Байғанин аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 48 "2017-2019 жылдарға арналған Байғанин ауданының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2017 жылғы 15 наурыздағы № 61 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 10 сәуірде № 5416 болып тіркелді. 2018 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет Кодексінің 104, 109 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес, Байғанин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Байғанин аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 48 "2017-2019 жылдарға арналған Байғанин ауданының бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5224 санымен тіркелген, 2017 жылғы 26 қаңтарда аудандық "Жем-Сағыз" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасында
Кірістер - "4 041 201" сандары "4 057 548,0" сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында
Шығындар - "4 041 201" сандары "4 287 246,7" сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында
бюджет тапшылығы (профициті)- "-19 457" сандары "-249 155,7" сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында
Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - "19 457" сандары "249 155,7" сандармен ауыстырылсын.
5 тармақта:
Мынадай мазмұндағы 8) тармақшамен толтырылсын:
"8) нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамытуға- 16 347 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешіміне 1, 5 қосымшалары осы шешімдегі 1, 2 қосымшаларға сәйкес редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений и дополнения в решение Байганинского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 48 "Об утверждении бюджета Байганинского района на 2017-2019 годы"
Решение маслихата Байганинского района Актюбинской области от 15 марта 2017 года № 61. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 10 апреля 2017 года № 5416. Срок действия решения – до 1 января 2018 года
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 104, 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Байганинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Байганинского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 48 "Об утверждении бюджета Байганинского района на 2017-2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5224, опубликованное 26 января 2017 года в районной газете "Жем-Сағыз") следующие изменения и дополнение:
1) в пункте 1:
в подпункте 1)
доходы- цифры "4 041 201" заменить цифрами "4 057 548,0";
в подпункте 2)
затраты- цифры "4 041 201" заменить цифрами "4 287 246,7";
в подпункте 5)
дефицит бюджета (профицит)- цифры "-19 457" заменить цифрами "-249 155,7";
в подпункте 6)
финансирование дефицита бюджета (использование профицита)-
цифры "19 457" заменить цифрами "249 155,7";
в пункте 5:
допольнить подпунктом 8) следующего содержания:
"8) 16 347 тысяч тенге – на развитие продуктивной занятости и массового предпринимательства.".
2. Приложения 1, 5 к указанному решению изложить в редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

57 134,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
1 606,7
021
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1 606,7
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
109 181,6
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
109 181,6
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21 999,0
005
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
39 161,6
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
27 534,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
6 080,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
14 407,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
279 069,0
1
Әлеуметтiк көмек
31 314,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
31 314,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
214,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
30 500,0
025
"Өрлеу" жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
600,0
2
Әлеуметтiк көмек
226 717,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
226 717,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
131 806,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
15 660,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
214,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
40 313,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
8 264,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
13 954,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
16 506,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
21 038,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
21 038,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

57 134,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
1 606,7
021
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
1 606,7
9
Прочие услуги в области образования
109 181,6
464
Отдел образования района (города областного значения)
109 181,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
21 999,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
39 161,6
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
27 534,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
6 080,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
14 407,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
279 069,0
1
Социальное обеспечение
31 314,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
31 314,0
005
Государственная адресная социальная помощь
214,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
30 500,0
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"
600,0
2
Социальная помощь
226 717,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
226 717,0
002
Программа занятости
131 806,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
15 660,0
006
Оказание жилищной помощи
214,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
40 313,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
8 264,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
13 954,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
16 506,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
21 038,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
21 038,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения

507,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
6 634,0
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
6 634,0
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
55 536,8
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
22 603,8
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11 071,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
11 532,8
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
32 933,0
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13 044,0
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
19 889,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
113 648,3
1
Ауыл шаруашылығы
88 911,0
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
88 911,0
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 514,0
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
2 191,0
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
700,0
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1 500,0
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
7 980,0
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
66 026,0
6
Жер қатынастары
14 270,3
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
14 270,3
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 270,3
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
10 467,0
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
10 467,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
10 467,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
27 820,7
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
27 820,7
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
27 820,7
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер

507,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
6 634,0
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
6 634,0
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
55 536,8
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
22 603,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
11 071,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
11 532,8
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
32 933,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
13 044,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
19 889,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
113 648,3
1
Сельское хозяйство
88 911,0
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
88 911,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
10 514,0
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
2 191,0
006
Организация санитарного убоя больных животных
700,0
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1 500,0
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
7 980,0
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
66 026,0
6
Земельные отношения
14 270,3
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
14 270,3
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
14 270,3
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
10 467,0
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
10 467,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
10 467,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
27 820,7
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
27 820,7
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
27 820,7
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)