Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 88 "2017-2019 жылдарға арналған Қарғалы аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 11 желтоқсандағы № 192 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 20 желтоқсанда № 5758 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 9 бабының 2 тармағына, 106, 109 баптарына сәйкес,.Қарғалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 88 "2017-2019 жылдарға арналған Қарғалы аудандық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5212 тіркелген, 2017 жылғы 3 ақпанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген мемлекеттік тіліндегі шешімнің 2, 3 және 4 қосымшаларының атауы жаңа редакцияда "2018 жылға арналған Қарғалы аудандық бюджеті"; "2019 жылға арналған Қарғалы аудандық бюджеті"; "2017 жылға арналған Қарғалы аудандық бюджетінің орындалу процесінде секвестрге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар тізімдемесі" тиісінше жазылсын;
1 тармақта:
1).тармақшасында:
кірістер
"4 540 055,7" сандары "4 539 529,1".сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша
"3 955 014,6" сандары "3 954 487,9" сандарымен ауыстырылсын;
тармақшасында:
шығындар
"4 630 909,9" сандары "4 630 383,3" сандарымен ауыстырылсын;
7 тармақтағы:
төртінші абзацта
"44 624" сандары "44 257,3" сандарымен ауыстырылсын;
он үшінші абзацта
"1 000" сандары "840" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімдегі 1 қосымша осы шешімдегі 1 қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы хатшысы
Ш.Алимбаев Н.Заглядова
Аудандық мәслихаттың
2017 жылғы 11 желтоқсандағы
№192 шешіміне
1 Қосымша
Аудандық мәслихаттың
2016 жылғы 22 желтоқсандағы
№88 шешіміне
1 Қосымша
2017 жылға арналған Қарғалы аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
I. Кірістер

О внесении изменений в решение районного маслихата от 22 декабря 2016 года № 88 "Об утверждении Каргалинского районного бюджета на 2017-2019 годы"
Решение маслихата Каргалинского района Актюбинской области от 11 декабря 2017 года № 192. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 20 декабря 2017 года № 5758. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001.года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 9, статьями 106, 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Каргалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 22 декабря 2016 года № 88 "Об утверждении Каргалинского районного бюджета на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5212, опубликовано в эталонном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 3 февраля 2017 года) следующие изменения:
заголовок приложений 2, 3 и 4 к указанному решению на государственном языке изложить в новой редакции "2018 жылға арналған Қарғалы аудандық бюджеті"; "2019 жылға арналған Қарғалы аудандық бюджеті"; "2017 жылға арналған Қарғалы аудандық бюджетінің орындалу процесінде секвестрге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар тізімдемесі" соответственно;
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры "4 540 055,7" заменить цифрами "4 539 529,1";
в том числе по:
поступлениям трансфертов
цифры "3 955 014,6" заменить цифрами "3 954 487,9";
в подпункте 2):
затраты
цифры "4 630 909,9" заменить цифрами "4 630 383,3";
в пункте 7:
в абзаце четвертом
цифры "44 624" заменить цифрами "44 257,3";
в абзаце тринадцатом
цифры "1 000" заменить цифрами "840".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии Секретарь районного
Маслихата маслихата
Ш.Алимбаев Н.Заглядова
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 11 декабря 2017 года № 192
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 22 декабря 2016 года № 88
Каргалинский районный бюджет на 2017 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I.Доходы