Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 51 "2017-2019 жылдарға арналған Ырғыз ауданының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 тамыздағы № 102 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 31 тамызда № 5640 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 9, 106 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес Ырғыз аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 51 "2017-2019 жылдарға арналған Ырғыз ауданының бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5213 тіркелген, 2017 жылы 18 каңтарда "Ырғыз" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер "3 500 543,2" сандары "3 390 543,2" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттердің түсімдері бойынша "3 006 543,2" сандары "2 896 543,2" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:

О внесении изменений в решение районного маслихата от 22 декабря 2016 года № 51 "Об утверждении бюджета Иргизского района на 2017-2019 годы"
Решение маслихата Иргизского района Актюбинской области от 22 августа 2017 года № 102. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 31 августа 2017 года № 5640. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии статьями 9, 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат Иргизского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 22 декабря 2016 года № 51 "Об утверждении бюджета Иргизского района на 2017-2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5213, опубликованное 18 января 2017 года в газете "Ырғыз") следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы цифры "3 500 543,2" заменить цифрами "3 390 543,2";
в том числе по:
поступлениям трансфертов цифры "3 006 543,2" заменить цифрами "2 896 543,2";
в подпункте 2):

шығындар "3 678 597,5" сандары "3 568 597,5" сандарымен ауыстырылсын;
6- тармақта:
оныншы абзацта:
"230 328,2" сандары "130 328,2" сандарымен ауыстырылсын;
он екінші абзацта:
"141 500" сандары "131 500" сандарымен ауыстырылсын;
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ырғыз аудандық мәслихаты сессиясының төрағасы В. Машина
Ырғыз аудандық мәслихатының хатшысы К. Қосаяқов

затраты цифры "3 678 597,5" заменить цифрами "3 568 597,5";
в пункте 6:
в абзаце десятом:
цифры "230 328,2" заменить цифрами "130 328,2";
в абзаце двенадцатом:
цифры "141 500" заменить цифрами "131 500";
2. Приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения 1 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии Иргизского районного маслихата В. Машина
Секретарь Иргизского районного маслихата К. Косаяков