Байғанин аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 48 "2017-2019 жылдарға арналған Байғанин ауданының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2017 жылғы 7 қыркүйектегі № 92 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 21 қыркүйекте № 5656 болып тіркелді. 2018 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет Кодексінің 9, 109 баптарына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес, Байғанин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Байғанин аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 48 "2017-2019 жылдарға арналған Байғанин ауданының бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5224 санымен тіркелген, 2017 жылғы 26 қаңтарда аудандық "Жем-Сағыз" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген шешімнің атауы мен 1 тармағындағы "2017-2019 жылдарға арналған Байғанин ауданының бюджетін бекіту туралы" сөздері "2017-2019 жылдарға арналған Байғанин аудандық бюджетін бекіту туралы" сөздерімен ауыстырылсын;
1 тармақтың 1) тармақшасында:
кірістер - "4 358 359,0" сандары "4 354 015,0" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттердің түсімдері - "646 548,0" сандары "642 204,0" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында
шығындар - "4 588 057,7" сандары "4 583 713,7" сандарымен ауыстырылсын.
5 тармақта:
3) тармақшасында
"4 942,0" сандары "4 246,0" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында
"8 287,0" сандары "9 674,0" сандарымен ауыстырылсын;
7) тармақшасында
"100 000,0" сандары "99 070,0" сандарымен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 9) тармақшамен толықтырылсын:
"9) Робототехника бойынша элективті курс үшін құрал-жабдықтар сатып алуға – 6000,0 мың теңге."

О внесении изменений и дополнения в решение Байганинского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 48 "Об утверждении бюджета Байганинского района на 2017-2019 годы"
Решение маслихата Байганинского района Актюбинской области от 7 сентября 2017 года № 92. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 21 сентября 2017 года № 5656. Срок действия решения – до 1 января 2018 года
В соответствии со статьями 9, 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Байганинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Байганинского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 48 "Об утверждении бюджета Байганинского района на 2017-2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5224, опубликованное 26 января 2017 года в районной газете "Жем-Сағыз") следующие изменения и дополнение:
в заголовке и пункте 1 указанного решения слова "Об утверждении бюджета Байганинского района на 2017-2019 годы" заменить словами "Об утверждении Байганинского районного бюджета на 2017-2019 годы":
в подпункте 1) пункта 1:
доходы - цифры "4 358 359,0" заменить цифрами "4 354 015,0";
в том числе:
поступления трансфертов - цифры "646 548,0" заменить цифрами "642 204,0";
в подпункте 2)
затраты - цифры "4 588 057,7" заменить цифрами "4 583 713,7";
в пункте 5:
в подпункте 3)
цифры "4 942,0" заменить цифрами "4 246,0";
в подпункте 5)
цифры "8 287,0" заменить цифрами "9 674,0";
в подпункте 7)
цифры "100 000,0" заменить цифрами "99 070,0";
дополнить подпунктом 9) следующего содержания:
"9) 6 000,0 тысяч тенге - на приобретение оборудования для элективного курса по робототехнике.".

2. Көрсетілген шешімнің 1, 5 қосымшалары осы шешімдегі 1, 2 қосымшаларға сәйкес редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Байғанин аудандық
мәслихатының сессия
төрағасы
Байғанин аудандық мәслихатының хатшысы
Г. Елеуова Б. Турлыбаев
Байғанин аудандық мәслихатының 2017 жылғы 7 қыркүйектегі № 92 шешіміне 1 қосымша
Байғанин аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 48 шешіміне 1 қосымша
2017 жылға арналған Байғанин аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
І.КІРІСТЕР

2. Приложения 1, 5 к указанному решению изложить в редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии
Байганинского районного
маслихата
Секретарь Байганинского районного маслихата
Г. Елеуова Б. Турлыбаев
Приложение 1 к решению № 92 Байганинского районного маслихата от 7 сентября 2017 года
Приложение 1 к решению № 48 Байганинского районного маслихата от 23 декабря 2016 года
Байганинский районный бюджет на 2017 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I.ДОХОДЫ

5 310,7
021
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
5 310,7
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
166 409,9
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
166 409,9
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22 299,0
005
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
40 957,5
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
27 534,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
6 401,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
69 218,4
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
271 461,0
1
Әлеуметтiк көмек
27 600,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
27 600,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
27 000,0
025
"Өрлеу" жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
600,0
2
Әлеуметтiк көмек
222 689,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
222 689,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
131 342,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
15 660,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
36 813,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
8 264,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
13 954,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
16 656,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
21 172,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
21 172,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20 812,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
360,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
378 067,1
1
Тұрғын үй шаруашылығы

5 310,7
021
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
5 310,7
9
Прочие услуги в области образования
166 409,9
464
Отдел образования района (города областного значения)
166 409,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
22 299,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
40 957,5
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
27 534,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
6 401,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
69 218,4
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
271 461,0
1
Социальное обеспечение
27 600,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
27 600,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
27 000,0
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"
600,0
2
Социальная помощь
222 689,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
222 689,0
002
Программа занятости
131 342,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
15 660,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
36 813,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
8 264,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
13 954,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
16 656,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
21 172,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
21 172,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
20 812,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
360,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
378 067,1
1
Жилищное хозяйство