Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 60 "2017-2019 жылдарға арналған Алға ауданының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2017 жылғы 20 қарашадағы № 127 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 28 қарашада № 5705 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 9 және 106 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Алға аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алға аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 60 "2017-2019 жылдарға арналған Алға ауданының бюджетін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5229 тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2017 жылғы 2 ақпанында жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің атауында, бүкіл мәтіні бойынша "Алға ауданының бюджетін", "Алға ауданының бюджеті" сөздері "Алға аудандық бюджетін", "Алға аудандық бюджеті" сөздерімен ауыстырылсын;
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер "7 002 884,9" сандары "7 564 748,4" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
салық түсімдері бойынша
"802 329" сандары "824 863" сандарымен ауыстырылсын;
салықтық емес түсімдер бойынша
"37 809" сандары "34 419,7" сандарымен ауыстырылсын;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша
"30 862" сандары "11 849" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері бойынша
"6 131 884,9" сандары "6 693 616,7" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар "7 069 681,9" сандары "7 631 545,4" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
таза бюджеттік кредиттеу
"-11 821" сандары "-12 380,2" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
бюджеттік кредиттер
"64 221" сандары "63 661,3" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы
"-54 976,5 сандары "-54 416,8" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру
"54 976,5" сандары "54 416,8" сандарымен ауыстырылсын;
3 тармақта:
"1 238 917" сандары "1 651 838" сандарымен ауыстырылсын;
6 тармақта:
үшінші абзацтағы "9 274" сандары "7 078" сандарымен ауыстырылсын;
төртінші абзацтағы "15 350" сандары "23 349" сандарымен ауыстырылсын;
бесінші абзацтағы "9 015" сандары "31 897" сандарымен ауыстырылсын;
алтыншы абзацтағы "332 671" сандары "296 385" сандарымен ауыстырылсын;
жетінші абзацтағы "37 039" сандары "36 967" сандарымен ауыстырылсын;
7 тармақта:

О внесении изменений в решении районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 60 "Об утверждении бюджета Алгинского района на 2017-2019 годы"
Решение маслихата Алгинского района Актюбинской области от 20 ноября 2017 года № 127. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 28 ноября 2017 года № 5705. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 9 и 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Алгинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 60 "Об утверждении бюджета Алгинского района на 2017-2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5229, опубликованное 2 февраля 2017 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в заголовке, по всему тексту указанного решения слова "бюджета Алгинского района", "бюджет Алгинского района" заменить словами "Алгинского районного бюджета", "Алгинский районный бюджет";
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры "7 002 884,9" заменить цифрами "7 564 748,4";
в том числе по:
налоговым поступлениям
цифры "802 329" заменить цифрами "824 863";
неналоговым поступлениям
цифры "37 809" заменить цифрами "34 419,7";
поступлениям от продажи основного капитала
цифры "30 862" заменить цифрами "11 849";
поступлениям трансфертов
цифры "6 131 884,9" заменить цифрами "6 693 616,7";
в подпункте 2):
затраты
цифры "7 069 681,9" заменить цифрами "7 631 545,4";
в подпункте 3):
чистое бюджетное кредитование
цифры "-11 821" заменить цифрами "-12 380,2";
в том числе:
бюджетные кредиты
цифры "64 221" заменить цифрами "63 661,3";
в подпункте 5):
дефицит бюджета
цифры "- 54 976,5" заменить цифрами "- 54 416,8";
в подпункте 6):
финансирование дефицита бюджета
цифры "54 976,5" заменить цифрами "54 416,8";
в пункте 3:
цифры "1 238 917" заменить цифрами "1 651 838";
в пункте 6:
в абзаце третьем: цифры "9 274" заменить цифрами "7 078";
в абзаце четвертом: цифры "15 350" заменить цифрами "23 349";
в абзаце пятом: цифры "9 015" заменить цифрами "31 897";
в абзаце шестом: цифры "332 671" заменить цифрами "296 385";
в абзаце седьмом: цифры "37 039" заменить цифрами "36 967";
в пункте 7:

екінші абзацтағы "7 000" сандары "5 206,8" сандарымен ауыстырылсын;
төртінші абзацтағы "16 292" сандары "11 927" сандарымен ауыстырылсын;
он екінші абзацтағы "49 990" сандары "134 338" сандарымен ауыстырылсын;
он үшінші абзацтағы "32 850,3" сандары "32 932,3" сандарымен ауыстырылсын;
он бесінші абзацтағы "123 257" сандары "197 899" сандарымен ауыстырылсын;
он жетінші абзацтағы "8 000" сандары "7 348" сандарымен ауыстырылсын;
он сегізінші абзацтағы "42 582" сандары "46 804" сандарымен ауыстырылсын;
2.Көрсетілген шешімнің 1, 5 қосымшалары осы шешімдегі 1, 2 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

в абзаце втором: цифры "7 000" заменить цифрами "5 206,8";
в абзаце четвертом: цифры "16 292" заменить цифрами "11 927";
в абзаце двенадцатом: цифры "49 990" заменить цифрами "134 338";
в абзаце тринадцатом: цифры "32 850,3" заменить цифрами "32 932,3";
в абзаце пятьнадцатом: цифры "123 257" заменить цифрами "197 899";
в абзаце семьнадцатом: цифры "8 000" заменить цифрами "7 348";
в абзаце восемьнадцатом: цифры "42 582" заменить цифрами "46 804";
2. Приложения 1, 5 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

130372,4
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
72772
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
72772
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
15316
021
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
15316
9
Білім беру саласындағы өзге де қызметтер
105699,1
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
105699,1
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11238,9
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
54820,1
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстарды өткізу
220
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
7896,9
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
170,2
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
31353
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
356521,4
1
Әлеуметтік қамсыздандыру
56611,2
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
51084,8
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1267,7
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
48141,1
025
"Өрлеу" жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
1676
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
5526,4
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
5526,4
2
Әлеуметтік көмек
278850,2
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
278850,2
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
123283,7
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
6602,8
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
17190
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімдері бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
71713
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
18104
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету

130372,4
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
72772
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
72772
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
15316
021
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
15316
9
Прочие услуги в области образования
105699,1
464
Отдел образования района (города областного значения)
105699,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
11238,9
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
54820,1
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
220
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
7896,9
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
170,2
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
31353
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
356521,4
1
Социальное обеспечение
56611,2
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
51084,8
005
Государственная адресная социальная помощь
1267,7
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
48141,1
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"
1676
464
Отдел образования района (города областного значения)
5526,4
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
5526,4
2
Социальная помощь
278850,2
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
278850,2
002
Программа занятости
123283,7
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии, проживающих в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
6602,8
006
Оказание жилищной помощи
17190
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
71713
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
18104
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида

8558
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
5206,8
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
3572
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
43237
6
Жер қатынастары
14576,9
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
14576,9
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12019
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
2557,9
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
17034
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
17034
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
17034
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
20093
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
20093
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
20093
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
12541
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
7552
12
Көлік және коммуникация
590562,2
1
Автомобиль көлігі
590562,2
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
66082,6
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
16082,6
045
Елді-мекендер көшелеріндегі автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу
50000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
524479,6
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
50
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
524429,6
13
Өзгелер
23878,2
3
Кәсіпкерлік қызметті қолдау және бәсекелестікті қорғау
7022
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
7022
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

8558
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
5206,8
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
3572
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
43237
6
Земельные отношения
14576,9
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
14576,9
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
12019
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
2557,9
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
17034
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
17034
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
17034
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
20093
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
20093
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
20093
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
12541
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
7552
12
Транспорт и коммуникация
590562,2
1
Автомобильный транспорт
590562,2
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
66082,6
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
16082,6
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог улиц населенных пунктов
50000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
524479,6
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
50
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
524429,6
13
Прочие
23878,2
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
7022
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
7022
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства