11 декабря 2017 года
Приложение 1
к решению Бурабайского
районного маслихата
от 11 декабря 2017 года

12038,8
04
Білім беру
5131184,5
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
4590097,5
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16501,7
003
Жалпы білім беру
3250138,4
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
7327,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
89180,9
006
Балаларға қосымша білім беру
131194,4
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
4728,0
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
200594,4
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
40167,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
858,0
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
381137,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
468270,7
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
541087,0
024
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
541087,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
350230,5
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
345335,1
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
34632,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
91082,8
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
2313,1
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
2961,4
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
27163,4
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1871,7
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
280,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
83827,9
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
4226,9
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
24232,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету

12038,8
04
Образование
5131184,5
464
Отдел образования района (города областного значения)
4590097,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
16501,7
003
Общеобразовательное обучение
3250138,4
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
7327,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
89180,9
006
Дополнительное образование для детей
131194,4
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
4728,0
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
200594,4
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
40167,0
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей) - сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
858,0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
381137,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
468270,7
467
Отдел строительства района (города областного значения)
541087,0
024
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
541087,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
350230,5
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
345335,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
34632,0
002
Программа занятости
91082,8
005
Государственная адресная социальная помощь
2313,1
006
Оказание жилищной помощи
2961,4
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
27163,4
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1871,7
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
280,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
83827,9
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
4226,9
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
24232,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения

3688,6
Мүгедекті оңалту жеке бағдарламасына сәйкес ыммен тіл мамандарымен, жеке көмекшілерімен қызметтерді ұйымдастыру нормаларын арттыруға
3082,0
Үкіметтік емес ұйымдарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
10098,0
Қысқа мерзімдік кәсіби оқытуды іске асыруға
48815,1
Қоныс аударушылар мен оралмандарға тұрғын үй жалдау (жалға алу) бойынша шығындарды өтеу бойынша субсидияларға
1470,3
Халықты жұмыспен қамту орталықтарының электрондық кезекпен қамтамасыз етуге
4652,7
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
52348,5
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды өткізу үшін
51796,5
Бруцелезбен ауыратын санитариялық союға жіберілетін ауыл шаруашылығы малдарының (ірі қара және ұсақ малдың) құнын өтеуге
552,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2474351,6
Көлік инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға ("Щучинск-Николаевка" автожолын орташа жөндеу )
400000,0
Ағымдағы жөндеуге
35149,9
Жылумен қамтамасыз ететін кәсіпорындарға жылу беру маусымын аяқтау үшін
138000,0
Жылумен қамтамасыз ететін кәсіпорындарға жылу беру маусымына дайындалу үшін
1223849,6
Щучинск қаласындағы Пролетарский көшесін ПК10+00 бастап Коммунистическая, Трудовая көшелерінен Астана-Көкшетау трассасына дейін күрделі жөндеу
13206,5
Щучинск каласының жолдарын орташа жөндеу
392000,0
Щучинск каласының жолдарын шұңкырларын жөндеу
50000,0
Щучинск каласының орталық саябағын абаттандыру
25000,0
Бурабай ауданының 2 километр автомобиль жолының құмды-қиыршықтасты жабынының ағымдағы жөндеуіне, Д = 1000 мм "Ұрымкай-Кіндік-Қарағай" субұрғыш құбырын жөндеу
10107,6
Бурабай кентінде жолдарды қайта жаңарту мен салуға мемлекет мұқтажы үшін учаскесін алып қоюға жолдардың құрылысына және қайта жабдықталуына байланысты төлеуге арналған
187038,0
Дамытуға арналған насаналы трансферттер
3064141,6
соның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
2905699,0
Щучинск қаласында 135 орындық интернаты бар 800 оқушыға арналған бейінді мектеп құрылысы
486006,0
"Щучинск қаласының № 4 орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің шатырын қайта құру (аралас төбені шатырға ауыстыру)
55081,0
Санаторий Щучинский кентінде екі 5 қабатты және үш 4 қабатты тұрғын үйлерге жылу желілерін және блокты-модульдік бу қазандығына инженерлік желілерін аббатандыру және салу
50,0
Первомай ауылында сумен жабдықтау желілерін қайта құру
42301,5
Бурабай кентінде кәріздік сорғы станциясы коллектор мен су бұру жүйелері (3 кезек)
317339,0
Бурабай ауданы Қатаркөл ауылының су бұру нысандары мен желілерінің құрылысы

3688,6
На увеличение норм предоставления услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
3082,0
На размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
10098,0
На реализацию краткосрочного профессионального обучения
48815,1
На субсидии по возмещению расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и оралманов
1470,3
На обеспечение электронными очередями центров занятости населения
4652,7
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
52348,5
На проведение противоэпизоотических мероприятий
51796,5
На возмещение стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота) больных бруцеллезом направляемых на санитарный убой
552,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2474351,6
на финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры (Средний ремонт автодороги "Щучинск-Николаевка")
400000,0
Текущий ремонт
35149,9
На завершение отопительного сезона теплоснабжающим предприятиям
138000,0
На подготовку к отопительному сезону теплоснабжающим предприятиям
1223849,6
Капитальный ремонт улицы Пролетарской от ПК10+00, улицы Коммунистической, улицы Трудовой до выезда на трассу Астана-Кокшетау в городе Щучинске
13206,5
Средний ремонт дорог города Щучинск
392000,0
Ямочный ремонт дорог города Щучинск
50000,0
Благоустройство центрального городского парка города Щучинск
25000,0
На текущий ремонт песчано-гравийного покрытия автомобильной дороги - 2 километра, ремонт водоотводной трубы, Д = 1000 мм "Урумкай-Киндык-Карагай" Бурабайского района
10107,6
На выкуп земельного участка и иного недвижимого имущества в связи с отчуждением земельного участка для государственных нужд под строительство и реконструкцию дорог в п. Бурабай
187038,0
Целевые трансферты на развитие
3064141,6
в том числе:
Отдел строительства района (города областного значения)
2905699,0
Строительство профильной школы на 800 учащихся с интернатом на 135 мест в городе Щучинске
486006,0
Реконструкция кровли (замена совмещенной кровли на чердачную) государственного учреждения "Средняя школа № 4 в городе Щучинске"
55081,0
Благоустройство и строительство инженерных сетей блочно-модульной котельной и тепловых сетей к двум 5-этажным и трем 4-этажным домам в поселке Санаторий Щучинский
50,0
Реконструкция водопроводной сети села Первомайское
42301,5
Сети водоотведения (3 очередь) коллектор и канализационные насосные станции в поселке Бурабай
317339,0
Строительство сетей и объектов водоотведения селе Катарколь Бурабайского района

568565,0
Бурабай ауданы Қатаркөл кәріздік коллекторның құрылысы
450000,0
Щучинск қаласының ішкі тоқсандық су құбырлары желісін қайта құру және салу (4 кезек)
369985,0
Щучинск қаласының су бұру желілері мен нысандарын қайта құру
135000,0
Бурабай кентінің нөсерлік кәрізінің құрылысы
342201,0
Щучинск қаласындағы жеке тұрғын үй құрылысы объектілеріне су желілері, электр желілері және су бұру желілері құрылысына мемлекеттік сараптама өткізумен жобалау-сметалық құжаттамаларын әзірлеу
18407,0
Бурабай ауданы Зеленый Бор ауылында жеке тұрғын үй құрылысы объектілеріне су желілері, электр желілері және су бұру желілері құрылысына мемлекеттік сараптама өткізумен жобалау-сметалық құжаттамаларын әзірлеу
5629,0
Бурабай ауданының Бурабай кентінде тазартқыш ғимараттардың құрылысына
115134,5
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
158442,6
"Бурабай кентінің жол торабының дамытылуын қайта құру және салу" (2 кезек) жұмыс жобасын түзету
17928,6
Бурабай кентінің жол торабының дамытылуын қайта құру және салу
79000,0
Жарғылық капиталды ұлғайту
61514,0
Бюджеттік кредиттер
50615,0
соның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
50615,0
Мамандарды әлуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
50615,0

568565,0
Строительство Катаркольского канализационного коллектора Бурабайского района
450000,0
Реконструкция и строительство внутриквартальных водопроводных сетей (4-ой очереди) города Щучинск
369985,0
Реконструкция сетей и объектов водоотведения города Щучинск
135000,0
Строительство ливневой канализации поселка Бурабай
342201,0
Разработка проектно сметной документации с проведением государственной экспертизы на строительство водопроводных сетей, сетей электроснабжения и водоотведения к объектам индивидуального жилищного строительства в городе Щучинск
18407,0
Разработка проектно сметной документации с проведением государственной экспертизы на строительство водопроводных сетей, сетей электроснабжения и водоотведения к объектам индивидуального жилищного строительства в селе Зеленый Бор Бурабайского района
5629,0
Строительство очистных сооружений поселка Бурабай Бурабайского района
115134,5
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
158442,6
Корректировка рабочего проекта "Строительство и реконструкция развития дорожной сети поселка Бурабай" (2 очередь)
17928,6
Строительство и реконструкция развития дорожной сети поселка Бурабай
79000,0
Увеличение уставного капитала
61514,0
Бюджетные кредиты
50615,0
в том числе:
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
50615,0
Для реализации мер социальной поддержки специалистов
50615,0