Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласының Қурайлы ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 4 қыркүйектегі № 6 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 13 қыркүйекте № 5646 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласының Қурайлы ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 17 қаңтардағы № 1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласының Қурайлы ауылдық округі әкімінің 17.01.2018 № 1 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабына сәйкес және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы Министрлігінің ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті Ақтөбе қалалық аумақтық инспекциясының бас мемлекеттік ветеринариялық – санитариялық инспекторының 2017 жылғы 15 тамыздағы № 5-2/465 ұсынысы негізінде, Қурайлы ауылдық округі әкімінің міндетін атқарушысы ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ірі мүйізді қара және ұсақ мүйізді қара малдарының арасында бруцеллез ауруының анықталуына байланысты, Қурайлы ауылдық округі Өрлеу ауылындағы Жерұйық көшесі бойынша шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қурайлы ауылдық округі әкімінің орынбасары А. Шалабаевқа жүктелсін.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қурайлы ауылдық округі
әкімінің міндетін атқарушысы
М.Ш. Тұрмағамбетова

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Курайлинского сельского округа города Актобе Актюбинской области от 4 сентября 2017 года № 6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 13 сентября 2017 года № 5646. Утратило силу решением акима Курайлинского сельского округа города Актобе Актюбинской области от 17 января 2018 года № 1
Сноска. Утратило силу решением акима Курайлинского сельского округа города Актобе Актюбинской области от 17.01.2018 № 1.
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного, ветеринарно-санитарного инспектора Актюбинской городской территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 15 августа 2017 года № 5-2/465 исполняющий обязанности акима Курайлинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия по улице Жерұйық в селе Орлеу Курайлинского сельского округа, в связи с выявлением заболевания бруцеллез среди крупного рогатого и мелкого рогатого скота.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима Курайлинского сельского округа Шалабаева А.Б.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима
Курайлинского сельского округа
М.Ш.Турмагамбетова