Ақтөбе қалалық мәслихатының 2016 жылғы 26 желтоқсандағы № 131 "2017-2019 жылдарға арналған Ақтөбе қаласының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2017 жылғы 30 қазандағы № 237 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 10 қарашада № 5690 болып тіркелді. 2018 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына және Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына сәйкес, Ақтөбе қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтөбе қалалық мәслихатының 2016 жылғы 26 желтоқсандағы № 131 "2017-2019 жылдарға арналған Ақтөбе қаласының бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5208 санымен тіркелген, 2017 жылғы 18 қаңтардағы "Ақтөбе" газетінде және 2017 жылғы 17 қаңтардағы "Актюбинский вестник" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
2) тармақшадағы:
шығындар: "61 130 154,4" сандары "60 546 654,4" сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшадағы:
қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо: "122 402" сандары "705 902,0" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу: "122 402" сандары "705 902,0" сандарымен ауыстырылсын.

О внесении изменений в решение маслихата города Актобе от 26 декабря 2016 года № 131 "Об утверждении бюджета города Актобе на 2017 - 2019 годы"
Решение маслихата города Актобе Актюбинской области от 30 октября 2017 года № 237. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 10 ноября 2017 года № 5690. Срок действия решения – до 1 января 2018 года
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, маслихат города Актобе РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Актобе от 26 декабря 2016 года № 131 "Об утверждении бюджета города Актобе на 2017 – 2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5208, опубликованное 18 января 2017 года в газете "Ақтөбе" и 17 января 2017 года в газете "Актюбинский вестник") следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 2):
затраты: цифры "61 130 154,4" заменить цифрами "60 546 654,4";
в подпункте 4):
сальдо по операциям с финансовыми активами: цифры "122 402" заменить цифрами "705 902,0";
в том числе:
приобретение финансовых активов: цифры "122 402" заменить цифрами "705 902,0".