Ақмола облысы Бурабай ауданы Кенесары ауылдық округі Кенесары ауылының көшесін қайта атау туралы
Ақмола облысы Бурабай ауданы Кенесары ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 27 ақпандағы № 01 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 27 наурызда № 5846 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес, халықтың пікірін ескере отырып және Ақмола облыстық ономастика комиссиясы отырысының 2016 жылғы 5 желтоқсандағы қорытындысы негізінде, Кенесары ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақмола облысы Бурабай ауданы Кенесары ауылдық округі Кенесары ауылының Зеленая көшесі Ыбырай Алтынсарин көшесіне қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Кенесары ауылдық
округінің әкімі
Б.Амринов

О переименовании улицы села Кенесары Кенесаринского сельского округа Бурабайского района Акмолинской области
Решение акима Кенесаринского сельского округа Бурабайского района Акмолинской области от 27 февраля 2017 года № 01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 27 марта 2017 года № 5846
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения и на основании заключения заседания Акмолинской областной ономастической комиссии от 5 декабря 2016 года, аким Кенесаринского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу Зеленая села Кенесары Кенесаринского сельского округа Бурабайского района Акмолинской области на улицу Ыбырая Алтынсарина.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Кенесаринского
сельского округа
Б.Амринов