"Шибаевка ауылына көше атауын беру туралы" 2008 жылдың 3 қарашадағы № 13 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Алға ауданы Қарағаш ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 6 қаңтардағы № 1 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 27 қаңтарда № 5255 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 3 шілдедегі "Қазақстан Республикасының Конституциялық "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне әртүрлі заңнамалық актілердің құқық нормалары арасындағы қайшылықтарды, олқылықтарды, коллизияларды және сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтар жасауға ықпал ететін нормаларды жою мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4 тармақшасына, бірлескен Ақтөбе облыстық әкімдігінің 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 242 қаулысы мен Ақтөбе облысы мәслихатының 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 392 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3312 болып тіркелген) сәйкес, Қарағаш ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарағаш селолық округі әкімінің мемлекеттік тіліндегі 2008 жылғы 3 қарашадағы № 13 "Шибаевка ауылына көше атауын беру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-3-62 болып тіркелген, 2009 жылдың 17 ақпандағы аудандық "Жұлдыз-Звезда" газетінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің атауында және бүкіл мәтініндегі "Шибаевка" сөзі "Нұрбұлақ" сөзімен ауыстырылсын;
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарағаш ауылдық округінің әкімі Б.О. Кныков

О внесении изменений в решение от 3 ноября 2008 года № 13 "Шибаевка ауылына көше атауын беру туралы"
Решение акима Карагашского сельского округа Алгинского района Актюбинской области от 6 января 2017 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 27 января 2017 года № 5255
В соответствии с Конституционным Законом Республики Казахстан от 3 июля 2013 года "О внесении изменений и дополнений в Конституционный закон Республики Казахстан и в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам исключения противоречий, пробелов, коллизий между нормами права различных законодательных актов и норм, способствующих совершению коррупционных правонарушений", со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно – территориальном устройстве Республики Казахстан" и на основании совместного постановления акимата Актюбинской области от 21 декабря 2009 года № 242 и решение маслихата Актюбинской области 21 декабря 2009 года № 392 (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3312) аким Карагашского сельского округа РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Карагашского сельского округа на государственном языке от 3 ноября 2008 года № 13 "Шибаевка ауылына көше атауын беру туралы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-3-62, опубликованного 17 февраля 2009 года в районной газете "Жұлдыз-Звезда") следующие изменения:
в заголовке и по всему тексту указанного решения слово "Шибаевка" заменить словом "Нурбулак";
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Карагашского сельского округа Б.О. Кныков