Ақтөбе қалалық мәслихатының 2016 жылғы 26 желтоқсандағы № 131 "2017-2019 жылдарға арналған Ақтөбе қаласының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2017 жылғы 30 маусымдағы № 208 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылы 30 маусымда № 5558 болып тіркелді. 2018 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына және Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына сәйкес, Ақтөбе қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтөбе қалалық мәслихатының 2016 жылғы 26 желтоқсандағы № 131 "2017 - 2019 жылдарға арналған Ақтөбе қаласының бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5208 санымен тіркелген, 2017 жылғы 18 қаңтардағы "Ақтөбе" газетінде және 2017 жылғы 17 қаңтардағы "Актюбинский вестник" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) тармақшадағы:
кірістер: "53 127 114,8" сандары "55 190 152,2" сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде:
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша: "1 045 000,0" сандары "2 195 278,4" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері бойынша: "22 843 114,8" сандары "23 755 873,8" сандарымен ауыстырылсын;
1) тармақшадағы:
шығындар: "57 797 109,9" сандары "61 075 847,4" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
бюджет тапшылығы (профицитi): "-4 792 397,1" сандары "-6 008 097,2" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) "4 792 397,1" сандары "6 008 097,2" сандарымен ауыстырылсын.
2) 7 тармақтағы:
екінші абзацтағы:
"3 738 050,0" сандары "3 673 852,0" сандарымен ауыстырылсын;
үшінші абзацтағы:

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата города Актобе от 26 декабря 2016 года № 131 "Об утверждении бюджета города Актобе на 2017 - 2019 годы"
Решение маслихата города Актобе Актюбинской области от 30 июня 2017 года № 208. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 30 июня 2017 года № 5558. Срок действия решения – до 1 января 2018 года
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, маслихат города Актобе РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Актобе от 26 декабря 2016 года № 131 "Об утверждении бюджета города Актобе на 2017 – 2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5208, опубликованное 18 января 2017 года в газете "Ақтөбе" и 17 января 2017 года в газете "Актюбинский вестник") следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы: цифры "53 127 114,8" заменить цифрами "55 190 152,2", в том числе по:
поступлениям от продажи основного капитала: цифры "1 045 000,0" заменить цифрами "2 195 278,4";
поступлениям трансфертов: цифры "22 843 114,8" заменить цифрами "23 755 873,8";
в подпункте 2):
затраты: цифры "57 797 109,9" заменить цифрами "61 075 847,4";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета: цифры "-4 792 397,1" заменить цифрами "-6 008 097,2";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета: цифры "4 792 397,1" заменить цифрами "6 008 097,2".
2) в пункте 7:
в абзаце втором:
цифры "3 738 050,0" заменить цифрами "3 673 852,0";
в абзаце третьем: