Ақтөбе қалалық мәслихатының 2016 жылғы 26 желтоқсандағы № 131 "2017-2019 жылдарға арналған Ақтөбе қаласының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2017 жылғы 9 наурыздағы № 146 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылы 29 наурызда № 5370 болып тіркелді. 2018 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына және Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95 - IV Бюджеттік кодексінің 9 бабының 2 тармағына сәйкес, Ақтөбе қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтөбе қалалық мәслихатының 2016 жылғы 26 желтоқсандағы № 131 "2017-2019 жылдарға арналған Ақтөбе қаласының бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5208 санымен тіркелген, 2017 жылғы 18 қаңтардағы "Ақтөбе" газетінде және 2017 жылғы 17 қаңтардағы "Актюбинский вестник" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) тармақшадағы:
кірістер: "48 132 334" сандары "53 127 114,8" сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша: "28 264 361" сандары "28 964 361,0" сандарымен ауыстырылсын;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша: "645 000" сандары "1 045 000,0" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері бойынша: "18 948 334" сандары "22 843 114,8" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
шығындар: "50 509 932" сандары "57 797 109,9" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
бюджет тапшылығы (профицитi): "-2 500 000" сандары "-4 792 397,1" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) "2 500 000" сандары "4 792 397,1" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
қарыздар түсiмi: "2 500 000" сандары "2 800 000,0" сандарымен ауыстырылсын.
2) 6 тармақтағы:
төртінші абзацтағы:
"68 117" сандары "52 281,0" сандарымен ауыстырылсын.
3) 7 тармақтағы:
екінші абзацтағы:
"3 701 443" сандары "3 738 050,0" сандарымен ауыстырылсын;
үшінші абзацтағы:
"8 500 220" сандары "9 403 077,0" сандарымен ауыстырылсын;
4) 8 тармақтағы:
екінші абзацтағы:
"2 088 781" сандары "2 056 363,0" сандарымен ауыстырылсын;
жетінші абзацтағы:
"216 563" сандары "566 563,0" сандарымен ауыстырылсын;
он бірінші абзацтағы:
"769 939" сандары "969 939,0" сандарымен ауыстырылсын;
және келесі мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
200 000,0 мың теңге - білім беру ұйымдарын ағымдағы жөндеуге;

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата города Актобе от 26 декабря 2016 года № 131 "Об утверждении бюджета города Актобе на 2017 - 2019 годы"
Решение маслихата города Актобе Актюбинской области от 9 марта 2017 года № 146. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 29 марта 2017 года № 5370. Срок действия решения – до 1 января 2018 года
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95 - IV, маслихат города Актобе РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Актобе от 26 декабря 2016 года № 131 "Об утверждении бюджета города Актобе на 2017 – 2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5208, опубликованное 18 января 2017 года в газете "Ақтөбе" и 17 января 2017 года в газете "Актюбинский вестник") следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы: цифры "48 132 334" заменить цифрами "53 127 114,8", в том числе по:
налоговым поступлениям: цифры "28 264 361" заменить цифрами "28 964 361,0";
поступлениям от продажи основного капитала: цифры "645 000" заменить цифрами "1 045 000,0";
поступлениям трансфертов: цифры "18 948 334" заменить цифрами "22 843 114,8";
в подпункте 2):
затраты: цифры "50 509 932" заменить цифрами "57 797 109,9";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета: цифры "-2 500 000" заменить цифрами "-4 792 397,1";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета: цифры "2 500 000" заменить цифрами "4 792 397,1";
в том числе:
поступление займов: цифры "2 500 000" заменить цифрами "2 800 000,0".
2) в пункте 6:
в абзаце четвертом:
цифры "68 117" заменить цифрами "52 281,0".
3) в пункте 7:
в абзаце втором:
цифры "3 701 443" заменить цифрами "3 738 050,0";
в абзаце третьем:
цифры "8 500 220" заменить цифрами "9 403 077,0";
4) в пункте 8:
в абзаце втором:
цифры "2 088 781" заменить цифрами "2 056 363,0";
в абзаце седьмом:
цифры "216 563" заменить цифрами "566 563,0";
в абзаце одиннадцатом:
цифры "769 939" заменить цифрами "969 939,0";
и дополнить абзацами следующего содержания:
200 000,0 тысяч тенге – на текущий ремонт организаций образования;

190 108,0 мың теңге - елді мекендердегі көшелерді жарықтандыруға;
435 378,0 мың теңге - елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыруға;
15 000,0 мың теңге - сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуіне;
34 000,0 мың теңге - ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін пайдалануды ұйымдастыруға;
50 000,0 мың теңге - автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге;
116 797,0 мың теңге - нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, іс-шараларын іске асыруға;
6 119,0 мың теңге – коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алуға.
5) 9 тармақтағы:
екінші абзацтағы:
"2 665 781" сандары "4 043 201,0" сандарымен ауыстырылсын;
үшінші абзацтағы:
"707 485" сандары "836 693,0" сандарымен ауыстырылсын;
төртінші абзацтағы:
"564 009" сандары "626 519,0" сандарымен ауыстырылсын;
бесінші абзацтағы:
"18 786" сандары "36 161,8" сандарымен ауыстырылсын;
алтыншы абзацтағы:
"782 076" сандары "801 731,0" сандарымен ауыстырылсын;
тоғызыншы абзацтағы:
"363 463" сандары "463 463,0" сандарымен ауыстырылсын.

190 108,0 тысяч тенге – на освещение улиц в населенных пунктах;
435 378,0 тысяч тенге – на благоустройство и озеленение населенных пунктов;
15 000,0 тысяч тенге – на функционирование системы водоснабжения и водоотведения;
34 000,0 тысяч тенге – на организацию эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения);
50 000,0 тысяч тенге – на обеспечение функционирования автомобильных дорог;
116 797,0 тысяч тенге – на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства;
6 119,0 тысяч тенге – на приобретение жилья коммунального жилищного фонда.
5) в пункте 9:
в абзаце втором:
цифры "2 665 781" заменить цифрами "4 043 201,0";
в абзаце третьем:
цифры "707 485" заменить цифрами "836 693,0";
в абзаце четвертом:
цифры "564 009" заменить цифрами "626 519,0";
в абзаце пятом:
цифры "18 786" заменить цифрами "36 161,8";
в абзаце шестом:
цифры "782 076" заменить цифрами "801 731,0";
в абзаце девятом:
цифры "363 463" заменить цифрами "463 463,0".