Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 88 "2017-2019 жылдарға арналған Қарғалы ауданының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 14 наурыздағы № 129 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 4 сәуірде № 5389 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 104, 106 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағына сәйкес, Қарғалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 88 "2017-2019 жылдарға арналған Қарғалы ауданының бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5212 тіркелген, 2017 жылғы 3 ақпанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкіде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақтағы:
1) тармақшасында:
кірістер-
"3 535 582" цифрлар "3 775 704" цифрлармен ауыстырылсын, оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша-
"3 004 582" цифрлар "3 244 704" цифрлармен ауыстырылсын;
2) тармақшасындағы:
шығындар –
"3 535 582" цифрлар "3 866 558,2" цифрлармен ауыстырылсын;
5) тармақшасындағы:
бюджет тапшылығы бойынша-
"-222 997" цифрлар "-313 851,2" цифрлармен ауыстырылсын;
6) тармақшасындағы:
бюджеттік тапшылығын қаржыландыру бойынша-
"222 997" цифрлар "313 851,2" цифрлармен ауыстырылсын;
5 тармақ келесідей редакцияда мазмұндалсын:
"2017 жылға арналған аудандық бюджетте Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан нысаналы трансферттер ескерілсін:
396 640 мың теңге - инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыруға.
275 168 мың теңге – коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және ( немесе) салу, реконструкциялауға";
7 тармақта:
жетінші абзацтағы:
"274 531" цифрлар "174 531" цифрлармен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
3 140 мың теңге – елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыруға
және келесі мазмұндағы 7-1) тармақшасымен толықтырылсын:
"7-1) 2017 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытуға ағымдағы нысаналы трансферттер ескерілсін:
2 826 мың теңге - жалақыны ішінара субсидиялауға;
2 042 мың теңге – жастар практикасына;
10 306 мың теңге - кадрларды кәсіптік дайындауға, қайта даярлау және біліктілігін арттыруға.".

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 22 декабря 2016 года № 88 "Об утверждении бюджета Каргалинского района на 2017 - 2019 годы"
Решение маслихата Каргалинского района Актюбинской области от 14 марта 2017 года № 129. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 4 апреля 2017 года № 5389. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 104, 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Каргалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 22 декабря 2016 года № 88 "Об утверждении бюджета Каргалинского района на 2017-2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5212, опубликованное в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 3 февраля 2017 года) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы –
цифры "3 535 582" заменить цифрами "3 775 704",
в том числе по:
поступлениям трансфертов -
цифры "3 004 582" заменить цифрами "3 244 704";
в подпункте 2):
затраты –
цифры "3 535 582" заменить цифрами "3 866 558,2";
в подпункте 5):
дефицит бюджета цифры-
"-222 997" заменить цифрами "-313 851,2";
в подпункте 6):
финансирование дефицита бюджета-
цифры "222 997" заменить цифрами "313 851,2".
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"Учесть в районном бюджете на 2017 год поступление целевых трансфертов из Национального фонда Республики Казахстан:
396 640 тысяч тенге - на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры;
275 168 тысяч тенге – на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда";
в пункте 7:
в абзаце седьмом:
цифры "274 531" заменить цифрами "174 531";
дополнить абзацем следующего содержания:
3 140 тысяч тенге – на освещение улиц населенных пунктов
и подпунктом 7-1) следующего содержания:
"7-1) учесть в районном бюджете на 2017 год поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета на развитие продуктивной занятости и массового предпринимательства:
2 826 тысяч тенге – на частичное субсидирование заработной платы;
2 042 тысяч тенге – на молодежную практику;
10 306 тысяч тенге – на профессиональную подготовку, переподготовку и повышение квалификации кадров.".