Әйтеке би ауданы бойынша 2017 жылға мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Ақтөбе облысы Әйтеке би ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 25 мамырдағы № 98 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 12 маусымда № 5530 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Ескерту. Атау жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Әйтеке би ауданы әкімдігінің 17.10.2017 № 184 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6 бабының 4 тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Әйтеке би ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2017 год по Айтекебийскому району
Постановление акимата Айтекебийского района Актюбинской области от 25 мая 2017 года № 98. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 12 июня 2017 года № 5530. Прекращено действие в связи с истечением срока
Сноска. Заголовок - в редакции постановления акимата Айтекебийского района Актюбинской области от 17.10.2017 № 184 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат Айтекебийского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Қоса беріліп отырған Әйтеке би ауданы бойынша 2017 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері бекітілсін.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Әйтеке би ауданы әкімдігінің 17.10.2017 № 184 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Т. Рахметовке жүктелсін.

1. Утвердить прилагаемый государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2017 год по Айтекебийскому району.
Сноска. Пункт 1 - в редакции постановления акимата Айтекебийского района Актюбинской области от 17.10.2017 № 184 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Рахметова Т.

3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі М.Ибрашов
Әйтеке би ауданы әкімдігінің
2017 жылғы "25" мамыр
№ 98 қаулысымен бекітілді
Әйтеке би ауданы бойынша 2017 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Әйтеке би ауданы әкімдігінің 17.10.2017 № 184 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының әкімшілік – аумақтық орналасуы (аудан, қала)
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Балабақша
Мектеп жанындағы толық күндік шағын - орталықтар
Мектеп жанындағы жарты күндік шағын - орталықтар
Дербес толық күндік шағын - орталықтар
Дербес жарты күндік - орталықтар
1
"Әйтеке би аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Балауса" мектепке дейінгі ұйымы" мемлекеттік коммуналдық қазынашылық кәсіпорыны

3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района М.Ибрашов
Утвержден постановлением
акимата Айтекебийского района
от "25" мая 2017 года № 98
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2017 год по Айтекебийскому району
Сноска. Приложение - в редакции постановления акимата Айтекебийского района Актюбинской области от 17.10.2017 № 184 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Административно – территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения (район, город)
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Детский сад
Мини – центры с полным днем пребывания при школе
Мини – центры с неполным днем пребывания при школе
Мини – центры с полным днем пребывания самостоятельный
Мини – центры с неполным днем пребывания самостоятельный
1
Государственное коммунальное казенное предприятие "Дошкольная организация "Балауса" государственного учреждения "Айтекебийский районный отдел образования"

145
2
"Әйтеке би аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Айгөлек" мектепке дейінгі ұйымы" мемлекеттік коммуналдық қазынашылық кәсіпорыны
50
3
"Әйтеке би аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ақбота" мектепке дейінгі ұйымы" мемлекеттік коммуналдық қазынашылық кәсіпорыны
58
4
"Әйтеке би аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ақбөбек" мектепке дейінгі ұйымы" мемлекеттік коммуналдық қазынашылық кәсіпорыны
46
5
"Әйтеке би аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Балдәурен" мектепке дейінгі ұйымы" мемлекеттік коммуналдық қазынашылық кәсіпорыны
25
6
"Әйтеке би аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Мөлдір бұлақ" мектепке дейінгі ұйымы" мемлекеттік коммуналдық қазынашылық кәсіпорыны
25
7
"Әйтеке би аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Нұрбөбек" мектепке дейінгі ұйымы" мемлекеттік коммуналдық қазынашылық кәсіпорыны
25
8
"Әйтеке би аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Болашақ" мектепке дейінгі ұйымы" мемлекеттік коммуналдық қазынашылық кәсіпорыны
25
9
"Әйтеке би аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Шаттық" мектепке дейінгі ұйымы" мемлекеттік коммуналдық қазынашылық кәсіпорыны
25
10
"Әйтеке би аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Балапан" мектепке дейінгі ұйымы" мемлекеттік коммуналдық қазынашылық кәсіпорыны
36
11
"Әйтеке би аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Шамшырақ" мектепке дейінгі ұйымы" мемлекеттік коммуналдық қазынашылық кәсіпорыны
25
12
"Әйтеке би аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Бәйтерек" мектепке дейінгі ұйымы" мемлекеттік коммуналдық қазынашылық кәсіпорыны
25
13
"Әйтеке би аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Аққайың" мектепке дейінгі ұйымы" мемлекеттік коммуналдық қазынашылық кәсіпорыны
53
14
"Әйтеке би аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Бөбек" мектепке дейінгі ұйымы" мемлекеттік коммуналдық қазынашылық кәсіпорыны
11
15
"Әйтеке би аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Нұрсәт" мектепке дейінгі ұйымы" мемлекеттік коммуналдық қазынашылық кәсіпорыны
24
16
"Әйтеке би аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Балбұлақ" мектепке дейінгі ұйымы" мемлекеттік коммуналдық қазынашылық кәсіпорыны
47
17
"Әйтеке би аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Гаухар" мектепке дейінгі ұйымы" мемлекеттік коммуналдық қазынашылық кәсіпорыны
23
18
"Әйтеке би аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ақ көгершін" мектепке дейінгі ұйымы" мемлекеттік коммуналдық қазынашылық кәсіпорыны
16
Кестенің жалғасы:
Мектепке дейінгі ұйымдарда ата – аналарының бір айдағы төлемақы мөлшері (теңге)
Балабақша
Мектеп жанындағы толық күндік шағын - орталықтар
Мектеп жанындағы жарты күндік шағын -орталықтар
Дербес толық күндік шағын - орталықтар
Дербес жарты күндік шағын - орталықтар

145
2
Государственное коммунальное казенное предприятие "Дошкольная организация "Айголек" государственного учреждения "Айтекебийский районный отдел образования"
50
3
Государственное коммунальное казенное предприятие "Дошкольная организация "Акбота" государственного учреждения "Айтекебийский районный отдел образования"
58
4
Государственное коммунальное казенное предприятие "Дошкольная организация "Акбобек" государственного учреждения "Айтекебийский районный отдел образования"
46
5
Государственное коммунальное казенное предприятие "Дошкольная организация "Балдаурен" государственного учреждения "Айтекебийский районный отдел образования"
25
6
Государственное коммунальное казенное предприятие "Дошкольная организация "Молдирбулак" государственного учреждения "Айтекебийский районный отдел образования"
25
7
Государственное коммунальное казенное предприятие "Дошкольная организация "Нурбобек" государственного учреждения "Айтекебийский районный отдел образования"
25
8
Государственное коммунальное казенное предприятие "Дошкольная организация "Болашак" государственного учреждения "Айтекебийский районный отдел образования"
25
9
Государственное коммунальное казенное предприятие "Дошкольная организация "Шаттык" государственного учреждения "Айтекебийский районный отдел образования"
25
10
Государственное коммунальное казенное предприятие "Дошкольная организация "Балапан" государственного учреждения "Айтекебийский районный отдел образования"
36
11
Государственное коммунальное казенное предприятие "Дошкольная организация "Шамшырак" государственного учреждения "Айтекебийский районный отдел образования"
25
12
Государственное коммунальное казенное предприятие "Дошкольная организация "Байтерек" государственного учреждения "Айтекебийский районный отдел образования"
25
13
Государственное коммунальное казенное предприятие "Дошкольная организация "Аккайын" государственного учреждения "Айтекебийский районный отдел образования"
53
14
Государственное коммунальное казенное предприятие "Дошкольная организация "Бобек" государственного учреждения "Айтекебийский районный отдел образования"
11
15
Государственное коммунальное казенное предприятие "Дошкольная организация "Нурсат" государственного учреждения "Айтекебийский районный отдел образования"
24
16
Государственное коммунальное казенное предприятие "Дошкольная организация "Балбулак" государственного учреждения "Айтекебийский районный отдел образования"
47
17
Государственное коммунальное казенное предприятие "Дошкольная организация "Гаухар" государственного учреждения "Айтекебийский районный отдел образования"
23
18
Государственное коммунальное казенное предприятие "Дошкольная организация "Ак когершин" государственного учреждения "Айтекебийский районный отдел образования"
16
Продолжение таблицы:
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
Детский сад
Мини-центры с полным днем пребывания при школе
Мини-центры с неполным днем пребывания при школе
Мини-центры с полным днем пребывания самостоятельный
Мини-центры с неполным днем пребывания самостоятельный