Байғанин аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 48 "2017-2019 жылдарға арналған Байғанин аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2017 жылғы 6 қарашадағы № 100 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 17 қарашада № 5695 болып тіркелді. 2018 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 9, 109 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес, Байғанин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Байғанин аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 48 "2017-2019 жылдарға арналған Байғанин аудандық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5224 санымен тіркелген, 2017 жылғы 25 қаңтарда электрондық түрде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің бүкіл мәтіні бойынша және қосымшаларында "Байғанин ауданының бюджеті" сөздері "Байғанин аудандық бюджеті" сөздерімен ауыстырылсын;
1 тармақтың 1) тармақшасында:
кірістер, оның ішінде:
салықтық түсімдер – "3 701 304,0" сандары "3 703 351,0" сандарымен ауыстырылсын;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - "3 480,0" сандары "1 433,0" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар – "4 583 713,7" сандары "4 563 292,7" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
таза бюджеттік кредит беру - "19 457,0" сандары "39 878,0" сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - "30 631,0" сандары "51 052,0" сандарымен ауыстырылсын;
6 тармақта:
"30 631,0" сандары "51 052,0" сандарымен ауыстырылсын;
7 тармақта:
"40 520,0" сандары "6 502,8" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1, 5, 6 қосымшалары осы шешімге 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес редакцияда мазмұндалсын.
3. "Байғанин аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:

О внесении изменений в решение Байганинского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 48 "Об утверждении Байганинского районного бюджета на 2017-2019 годы"
Решение маслихата Байганинского района Актюбинской области от 6 ноября 2017 года № 100. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 17 ноября 2017 года № 5695. Срок действия решения – до 1 января 2018 года
В соответствии со статьями 9, 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Байганинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Байганинского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 48 "Об утверждении Байганинского районного бюджета на 2017-2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5224, опубликованное 25 января 2017 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республике Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
по всему тексту и в приложениях указанного решения слова "бюджет Байганинского района" заменить словами "Байганинский районный бюджет";
в подпункте 1) пункта 1:
доходы, в том числе:
налоговые поступления - цифры "3 701 304,0" заменить цифрами "3 703 351,0";
поступления от продажи основного капитала - цифры "3 480,0" заменить цифрами "1 433,0";
в подпункте 2)
затраты – цифры "4 583 713,7" заменить цифрами "4 563 292,7";
в подпункте 3)
чистое бюджетное кредитование – цифры "19 457,0" заменить цифрами "39 878,0", в том числе:
бюджетные кредиты – цифры "30 631,0" заменить цифрами "51 052,0";
в пункте 6:
цифры "30 631,0" заменить цифрами "51 052,0";
в пункте 7:
цифры "40 520,0" заменить цифрами "6 502,8".
2. Приложения 1, 5, 6 к указанному решению изложить в редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат маслихата Байганинского района" в установленном законодательном порядке обеспечить:

1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді мерзімді баспа басылымдарында және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Байғанин аудандық
мәслихатының сессия
төрағасы
Байғанин аудандық мәслихатының хатшысы
Н. Сарыбаева Б. Турлыбаев

1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии
Байганинского районного
маслихата
Секретарь Байганинского районного маслихата
Н. Сарыбаева Б. Турлыбаев

Байғанин аудандық мәслихатының 2017 жылғы 6 қарашадағы № 100 шешіміне 2 қосымша
Байғанин аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 48 шешіміне 5 қосымша
2017 жылға арналған аудандық бюджетте ауылдық округтер әкімдері аппараттарының бюджеттік бағдарламалары
Функционалдық топ
Қарауылкелді ауылдық округі
Ащы ауылдық округі
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
II.ШЫҒЫНДАР
45 573,0

Приложение 2 к решению № 100 Байганинского районного маслихата от 6 ноября 2017 года
Приложение 5 к решению № 48 Байганинского районного маслихата от 23 декабря 2016 года
Бюджетные программы аппаратов акимов сельских округов в районном бюджете на 2017 год
Функциональная группа
Караулкельдинский сельский округ
Ащинский сельский округ
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
II.ЗАТРАТЫ
45 573,0