2018-2020 жылдарға арналған Қарауылкелді ауылдық округ бюджетін бекіту туралы
Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 123 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 8 қаңтарда № 5800 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодекстің 9-1-бабының 2-тармағына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес, Байғанин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018-2020 жылдарға арналған Қарауылкелді ауылдық округ бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 298 435,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 30 332,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 268 103,5 мың теңге;
2) шығындар – 298 435,5 мың теңге;
Ескерту. 1 тармаққа өзгерістер енгізілді – Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 18.01.2018 № 132 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі); 25.06.2018 № 161 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі); 17.09.2018 № 169 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі); 05.12.2018 № 185 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 30 қарашадағы "2018-2020 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңының 8- бабына сәйкес 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап:
1) жалақының ең төменгі мөлшері – 28 284 теңге;
2) жәрдемақыларды және өзге де әлеуметтiк төлемдердi есептеу, сондай-ақ Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес айыппұл санкцияларын, салықтарды және басқа да төлемдердi қолдану үшiн айлық есептiк көрсеткiш – 2 405 теңге;
3) базалық әлеуметтiк төлемдердiң мөлшерлерiн есептеу үшiн ең төмен күнкөрiс деңгейiнiң шамасы 28 284 теңге болып белгiленгені ескерілсін.
3. 2018 жылға арналған Қарауылкелді ауылдық округ бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 144 850,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
4. "Байғанин аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:

Об утверждении бюджета Карауылкелдинского сельского округа на 2018-2020 годы
Решение маслихата Байганинского района Актюбинской области от 20 декабря 2017 года № 123. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 8 января 2018 года № 5800. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Байганинского района РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Карауылкелдинского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих обьемах:
1) доходы – 298 435,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 30 332,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 268 103,5 тысяч тенге;
2) затраты – 298 435,5 тысяч тенге;
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата Байганинского района Актюбинской области от 18.01.2018 № 132 (вводится в действие с 01.01.2018); от 25.06.2018 № 161 (вводится в действие с 01.01.2018); от 17.09.2018 № 169 (вводится в действие с 01.01.2018); от 05.12.2018 № 185 (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Учесть, что в соответствии со статьей 8 Закона Республики Казахстан от 30 ноября 2017 года "О республиканском бюджете на 2018-2020 годы" с 1 января 2018 года установлено:
1) минимальный размер заработной платы – 28 284 тенге;
2) месячный расчетный показатель для исчисления пособий и иных социальных выплат, а также для применения штрафных санкций, налогов и других платежей в соответствии с законодательством Республики Казахстан - 2 405 тенге;
3) величина прожиточного минимума для исчисления размеров базовых социальных выплат – 28 284 тенге.
3. Утвердить в бюджете Карауылкелдинского сельского округа на 2018 год объем субвенции из районного бюджета в сумме 144 850,0 тысяч тенге.
4. Государственному учреждению "Аппарат Байганинского районного маслихата" в установленном законодательном порядке обеспечить:

1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді мерзімді баспа басылымдарында және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді қамтамасыз етсін.
5. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Байғанин аудандық
мәслихатының сессия
төрағасы
Байғанин аудандық мәслихатының хатшысы
К. Табынбаева Б. Турлыбаев

1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
Байганинского районного
маслихата
Секретарь Байганинского районного маслихата
К. Табынбаева Б. Турлыбаев