Қобда ауданы аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындарды белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық әкімдігінің 2017 жылғы 26 маусымдағы № 152 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 12 шілдеде № 5591 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 12 сәуірдегі "Сауда қызметін реттеу туралы" Заңының 8, 27 баптарына сәйкес, Қобда ауданының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қобда ауданы аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындар қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмiнiң орынбасары Е.Қ.Қалдығұловқа жүктелсiн.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі М.Шермағанбет
Қобда ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 26 маусымдағы № 152 қаулысына қосымша
Қобда ауданы аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындар
Елді мекен атауы
Көшпелі сауданы жүзеге асыратын орындар
Қобда ауылдық округі
1.
Қобда ауылы
Сәкен Сейфуллин көшесіндегі № 10Б үйдің алдында
2.
Құрсай ауылы
Әлия Молдағұлова көшесіндегі № 48 үйідің алдында
Бұлақ ауылдық округі
1.
Әлия ауылы
Күләш Бәйсеитова көшесіндегі № 3 үйдің алдында
2.
Бұлақ ауылы
Әлия Молдағұлова көшесіндегі № 7 үйдің алдында
Бестау ауылдық округі
1.
Бестау ауылы
Астана көшесіндегі № 23 үйдің алдында
Бегалы ауылдық округі
1.
Калиновка ауылы
Қазақстан көшесіндегі № 80 үйдің алдында
И.Білтабанов атындағы ауылдық округі
1.
И.Білтабанов ауылы
Астана көшесіндегі № 40 үйдің алдында
2.
Байтақ ауылы
Бейбітшілік көшесіндегі № 18 үйдің алдында
3.
Қосөткел ауылы
Абай Құнанбаев көшесіндегі № 6 үйдің алдында
Жарсай ауылдық округі
Жарсай ауылы
Михаил Калинин көшесіндегі № 36 үйдің алдында
1.
Қарағанды ауылы
Желтоқсан көшесіндегі № 19 үйдің алдында
2.
Ақсай ауылы
Астана көшесіндегі № 11 үйдің алдында
Жарық ауылдық округі
1.
Жарық ауылы
Желтоқсан көшесіндегі № 10 үйдің алдында
2.
Ортақ ауылы
Жақан Мұқатов көшесіндегі № 30 үйдің алдында
3.
Қанай ауылы
Қуаныш Бекеев көшесіндегі № 20 үйдің алдында
Терісаққан ауылдық округі
1.
Терісаққан ауылы
Абай Құнанбаев көшесіндегі № 5 үйдің алдында
2.
Жаңаталап ауылы
Иван Пятковский көшесіндегі № 20 үйдің алдында
Жиренқопа ауылдық округі
1.
Жиренқопа ауылы
Қобланды көшесіндегі № 50 үйдің алдында
Ақырап ауылдық округі
1.
Ақрап ауылы
Тәуелсіздік көшесіндегі № 35 үйдің алдында
Сарбұлақ ауылдық округі
Сарбұлақ ауылы
Астана көшесіндегі № 70 үйдің алдында
Сөгәлі ауылдық округі
Көк үй ауылы
Бейбітшілік көшесіндегі № 10 үйдің алдында
Сөгәлі ауылы
Жаңа құрылыс көшесіндегі № 16 үйдің алдында
Қоғалы ауылы
Қобланды батыр көшесіндегі № 17 үйдің алдында
И.Құрманов атындағы ауылдық округі
Егіндібұлақ ауылы
Тәуелсіздік көшесіндегі № 6 үйдің алдында
Бегалы ауылы
Абай Құнанбаев көшесіндегі № 10 үйдің алдында
Өтек ауылдық округі
Өтек ауылы
Есет батыр көшесіндегі № 52 үйдің алдында
Жарсай ауылы
Астана көшесіндегі № 5 үйдің алдында
Талдысай ауылдық округі
Талдысай ауылы
Абат Байтақ көшесіндегі № 24 үйдің алдында
Қызылжар ауылдық округі
Қызылжар ауылы
Астана көшесіндегі № 8 үйдің алдында
Қаракемер ауылы
Тәуелсіздік көшесіндегі № 24 үйдің алдында

Об определении специально отведенных мест для осуществления выездной торговли на территории Кобдинского района
Постановление акимата Кобдинского района Актюбинской области от 26 июня 2017 года № 152. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 12 июля 2017 года № 5591
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 8, 27 Закона Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности" акимат Кобдинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить специально отведенные места для осуществления выездной торговли на территории Кобдинского района согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Е.К.Калдыгулова.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования
Аким района М. Шермаганбет
Приложение к постановлению акимата Кобдинского района от 26 июня 2017 года № 152
Специально отведенные места для осуществления выездной торговли на территории Кобдинского района
Наименование населенного пункта
Места для осуществления выездной торговли
Кобдинский сельский округ
1.
село Кобда
перед домом № 10Б по улице Сакена Сейфуллина
2.
село Курсай
перед домом № 48 по улице Алии Молдагуловой
Булакский сельский округ
1.
село Алия
перед домом № 3 по улице Куляш Байсеитовой
2.
село Булак
перед домом № 7 по улице Алии Молдагуловой
Бестауский сельский округ
1.
село Бестау
перед домом № 23 по улице Астана
Бегалинский сельский округ
1.
село Калиновка
перед домом № 80 по улице Казахстан
сельский округ имени И.Билтабанова
1.
село И.Билтабанова
перед домом № 40 по улице Астана
2.
село Байтак
перед домом № 18 по улице Бейбитшилик
3.
село Косоткел
перед домом № 6 по улице Абая
Жарсайский сельский округ
1.
село Жарсай
перед домом № 36 по улице Михаила Калинина
2.
село Караганды
перед домом № 19 по улице Желтоксан
3.
село Аксай
перед домом № 11 по улице Астана
Жарыкский сельский округ
1.
село Жарык
перед домом № 10 по улице Желтоксан
2.
село Ортак
перед домом № 30 по улице Жакана Мукатова
3.
село Канай
перед домом № 20 по улице Куаныша Бекеева
Терисакканский сельский округ
1.
село Терисаккан
перед домом № 5 по улице Абая Кунанбаева
2.
село Жанаталап
перед домом № 20 по улице Ивана Пятковского
Жиренкопинский сельский округ
1.
село Жиренкопа
перед домом № 50 по улице Кобланды
Акрапский сельский округ
1.
село Акрап
перед домом № 35 по улице Тауелсиздик
Сарбулакский сельский округ
1.
село Сарбулак
перед домом № 70 по улице Астана
Сугалинский сельский округ
1.
село Кокуй
перед домом № 10 по улице Бейбитшилик
2.
село Согалы
перед домом № 16 по улице Жана курылыс
3.
село Когалы
перед домом № 17 по улице Кобланды батыра
Сельский округ имени И.Курманова
1.
село Егиндибулак
перед домом № 6 по улице Тауелсиздик
2.
село Бегала
перед домом № 10 по улице Абая Кунанбаева
Отекский сельский округ
1.
село Отек
перед домом № 52 по улице Есет батыра
2.
село Жарсай
перед домом № 5 по улице Астана
Талдысайский сельский округ
1.
село Талдысай
перед домом № 24 по улице Абат Байтака
Кызылжарский сельский округ
1.
село Кызылжар
перед домом № 8 по улице Астана
2.
село Каракемер
перед домом № 24 по улице Тауелсиздик