Ақтөбе қаласының атаусыз көшесіне Ораз Тәтеұлының есімін беру туралы
Ақтөбе облысының әкімдігінің 2017 жылғы 30 мамырдағы № 162 қаулысы және Ақтөбе облыстық мәслихатының 2017 жылғы 30 мамырдағы № 135 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 3 шілдеде № 5565 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 және 27-баптарына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 11-бабының 4-1) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 24 ақпандағы "Әкімшілік-аумақтық бірліктерге, елді мекендердің құрамдас бөліктеріне атау беру, оларды қайта атау, сондай-ақ олардың атауларының транскрипциясын нақтылау мен өзгерту кезінде тиісті аумақ халқының пікірін ескеру қағидаларын бекіту туралы" № 138 қаулысына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы Республикалық ономастика комиссиясының 2016 жылғы 20 желтоқсандағы қорытындысына, Ақтөбе қалалық мәслихатының тұрақты комиссиясының өткізілген көпшілік тыңдауының хаттамасына сәйкес, Ақтөбе облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Ақтөбе облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы бірлескен әкімдіктің қаулысына және мәслихаттың шешіміне қосымшаға сәйкес, Ақтөбе қаласының атаусыз көшесіне Ораз Тәтеұлының есімі берілсін.
2. Осы бірлескен әкімдіктің қаулысының және мәслихаттың шешімінің орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Е.Ж.Нұрғалиевке жүктелсін.
3. Осы бірлескен әкімдіктің қаулысы және мәслихаттың шешімі олар алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Б. САПАРБАЕВ
Сессия төрағасы,
облыстық мәслихаттың
хатшысы
С. ҚАЛДЫҒҰЛОВА
2017 жылғы 30 мамырдағы № 162/135 Ақтөбе облысының әкімдігінің бірлескен қаулысына және мәслихатының шешіміне қосымша
Ақтөбе қаласының атаусыз көшесіне Ораз Тәтеұлының есімін беру туралы схемалық карта

О присвоении имени Ораза Татеулы безымянной улице города Актобе
Постановление акимата Актюбинской области от 30 мая 2017 года № 162 и решение маслихата Актюбинской области от 30 мая 2017 года № 135. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 3 июля 2017 года № 5565
В соответствии со статьями 6 и 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4-1) статьи 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 24 февраля 2014 года № 138 "Об утверждении Правил учета мнения населения соответствующей территории при наименовании, переименовании административно-территориальных единиц, составных частей населенных пунктов, а также уточнении и изменении транскрипции их наименований", заключением Республиканской ономастической комиссии при Правительстве Республики Казахстан от 20 декабря 2016 года, протоколом проведенных постоянной комиссией маслихата города Актобе публичных слушаний, акимат Актюбинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Актюбинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Присвоить имя Ораза Татеулы безымянной улице города Актобе, согласно приложению к настоящему совместному постановлению акимата и решению маслихата.
2. Контроль за исполнением настоящего совместного постановления акимата и решения маслихата возложить на заместителя акима области Нургалиева Е.Ж.
3. Настоящее совместное постановление акимата и решение маслихата вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Аким области Б. САПАРБАЕВ
Председатель сессии,
секретарь
областного маслихата
С. КАЛДЫГУЛОВА
Приложение к совместному постановлению акимата и решению маслихата Актюбинской области от 30 мая 2017 года № 162/135
Схематическая карта о присвоении имени Ораза Татеулы безымянной улице города Актобе