Облыстық мәслихаттың 2016 жылғы 12 желтоқсандағы № 72 "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облыстық мәслихатының 2017 жылғы 6 қыркүйектегі № 208 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 11 қыркүйекте № 5644 болып тіркелді. 2018 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 8-бабының 2-тармағына, 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес Ақтөбе облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Облыстық мәслихаттың 2016 жылғы 12 желтоқсандағы № 72 "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5191 тіркелген, 2017 жылғы 10, 11 қаңтарда "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақта:
3) тармақшада:
таза бюджеттік кредит беру -
"7 021 755" деген сандар "20 021 755" деген сандармен ауыстырылсын, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер -
"7 977 903" деген сандар "20 977 903" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
бюджет тапшылығы -
"- 6 166 077,3" деген сандар "-19 166 077,3" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
бюджет тапшылығын қаржыландыру -
"6 166 077,3" деген сандар "19 166 077,3" деген сандармен ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение областного маслихата от 12 декабря 2016 года № 72 "Об областном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение маслихата Актюбинской области от 6 сентября 2017 года № 208. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 11 сентября 2017 года № 5644. Срок действия решения – до 1 января 2018 года.
В соответствии с пунктом 2 статьи 8, пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Актюбинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата от 12 декабря 2016 года № 72 "Об областном бюджете на 2017-2019 годы", (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5191, опубликованное 10, 11 января 2017 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник") следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 3)
чистое бюджетное кредитование -
цифры "7 021 755" заменить цифрами "20 021 755", в том числе:
бюджетные кредиты -
цифры "7 977 903" заменить цифрами "20 977 903";
в подпункте 5):
дефицит бюджета –
цифры "- 6 166 077,3" заменить цифрами "- 19 166 077,3";
в подпункте 6):
финансирование дефицита бюджета –
цифры "6 166 077,3" заменить цифрами "19 166 077,3";

289 725
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
403 492
047
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Өрлеу" жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
47 644
261
Облыстың білім басқармасы
348 613
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
303 206
037
Әлеуметтік сауықтандыру
45 407
2
Әлеуметтiк көмек
596 867
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
596 867
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
596 867
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
1 665 149,6
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 589 502,6
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
103 590
018
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
10 820,6
019
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, ағымдағы іс-шараларды іске асыру
500
037
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, іс-шараларын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
767 756
06
9
256
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
4 651
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
267 722
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
60 346
054
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
68 117
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
6 000
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
300 000
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
17 523
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру

289 725
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания)
403 492
047
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"
47 644
261
Управление образования области
348 613
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
303 206
037
Социальная реабилитация
45 407
2
Социальная помощь
596 867
256
Управление координации занятости и социальных программ области
596 867
003
Социальная поддержка инвалидов
596 867
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
1 665 149,6
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 589 502,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
103 590
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
10 820,6
019
Реализация текущих мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
500
037
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
767 756
06
9
256
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
4 651
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
267 722
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
60 346
054
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
68 117
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
6 000
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
300 000
263
Управление внутренней политики области
17 523
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы

17 523
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
4 562
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4 562
270
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
53 562
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынасын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
53 562
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы
17 279 632,3
1
Тұрғын үй шаруашылығы
11 084 828
251
Облыстың жер қатынастары басқармасы
37 039
011
Аудандардың (республикалық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
37 039
261
Облыстың білім басқармасы
189 625
064
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
189 625
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
10 858 164
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
3 633 328
034
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
7 167 428
07
1
288
072
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салуға, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жастарға арналған жатақханаларды салуға, салып бітіруге берілетін нысаналы даму трансферттері
57 408
2
Коммуналдық шаруашылық
6 194 804,3
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
5 802 331,3
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
64 496
004
Елді мекендерді газдандыру
463 082
279
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
380
030
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
3 403 075,4
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және жергілікті жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
76 147
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

17 523
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
4 562
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
4 562
270
Управление по инспекции труда области
53 562
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
53 562
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
17 279 632,3
1
Жилищное хозяйство
11 084 828
251
Управление земельных отношений области
37 039
011
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на изъятие земельных участков для государственных нужд
37 039
261
Управление образования области
189 625
064
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
189 625
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
10 858 164
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
3 633 328
034
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
7 167 428
07
1
288
072
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство служебного жилища, развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и строительство, достройку общежитий для молодежи в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
57 408
2
Коммунальное хозяйство
6 194 804,3
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
5 802 331,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
64 496
004
Газификация населенных пунктов
463 082
005
Капитальные расходы государственного органа
380
030
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
3 403 075,4
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
76 147
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов

89 236
001
Жергiлiктi деңгейде сыртқы байланыстар және туризм саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29 370
004
Туристік қызметті реттеу
28 025,4
005
Облыстың инвестициялық имиджін арттыру
31 840,6
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
1 205 197,4
1
Отын және энергетика
340 428
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
340 428
081
Елді мекендерді шаруашылық-ауыз сумен жабдықтау үшін жерасты суларына іздестіру-барлау жұмыстарын ұйымдастыру және жүргізу
340 428
9
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер
864 769,4
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
599 769,4
09
9
279
070
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне газ тасымалдау жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
24 092
071
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
575 677,4
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
265 000
070
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне газ тасымалдау жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
265 000
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
12 312 145,6
1
Ауыл шаруашылығы
11 551 979
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
11 311 432
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
127 465,3
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
272 403
014
Ауыл шаруашылығы таурларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
1 845
018
Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру
1 044
019
Инновациялық тәжірибені тарату және енгізу жөніндегі қызметтер
15 000
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
747 393
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
30 000
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
192 813
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
20 307
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу

89 236
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере внешних связей и туризма
29 370
004
Регулирование туристской деятельности
28 025,4
005
Повышение инвестиционного имиджа области
31 840,6
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
1 205 197,4
1
Топливо и энергетика
340 428
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
340 428
081
Организация и проведение поисково-разведочных работ на подземные воды для хозяйственно-питьевого водоснабжения населенных пунктов
340 428
9
Прочие услуги в области топливно-энергетического комплекса и недропользования
864 769,4
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
599 769,4
09
9
279
070
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие газотранспортной системы
24 092
071
Развитие газотранспортной системы
575 677,4
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
265 000
070
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие газотранспортной системы
265 000
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
12 312 145,6
1
Сельское хозяйство
11 551 979
255
Управление сельского хозяйства области
11 311 432
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
127 465,3
002
Поддержка семеноводства
272 403
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
1 845
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
1 044
019
Услуги по распространению и внедрению инновационного опыта
15 000
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
747 393
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
30 000
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
192 813
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
20 307
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов

1 709,7
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
38 378
048
Ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өсіру
45 000
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
3 282 982
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
5 686 620
10
1
255
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
15 000
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
311 477
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
237 351
058
Ауыл шаруашылығы өнімін өсімдік шаруашылығы саласындағы терең қайта өңдеу өнімдерінің өндірісі үшін қайта өңдеу кәсіпорындарының оны сатып алуға жұмсайтын шығындарын субсидиялау
8 370
059
Ауыл шаруашылығы кооперативтерінің тексеру одақтарының ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін жүргізуге арналған шығындарын субсидиялау
885
060
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
240 068
061
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микроқаржы ұйымдарының операциялық шығындарын субсидиялау
35 321
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
91 146
020
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
91 146
719
Облыстың ветеринария басқармасы
149 401
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27 658
019
Инновациялық тәжірибені тарату және енгізу жөніндегі қызметтер
5 000
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
1 599
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
27 958
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
87 186
2
Су шаруашылығы
29 464
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
6 495
003
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
6 495

1 709,7
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
38 378
048
Возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте
45 000
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
3 282 982
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
5 686 620
10
1
255
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
15 000
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
311 477
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
237 351
058
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере растениеводства
8 370
059
Субсидирование затрат ревизионных союзов сельскохозяйственных кооперативов на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственных кооперативов
885
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
240 068
061
Субсидирование операционных затрат микрофинансовых организаций в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
35 321
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
91 146
020
Развитие объектов сельского хозяйства
91 146
719
Управление ветеринарии области
149 401
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
27 658
019
Услуги по распространению и внедрению инновационного опыта
5 000
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
1 599
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
27 958
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
87 186
2
Водное хозяйство
29 464
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
6 495
003
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
6 495